wp тема закупуване или не?!

dalasweb

Well-Known Member
Харесах си една wp тема .Чудя се дали да си я купя 60 доларес е ,но я има и във warez.Дали в вареса ще е бъгната!В мен се пробужда балканското да не я купя!
 
От: wp тема закупуване или не?!

А в мене се пробужда хейтърското и балканофобското и затова горещо съветвам:

Не купувай! Дръпни хавантичката.
 
От: wp тема закупуване или не?!

Аз пък ти препоръчвам да я изтеглиш, да я пробваш да видиш дали ще ти върши работа и ако всичко е наред си я купи да ти е мир на главата. Ако си намислил да правиш нещо сериозно и да вадиш пари, $60 не е толкова непосилна сума за инвестиция.
 
От: wp тема закупуване или не?!

Ако имаш възможност си я купи. Често се случва, тези публикувани в тези сайтове да не стават.
 
освен това защо не си цените труда не разбирам :)

Ако ще вложиш труд във сайт който смяташ че няма да избие $60 за темата си защо го влагаш, ако смяташ че ще ги избие си я купи :)

леле в ужасно настроение съм днес само хейтя
 
Имаш две възможности - да я изтеглиш и пробваш, и директно да си я платиш.
Аз лично на warez сайтове не мога да разчитам, защото 70% от материалите им са пълни с бацили. По-горе правилно са ти казали - ако не мислиш, че ще си избиеш парите за темплейта, по-добре не се захващай.

Според мен, каквото можеш да направиш е следното:
1) Теглиш въпросната тема и я тестваш, без да си трошиш нервите и времето в редакция. Ако тя ти свърши работа, минаваш на точка две.
2) Изтриваш я от хостинг акаунта и си купуваш темата от разработчика - така ще избегнеш "добрите намерения" на сайта разпространяваш темплейта, а и ще имаш съпорт при евентуални проблеми
3) Доработваш темата за сайта за който ще ти трябва.
 

Горе