Честит ни Шенген

За да се промени нещо не става с гласуване, а да се случи нещо външно и странично, което да преобърне всичко, а не да се играе по тяхната свирка, защото печелившите винаги ще са те.

Нали цяла България беше цяло лято на площадите и избра 'нещо външно и странично, което да преобърне всичко' - Кирил Петков и Христо Иванов с лодката? И настъпи голямата Промяна...
Разцъкай политическите теми да видиш, как за Просто Киро пишеха, като за полубог!
 
Единствено пълен бойкот на изборите може да реши нещата.
Как го виждаш с държавната администрация и фирмите, приближени до властта? Отново: нека бъдем реалисти. ;)

Скоро няма да е в Европа

За жалост, няма да е далече. Европейската банка вече подготвя CBDC и затова им е много важно всички да сме в еврозоната. Няма да седнат да правят дигитален лев само за шепа второразрядни членове на съюза, я. Дигиталното евро е вече готово. ;)
 
Нали цяла България беше цяло лято на площадите и избра 'нещо външно и странично, което да преобърне всичко' - Кирил Петков и Христо Иванов с лодката? И настъпи голямата Промяна...
Разцъкай политическите теми да видиш, как за Просто Киро пишеха, като за полубог!

Ние поне провидяхме измамата, а ти още се подмокряш по буци.
 
Нали цяла България беше цяло лято на площадите и избра 'нещо външно и странично, което да преобърне всичко' - Кирил Петков и Христо Иванов с лодката? И настъпи голямата Промяна...
Разцъкай политическите теми да видиш, как за Просто Киро пишеха, като за полубог!
То това не е промяна, че се е появила нова партия. Старата песен на нов глас. Промяна е да се преобърне всичко и те да нямат друг избор, защото доброволно не биха изпуснали кокала при никакви обстоятелства. С избори не става, трябва да е много наивен човек, за да мисли, че неговия глас се отчита както трябва и има някакво значение.
 
И аз искам да плащам в злато, ма не ми дават в повечето магазини за съжаление. Баси тоталния контрол дето имат
 
И аз искам да плащам в злато, ма не ми дават в повечето магазини за съжаление. Баси тоталния контрол дето имат
Нямаш никакъв проблем ти, повечето като теб ще се чувстват екстра. Ще ти кажат с какво да плащаш, спокойно, и ще ти следят покупките, дори ще те напътстват какво може да купиш и какво не, за да не го мислиш ти. Хората са загрижени за здравословното ти състояние, особено световната здравна организация, чиято единствена цел е благоденствието на човечеството.
 
И аз искам да плащам в злато, ма не ми дават в повечето магазини за съжаление. Баси тоталния контрол дето имат
То и секса ще им спрат като разплащателен метод. Ще е пълен контрол, всички коври ще ходят с намордници и железни гащи, на които ключалките ще са вързани с ПОС терминал към НАП. :D
 
Пускането на произволни линкове в тема с ясен фокус явно е заразно. :)
Аз съм по фокуса. Понеже Кире ви пусна шенген по въздуха, е много важно да сте информирани за неговото благосъстояние. Колата на Кире уби човек днес. На НСО не им е за първи път, няма да е и последен. Летете през шенгеня, там колите на НСО са по-малко!
 
Злополуки стават всеки ден по пътищата. Едните са летели, другите са блели и се е случило. Да са живи и здрави, които са оценили, за починалия - мир за душата му.

Никой не го интересува Киро, интереса ни е в резултатите - те като гледам може и от маймуна да дойдат. ;) Специално НСО са едни глупави олигофрени с вид на неандерталците преди да открият сечивото, които винаги са се мислили за много добри на тъпя, но реално цялата им техника е свързана с бързото и нагло каране. По-големи нещастия от тях няма.

И за да ви развеселя малко, ще пусна още нещо:

 
Ето че става и с гласуване, просто трее се понамалят филмите и да се мисли, като се гласува. Такава дясна реакция ще има и на Европейските избори.


Коалицията има за цел да има най-строгата политика за приемане на търсещи убежище сред страните от ЕС и казва, че ще поиска отказ от общите правила на ЕС за миграцията.
Граничният контрол ще бъде засилен, процедурите за допускане ще бъдат по-кратки и по-строги, а чужденците, на които вече е отказано убежище в друга страна от ЕС, ще бъдат изпращани незабавно.

