Wordpress-a ли се бъзика с мен или аз нещо не съм направил както трябва?

lowriderzzz

Well-Known Member
Здрасти!

Не съм много про с техническата част по сайтовете, но поне г/д знам как да си направя прост сайт с WP (или поне аз така си мисля).

Така де, вече след като си избрах домейн за сайта относно здравни съвети (zdraveiyoga.com - здравй и йога, а не здравей йога) вчера го купих и му настроих му Name server-ите. Оставих го да му мине там колкото време му е нужно и на стунта (уж) беше готово.

Default блог-а се появяваше като въведа домейна в браузъра. Имах малко работа да свърша и си казах айде като се върна ще почна да оправям настройките, темата и вече да почвам да качвам съдържание, защото беше крайно време.

След около час се върнах и като пробвах да го заредя - This page is not available (както най-вероятно и сега ви исписва).

Казах си сигурно още време му трябва да си се "настрои" - поразмотах се още малко и като се върнах след час-два ми зареди default блога и влязах в dashboard-a на wordpress-a. Почнах да му правя настройки и тема да му задавам и няма и 2 мин. и пак ми показва - This page is not available.

Сега се чудя дали нещо домейна не съм оправил както трябва или още времему е необходимо.


Предполагам, че най-вероятно е някаква тъпотия, ама искам да го оправя по-скоро че трябва да започвам да качвам съдържание вече.
 
От: Re: Wordpress-a ли се бъзика с мен или аз нещо не съм направил както трябва?

Прилича ми на нещо дето ти се бъгва от при теб. Нещо с интернет доставчика. Не може да го виждаш, после не. А не си пипал по по-сериозните настройки. Нито в хостигна файловете. Как е сега. ;)

Между другот като свърших с пускането на поста тук. Се "оправи". Тоест беше си наред - влязах си в dashboard-a на WP и почнах с това да слагам тема. Обаче докато търсех темите в Г. и като намерих подходящата и я изтеглих, после като се върнах пак в dashboard-a пак не ми отваря страницата. Прилича все едно като я зареди и след 2-3 мин и страницата "пада".

На дали е от и-нет доставчика. Всичко друго си е нормално. На другия ми сайт на WP, му няма нищо.

Не съм пипал по advanced настройки. Само на 2 пъти инсталирх WP първоначално, защото първия път я бях инсталнал в под-директория на домейна (zdraveiyoga.com/wp). Посля я изтрих от там и я инсталирах направо в директорията на смаия домейн.

Явно е нещо при мен, но не знам какво е - на друг комп. се отваря. Пратих я на приятел да види и на неговия комп. се отваря.
 
От: Wordpress-a ли се бъзика с мен или аз нещо не съм направил както трябва?

И тоя психо сайт има една камара правописни грешки
 
От: Re: Wordpress-a ли се бъзика с мен или аз нещо не съм направил както трябва?

При мен се вижда сайта. Нещо не мога да разбера какъв е проблема. Кое точно изчезва?

Ето ТОВА ми показва сега. На моменти, както се опитах да обясня се "оправя". Но на моменти - не знам защо прави така.

С Опера съм, но и в Хром пак така.
 
От: От: Re: Wordpress-a ли се бъзика с мен или аз нещо не съм направил както трябва?

Оправихме го. Мерси за съдействието.
 
От: Wordpress-a ли се бъзика с мен или аз нещо не съм направил както трябва?

Добре, че прочетох мненията докрай и видях, че сте го оправили. Точно щях да питам дали правилно си направил DNS настройките.
 

Горе