xHTML, CSS, Photoshop

toretic

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,
предлагам услугите си в този форум за да може малко да се поразвие, пък може и да препечеля нещо :).

Услугите които предлагам са:
xHTML(Високо Ниво) - Валидиране, Изработване.
CSS(Високо Ниво) - Валидиране, Изработване.
Photoshop(Средно Ниво) - Изработване, Рязане.
SEO(Средно Ниво) - Линкове, Модифициране на съдържание, Директории.

Cross-Browsing - FF, IE7, Opera.

Портфолио за момента нямам... все още го изработвам.
Не съм скъп. Обикновно един сайт ви излиза 30лв, но зависи от трудноста и за колко време искате да го направя :).

Връзка:
Майл: ком(dot)volyarimisark(at)za
Скайп:toreore
Кю: 356982176
 
От: xHTML, CSS, Photoshop

Аз бих желал да поръчам 40 сайта. Има ли намаления за такива количества?
Примерно на по 10 лв за сайт.
 
От: xHTML, CSS, Photoshop

Зависи какви са сайтовете, ако искаш всички да са абсолютно уникални и да имат дизайн правен на фотошоп, не.
Иначе зависи от много неща потърси ме на скайп: toreore да ми кажеш какво искаш и ще видим.
Но тъй като сега изработвам портфолиото си, може да направя отстъпка :)
 
От: xHTML, CSS, Photoshop

Това какво значи, че в обявата става въпрос за неукални сайтове без дизайн правен на фотошоп ?!
Ше си пусна дървения скайп по някое време...
 
От: xHTML, CSS, Photoshop

Имам и КЮ :). В момента обаче РС ми се развали дадох го на ремонт... мисля, че е от видеото, до довечера или понеделник вечерта ще го оправат.
Предполагам, че ако се хвана да правя сайтовете на 10, ще са готови до края на месеца.

Значи за сайтовете...
Примерно един сайт фотошоп темплийт = 10лв + хтмл и цсс = 10лв общо 20 лв на сайт. Обикновенно правя по 1 сайт на ден, но тъй като ти е голяма поръчката мога да се понапъна и да ги правя по няколко на ден :). Мога и отстъпка да направя... абе айде тъй като е голяма поръчката и нямам мн. сайтове в портфолиото си. по 10лв на сайт за тези 40 сайта. и на скайп ще се разберем
 
От: xHTML, CSS, Photoshop

видях че си ми писал аз като бях излязал от нас..
та няма проблем утре да щтракнеш.. следобяда ще съм на линия, че преди тва имам доста обикаляне

Кю-то е друга работа иначе...
 

Горе