Правителството ще се стреми да разшири офшорния добив на природен газ и производството на ядрена енергия като част от плановете за намаляване на зависимостта на Холандия от "ненадеждни страни".
Плановете на предишното правителство за допълнителен национален данък върху въглеродните емисии за индустрията ще бъдат отменени.

Фермерите няма да бъдат принудени да намалят голямото количество добитък в Холандия, което имаше за цел да намали емисиите на азотен оксид, а фермерите в близост до природни резервати няма да бъдат принудени да затворят предприятия, за да постигнат екологични цели.

Данъците върху енергията и доходите ще бъдат намалени

и още много други
 
Ето че става и с гласуване, просто трее се понамалят филмите и да се мисли, като се гласува. Такава дясна реакция ще има и на Европейските избори.


Първо, това са само предизборни обещания.
Второ, наистина ли вярваш, че десните партии в ЕП ще променят курса, наложен от сегашното ръководство, дори ако имат мнозинство?
Трето, (личен въпрос): ти за коя политическа сила възнамеряваш да гласуваш на изборите за европарламент, щом поддържаш програмата на холандските десни? Просто ми е любопитно. Мерси. :)
 
Трето, (личен въпрос): ти за коя политическа сила възнамеряваш да гласуваш на изборите за европарламент, щом поддържаш програмата на холандските десни? Просто ми е любопитно. Мерси. :)
Това е въпрос за 1 мил. лева. :) Никой няма никаква идея. Около мен абсолютно никой няма идея за кой да гласува. Както се писа и ще се пише, не гласуваме за някой, който да ни представлява и да отиде да прави нещо в парламента, а за по-малкото зло. И така е от има няма 30 години. За жалост, избора на българина отново ще се осланя на тази логика: "Тези са по-малко зле от онези".
 
а за по-малкото зло

Така е и при нас от другия лагер. Тъжното е, че тия, които вие смятате за по-малкото зло, са огромното зло за нас. Тая поляризация започна от началото на СВО в украйна и в момента реално изборът е За трета световна или Против? За мирни преговори или за продължаване унищожението на украйна и икономиките на страните от ЕС?

Това е изборът на хората в момента... Живеем в твърде интересни времена.
 
Да, така е. Всеки избира "по-малкото зло" и на база политики и убеждения, които дадена политическа партия има и по-конкретно каква посока би поела и виждане за интересите на България. И да, тук идва разделението. Явно в един момент идва това, защото всеки иска нещо конкретно за себе си, а то не винаги е добро за други хора с други виждания. Абсолютно нормално е.
 
Да, така е. Всеки избира "по-малкото зло" и на база политики и убеждения, които дадена политическа партия има и по-конкретно каква посока би поела и виждане за интересите на България. И да, тук идва разделението. Явно в един момент идва това, защото всеки иска нещо конкретно за себе си, а то не винаги е добро за други хора с други виждания. Абсолютно нормално е.
Коя партия от съществуващите в момента води политика в интерес на България?
 
Коя партия от съществуващите в момента води политика в интерес на България?
Зависи кой е интереса на България според повечето хора. Като гледам мненията на повечето тук ние вървим на прав път и искаме да бъдем пълноправни еврогейци и да приемем еврото, така че мнозинството определя. Чака ни едно светло и хубаво бъдеще, в което всички непрекъснато ще се забавляваме и постоянно ще пътуваме (това е най-важното - ако човек не пътува защо въобще живее). Трябва да взимаме пример от запада, защото ние сме със закостенели първобитни разбирания. Трябва да сме толерантни, а не простаци като сега. Мног път имаме да извървим, но ти не смяташ ли, че има партия която да ни води натам?
 
Коя партия от съществуващите в момента води политика в интерес на България?
Никоя, но все пак си пишем за "по-малкото зло"...това само по себе си предполага, че според нас абсолютно никоя партия не прави нищо, дори погребва държавата. ;) Не си говорим тик за партия, представляваща ни, а такава, която е по-малко зле, и горе долу има виждания на даден човек в някакъв аспект.
 

Горе