Честит ни Шенген

Тва пак ли е актуално във вашия малък клуб по интереси??? След всичкото пране, седене в скутове, монетизиране на контрабандни канали, фалшифициране на документи???
Винаги ще е актуално. Другата опция да легнем и да оставим маймуните да решават. Ходи, пусни един празен глас. Няма къде да избягат дивана и телевизора. :D
 
И да гласуваш и да не гласуваш пак те решават - това с различните партии е цирк за пред нас, задкулисно действат заедно и си вършат игричките. Дори и наистина да има партия с желание да промени нещо (в което доста се съмнявам), никой няма да и позволи. За да се промени нещо не става с гласуване, а да се случи нещо външно и странично, което да преобърне всичко, а не да се играе по тяхната свирка, защото печелившите винаги ще са те.
 
Ходи, пусни един празен глас.
Тва па никога не съм го разбирала. Все едно да изминеш 60 км, да позвъниш на вратата и да кажеш: "Марче, не искам да те чукам" - простете пиперливата ми аналогия.

Винаги гласувам, въпросът е как се броят гласовете? Циганите са най-малкият проблем. Киро сам си каза за ''ала-бала'' с флашките и президента (на федерацията по карате - РИП). Едните фалшифицират протоколите, а другите директно чоплят по софтуера на машините. Вотът ми така или иначе ще бъде откраднат, но аз все пак ще гласувам.
 
Тва па никога не съм го разбирала. Все едно да изминеш 60 км, да позвъниш на вратата и да кажеш: "Марче, не искам да те чукам" - простете пиперливата ми аналогия.
това като един виц:

Една жена дала обява за запознанство: "Търся мъж - непиещ, непушач, да не ходи по жени, с цел - брак". На другия ден се звъни на вратата ѝ. Отваря - а там някакъв тип, пиян като кирка, с цигара в уста.
- Какво искате?
- Ами дошъл съм за обявата.
- Пиете ли? - Редовно.
- Пушите ли? - По две кутии на ден.
- А по жени ходите ли? - Всяка вечер с различна!
- А защо си дошъл при мене тогава, като бях писала точно обратното в обявата?
- Дойдох да ти кажа да не разчиташ на мен.
 
Тва па никога не съм го разбирала. Все едно да изминеш 60 км, да позвъниш на вратата и да кажеш: "Марче, не искам да те чукам" - простете пиперливата ми аналогия.

Винаги гласувам, въпросът е как се броят гласовете? Циганите са най-малкият проблем. Киро сам си каза за ''ала-бала'' с флашките и президента (на федерацията по карате - РИП). Едните фалшифицират протоколите, а другите директно чоплят по софтуера на машините. Вотът ми така или иначе ще бъде откраднат, но аз все пак ще гласувам.
Толкова години тупаните не разбраха, че само нулева избирателна активност ще оправи нещата. Само тогава могат да се спрат схемите им. Всеки глас налива вода в мелницата на маипулациите на 2-3 партии и подредбата и преразпределнието на гласовете какво им е удобно.
 
Тва па никога не съм го разбирала. Все едно да изминеш 60 км, да позвъниш на вратата и да кажеш: "Марче, не искам да те чукам" - простете пиперливата ми аналогия.

Винаги гласувам, въпросът е как се броят гласовете? Циганите са най-малкият проблем. Киро сам си каза за ''ала-бала'' с флашките и президента (на федерацията по карате - РИП). Едните фалшифицират протоколите, а другите директно чоплят по софтуера на машините. Вотът ми така или иначе ще бъде откраднат, но аз все пак ще гласувам.
Всъщност друга е картинката, отиваш на това велико разстояние от 60 км., за да кажеш на Марчето, че не става за нищо и ако решиш, може и да обясниш защо. И тя да си прави изводите. ;)

Толкова години тупаните не разбраха, че само нулева избирателна активност ще оправи нещата. Само тогава могат да се спрат схемите им. Всеки глас налива вода в мелницата на маипулациите на 2-3 партии и подредбата и преразпределнието на гласовете какво им е удобно.
По-скоро, ако решите да дадете урок, защото с 0-лева няма да дадете, е "Не подкрепям никого" и ето ти даване на урок.
 
Лупа винаги са били извор на обективна журналистика и адекватна информация. Тази декорации по дънките ги има от има няма 5 и на горе години. Като му гледам рекламите на този парцалив сайт, не се различава от на много фейсбукъри тук. :D
 
само нулева избирателна активност ще оправи нещата.

И марсианците ще постигнат същия успех, но нека бъдем реалисти. Няма как да има нулева избирателна активност, но ниската работи изцяло в полза на фалшификаторите.
 
