ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

leonssss

Well-Known Member
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Този телефон има повече ядра на процесора от настолния ми компютър.

Сигурно може да се ползва като отоплител през зимата - слагаш по един телефон във всеки джоб и си топлиш ръцете.
 
има ли хора които са доволни от третатаа по известност в китай марка тилифони

Имам добър опит с азиатския сайт, който си дал за пример. :) С бг сайта, нямам, а че тук ще ти го пробутат тройно по-скъпо, това си е ясно. ОТ известно време игнор им тегля. Като започнат да продават на нормални цени, ще започна и да пазарувам от тук. ;)
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Помислете три пъти преди да си вкарате някоя парола в телефона. Не се знае китаеца, който е инсталирал софтуера какво допълнително е сложил.
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Ако това са му реалните параметри които са описани и за тая цена си е голяма оферта
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Не знам само на мен ли ми се струва, че всички подобни цени както на този,така и на Леново-то са обявени от един и същ търговец. Който разбира се е съвсем нов, без история, фидбекс и т.н.. Като поразцъкаш малко из Алиекспрес и ще видиш цени на двуядрените от същата марка за над 100 долара. Нещо ми намирисва ...
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Въпросът е защо само този търговец предлага така евтино. По принцип при различните търговци цената варира в някакви граници от 10-20 долара, ако вземеш определено количество, но чак пък такава разлика? Тук се поражда в мен и съмнението в търговеца. Да предлагаш единични бройки на цена два до три пъти по-евтино си е доста съмнително. Същия телефон другите търговци го продават за около 250 долара. И като погледнеш продажбите му са от седмица насам. Няма реално осъществени доставки в момента за да видиш коментарите на купувачите. С две думи да имаш едно наум ако ще поръчваш!
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Въпросът е защо само този търговец предлага така евтино. По принцип при различните търговци цената варира в някакви граници от 10-20 долара, ако вземеш определено количество, но чак пък такава разлика? Тук се поражда в мен и съмнението в търговеца. Да предлагаш единични бройки на цена два до три пъти по-евтино си е доста съмнително. Същия телефон другите търговци го продават за около 250 долара. И като погледнеш продажбите му са от седмица насам. Няма реално осъществени доставки в момента за да видиш коментарите на купувачите. С две думи да имаш едно наум ако ще поръчваш!

Може да е втора ръка, ремонтиран, развален...
Zopo си е не лоша китайска марка, която си държи цена...
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Това не е реална цена на телефона в алиекспрес, разгледай човека, който е пуснал обявата. Ето тук пускат добри цени и реални на телефоните. http://www.etotalk.com/zopo-zp980-32g_p5022.html
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Това не е реална цена на телефона в алиекспрес, разгледай човека, който е пуснал обявата. Ето тук пускат добри цени и реални на телефоните. http://www.etotalk.com/zopo-zp980-32g_p5022.html
според мен трябва да се пазарува от специализирани сайтове, като този дето си го постнал
имаш реп за сайта
хареса ми , а и евтини телефони има
да попитам, ако поръчам 3 по 100 долара мито ще ми вземат ли?
тук цената на единия е 270 долара
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

По принцип, фирмата праща продуктите по dhl, и не ми се вярва да има проблем с митницата.
 
От: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

а защо целокупоний български народ не купува от сайтове като тинидил алиеьпрес http://www.etotalk.com/
а се нареждат на опашка пред маркетите с 10 по скъпи същите тилифони
 
Кой ти каза, че не купува от там. Моя телефон е от алиекспресс. :)

За жалост, като ги питам повечето мои приятели, те ми отговарят най-често заради гаранцията. Ходи го търси търговеца като ти се повреди телефона нещо (фабричен дефект), особено като нямаш и гаранционна карта. Та това е най-вече. А другото беше и дали ще поддържа мрежите тук или дали е заключен.

Последно време (телефона и таблета) са ми от Китай. Така, че няма да се учудя ако стане тенденция. ;)
 
От: Re: ZOPO за 600лв иначе в aliexpress e 60 долара

Кой ти каза, че не купува от там. Моя телефон е от алиекспресс. :)

За жалост, като ги питам повечето мои приятели, те ми отговарят най-често заради гаранцията. Ходи го търси търговеца като ти се повреди телефона нещо (фабричен дефект), особено като нямаш и гаранционна карта. Та това е най-вече. А другото беше и дали ще поддържа мрежите тук или дали е заключен.

Последно време (телефона и таблета) са ми от Китай. Така, че няма да се учудя ако стане тенденция. ;)

га направят цените на китайските стоки нормални за българия тогаз нема да купуват от китай
 

Горе