You have insufficient privileges to reply here.

за какво? Той ми е оригиналния профил. Имам го от години, но последните емсеци 2-3 пъти съм се мервал. Да не е заключен нещо?
 
Добре нека админите да кажат. Ако някои е влизал с моя профил или е правил нещо? Паролата ми е супер тъпа всъщност. Също така към тоя рутер сме закачени няколко човека. С не знам колко точно устройства. Само аз ползвам два телефона, и 3 компа. И не знам защо ама примерно аз на моя браузър като букмаркна нещо и на другите компютр също се записва. записват се и паролите и акаунтите /освен ако сайта не позволява /.
Не държа много, ама все пак да кажат баннат ли е какво е, да знам.

ЩОТО, аз примерно тук съм разменял пари с много хора. И все пак си имах някакъв статут, че не съм измамник. Сега ей сега ми трябва 10 в ипей 0 нъцки.

П>С> в пощ. кутия нямам никакви съобщения да съм баннат, заключен или прочее. Друго, което се сещам е, че мейла с колкото съм регнат преди години май вече не съществува. Ама не виждам каква може да е връзката.

МОЖЕ БИ, преди вчера последно влизах около преди един месец. Тогава си беше ОК. Имам и вуртуална машина инсталирана. Изреждам неща, които евентуално да имат някакво значение.

И крайна сметка нямам никакви системни съобщения, каквото ще да е да съм баннат или друго не следва ли да имам такива?
 
Последно редактирано:
С друг мейл стана работата. Аз затова акцентирах, че пише, че не мога да получавам мейли, а си получавам. Както и да е :)
 

Горе