И марсианците ще постигнат същия успех, но нека бъдем реалисти. Няма как да има нулева избирателна активност, но ниската работи изцяло в полза на фалшификаторите.
Нещо умно и логично да прочета днес. :)
 
Който още не осъзнава какво се случва е добре да почне да се замисля, вместо да твърди, че всичко е конспирация. Повечето предвидливи хора могат да видят проблемите преди да са се случили, докато останалите чакат да се появят и тогава ги осъзнават (доста от тях и тогава не могат да ги осъзнаят). Ако не схващате какъв е проблема в тази новина, може би наистина ви е още рано, но съм сигурен, че доста хора ще разберат. Дори мога да кажа, че това касае най-вече вас пътуващите, които смятат, че най-важното в живота е човек постоянно да пътува и да се забавлява.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot 2024-05-16 104754.jpg
    Screenshot 2024-05-16 104754.jpg
    16.6 KB · Преглеждания: 13
Ако не схващате какъв е проблема в тази новина
Изчезне ли кеша, започва тоталния контрол.

Иначе тая банка си плаче за "Run on the bank" и ще се посерат, въпроса е обаче, има ли будни хора които да го направят. Според мен това са тестове, как ще реагират хората.
 
Толкова години тупаните не разбраха, че само нулева избирателна активност ще оправи нещата.
Ти като дърт дупан явно не си осъзнал, че колкото по-ниска е избирателната активност, толкова по-добре за политиците. По-лесно се купуват избори, по-малко политически ангажирани хора - по-малко протести. Разчитата се на твърдия електорат и статуквото си продължава без рискове.
 
Изчезне ли кеша, започва тоталния контрол.

Иначе тая банка си плаче за "Run on the bank" и ще се посерат, въпроса е обаче, има ли будни хора които да го направят. Според мен това са тестове, как ще реагират хората.
По принцип Австралия играе ролята на опитно зайче, а кеша е почти сигурно, че ще изчезне, въпрос на време е кога това ще се случи навсякъде.
 
По принцип Австралия играе ролята на опитно зайче, а кеша е почти сигурно, че ще изчезне, въпрос на време е кога това ще се случи навсякъде.
Скоро няма да е в Европа, иска се още време за обработка на хората, а на нормалните хора вече им писва от либералните политики и това ще се види още на тия ЕС избори.
 
Ти като дърт дупан явно не си осъзнал, че колкото по-ниска е избирателната активност, толкова по-добре за политиците. По-лесно се купуват избори, по-малко политически ангажирани хора - по-малко протести. Разчитата се на твърдия електорат и статуквото си продължава без рискове.
Иска се мозък, за да се схване това. ;)
Аман от дивании герои.

Скоро няма да е в Европа, иска се още време за обработка на хората, а на нормалните хора вече им писва от либералните политики и това ще се види още на тия ЕС избори.
Почти навсякъде се плаща с карта, вече става рядкост да се иска кеш в ЕС. За САЩ от много време си е така. Но изцяло да изчезне кеша, няма да е в следващите 5 години минимум. Кофти за хората в сивата икономика. Те ще са първите, които ще се явяват за обяснения.
 
Почти навсякъде се плаща с карта, вече става рядкост да се иска кеш в ЕС. За САЩ от много време си е така. Но изцяло да изчезне кеша, няма да е в следващите 5 години минимум. Кофти за хората в сивата икономика. Те ще са първите, които ще се явяват за обяснения.
Трябва да си има и двата начина и всеки да си избира, другото е тотален контрол.
 
Скоро няма да е в Европа, иска се още време за обработка на хората, а на нормалните хора вече им писва от либералните политики и това ще се види още на тия ЕС избори.
Най-вероятно няма да стане изведнъж - да кажат няма да има вече кеш. Ще започнат да слагат лимити, например можеш да теглиш до определена сума от банкомат, по-големите плащания трябва задължително да са по банка и т.н. Тези лимити постепенно ще се намаляват и хората ще свикнат. Аз нямам нищо против електронните плащания и според мен кеша е отживелица - вече живеем в много по-технологичен свят, но CBDC-тата, които ще внедрят не са за удобство, а за съвсем други цели.
 
Ти като дърт дупан явно не си осъзнал, че колкото по-ниска е избирателната активност, толкова по-добре за политиците. По-лесно се купуват избори, по-малко политически ангажирани хора - по-малко протести. Разчитата се на твърдия електорат и статуквото си продължава без рискове.
Няма нищо за разбиране това е ясно като бял ден. Голямата избирателна активност води до същото. Единствено пълен бойкот на изборите може да реши нещата.
 

Горе