WeightGainPills.Info

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
WeightGainPills.info

Здравейте. Реших и аз да се пробвам в афилией бизнеса. Направих си блог, избрах си един продукт от всички възможни, които предлага Genbucks, сложих 5 статии като за начало и сега ми остана само да си купя ад в няколко хиляди директории + размяна на линкове .. ест. и още няколко нещица :p

Ta ако някой иска да размени линк с мен да пише ! :)
 
От: WeightGainPills.Info

явно никой не иска ... нека да я изтрият админите
 
От: WeightGainPills.Info

Няма какво да я триеме, аз не съм я видял (бях на море), което означава, че съм навит в случай, че не сме менкали линкове преди това. ;) Пиши ми лично, аз ще ти кажа за моето след адването ти при мен.:) Успехи за сега...;)
 
От: WeightGainPills.Info

Благодаря, за успешната размяна!
Успех и много продажби :)
 
Последно редактирано:
От: WeightGainPills.Info

Ето ,че днес видях в г. аналитика, че съм започнал да получвам трафик и от yahoo .. и какво да видя ;)

http://search.yahoo.com/search?p=weight+gain+pills&fr=yfp-t-501&toggle=1&cop=mss&ei=UTF-8

Ако още някои иска да разменим линкове да каже.. сайта ми е нов и нямам мн френд партнерс
 
Последно редактирано:
От: WeightGainPills.Info

Честито от мен. Радвам се за теб, ако има работа - ще има и добри резултати. Това е максимата. Продължавай в същия дух. ;)

И както вече ти споменах: тропането на линкове от страници добре индексирани от Yahoo ще помогнат на катеренето ти по тази страница, както и за излизането на сайта ти за думички от контента, които са генерирани от сърча на потребителя и алгоритъма на търсачката.

Успехи...:)
 
От: WeightGainPills.Info

Blinky 10x отново. :) Писах ти ЛС , но може би не си го прочел. Ако може да ми препоръчаш да субмит в някои добре индексирани дирс от yahoo ще съм ти много благодарен ;)
 
От: WeightGainPills.Info

Blinky 10x отново. :) Писах ти ЛС , но може би не си го прочел. Ако може да ми препоръчаш да субмит в някои добре индексирани дирс от yahoo ще съм ти много благодарен ;)
 

Горе