WP order form

Fozzy

Well-Known Member
Абе трябва ми такова нещо, нещо много елементарно, ама ми писна да инсталирам и викам да видя дали някой знае. Плъгина трябва да е нещо елементарно като в contact form 7 да могат да се добавят различни полета (select, checkbox, radio button и т.н.) и накрая да прави две неща: да редиректва юзъра да плаща с пейпал и да ми праща имейл на мен (или да записва в бд) поръчката на клиента.
 
От: WP order form

това няма ли да стане с някой плъгин за онлайн магазин ?
праща мейл след поръчка и има вграден бутон за пейпал
 
От: WP order form

Май си е плъгин за онлайн магазин за WP. Работи добре. Не съм го пробвал, но много мои приятели мигрираха от e-commerce на него. Виждал им се по-добър.

Иначе май това ти е нужно, ако искаш нещо като заявки да се правят: http://wordpress.org/extend/plugins/my-page-order/

Но не съм сигурен много много, има и индивидуално да се пуска - да се създаде страница, като се надявам по някакъв начин да е добре обурудвана с отметки и системи за закачане с някоя payment система. В коментарите се споменава, че работи с постове, което изначва, че може да се включва и изключва, като всеки плъгин, въпроса остава - дали може избирателно или за всички. Интелигентния начин е да се добавя избирателно, с отметка към създаването на пост, страница.

Ако и ти чуеш нещо, пиши. Темата е интересна и ще е начало за бъдещи дисткусии, а като цяло май не си само ти, която търси такова решение за WordPress.
 
От: WP order form

То това е само за сортиране на страници.

А точно каквото търси Фози е Gravity Forms.
Ама е платено и това с Пейпала е адон дето го има само в най-скъпия пакет - $200/година.

Предвид че GPL си важи с пълна сила, не е нелигитимно да се гепне отнякъде безплатно.
Но на личен риск - може да има буби, няма съпорт, ъпдейти и прочие...
 

Горе