Честит ни Шенген

Зависи кой е интереса на България според повечето хора. Като гледам мненията на повечето тук ние вървим на прав път и искаме да бъдем пълноправни еврогейци и да приемем еврото, така че мнозинството определя. Чака ни едно светло и хубаво бъдеще, в което всички непрекъснато ще се забавляваме и постоянно ще пътуваме (това е най-важното - ако човек не пътува защо въобще живее). Трябва да взимаме пример от запада, защото ние сме със закостенели първобитни разбирания. Трябва да сме толерантни, а не простаци като сега. Мног път имаме да извървим, но ти не смяташ ли, че има партия която да ни води натам?
О, към светлото европейско бъдеще ни водят много партии. Но към тяхното бъдеще изпълнено с с яхти, срещи на върха ( каквото и да значи това ) и много ама наистина много милиони евраци - не към нашето.
 
Последно редактирано:
О, към светлото европейско бъдеще ни водята много партии. Но към тяхното бъдеще изпълнено с с яхти, срещи на върха ( каквото и да значи това ) и много ама наистина много милиони евраци - не към нашето.
Що? Останалите направо са с ясната визия за България - излизане от всяка организация и после КАКВО? :)
Да ти кажа ли.....или сам ще се сетиш. :)
 
Никоя, но все пак си пишем за "по-малкото зло"...това само по себе си предполага, че според нас абсолютно никоя партия не прави нищо, дори погребва държавата. ;) Не си говорим тик за партия, представляваща ни, а такава, която е по-малко зле, и горе долу има виждания на даден човек в някакъв аспект.
Няма партия в последните 25 години която да представлява моите интереси. А не видях такава представляваща интересите на българския народ и държава. Виж партти представляващи интересите на САЩ и ЕС и Русия ( тяха ги включвам да няма сърдити ) има колкото щеш. В случая няма по-малко или по-голямо зло. Има само леш и отпадъци а те обикновено се изгарят.

Случайно ми попадна цитат на една французойка споделила за събитията след ВСВ във Франция в контекста на днешните политики на Франция и ЕС: Едно време окосихме тревата, но не напръскахме с хербицид... Резултата всички го виждат.

Та и тук така явно се е получило.
 
Що? Останалите направо са с ясната визия за България - излизане от всяка организация и после КАКВО? :)
Да ти кажа ли.....или сам ще се сетиш. :)
Ми по-лошо от сега няма да бъде със сигурност. За предриемачи мислите доста праволинейно и ограничено.
 
Ний сме западните хора,
нова българска порода,
не се налага да умуваме,
мечтата ни е да пътуваме.

НАТО нас докрай ще брани,
СЗО ни прави здрви,
с евро плащаме изгодно,
и с Шенген пътуваме свободно.

Ние вярваме на всичко
дето казват по ТВ-то,
други лъжат ни с инфлация,
ах каква дезинформация.

А страната ни мизерна
да направим по-модерна,
знамето ни е трицветно,
но с още 3 ще е перфектно.
 
Няма партия в последните 25 години която да представлява моите интереси. А не видях такава представляваща интересите на българския народ и държава. Виж партти представляващи интересите на САЩ и ЕС и Русия ( тяха ги включвам да няма сърдити ) има колкото щеш. В случая няма по-малко или по-голямо зло. Има само леш и отпадъци а те обикновено се изгарят.

Случайно ми попадна цитат на една французойка споделила за събитията след ВСВ във Франция в контекста на днешните политики на Франция и ЕС: Едно време окосихме тревата, но не напръскахме с хербицид... Резултата всички го виждат.

Та и тук така явно се е получило.
Каква изненада, защото аз имам. :) Хахахаха. Май не четеш на хората постовете. С нанди вече минахме през това. ;)
 
Каква изненада, защото аз имам. :) Хахахаха. Май не четеш на хората постовете. С нанди вече минахме през това. ;)
Е имаш защото за теб просперитета и свободота се ограничват до 30 сек преминаване на граница, да не обменяш валути и понеже си толерантен смяташ, че и другите трябва да са толератни с теб.

Аз постовете ги чета( ти не четеш или поне не разбираш аз какво пиша), но европейския "цивилизован свят" е отрова за човечеството като цяло и не се връзва никак с нито една възможна линия за развитие на България.

Гледай зад кулисите, не бъди като тузмеците в Америка едно време и да мислиш мънистата и огледалцата за прогрес.
 
Е имаш защото за теб просперитета и свободота се ограничват до 30 сек преминаване на граница, да не обменяш валути и понеже си толерантен смяташ, че и другите трябва да са толератни с теб.

Аз постовете ги чета( ти не четеш или поне не разбираш аз какво пиша), но европейския "цивилизован свят" е отрова за човечеството като цяло и не се връзва никак с нито една възможна линия за развитие на България.

Гледай зад кулисите, не бъди като тузмеците в Америка едно време и да мислиш мънистата и огледалцата за прогрес.
Кви тъпни пак почна да пишеш? Човек, наистина е нужно да потърсиш някой, с който да си поговориш. :)
Прави си не чета твоите много много, но някакви безразборни линкове, които твоята "логика" навръзва с темата ми е сложно да следя. ;)
 
Първо, това са само предизборни обещания.
Изборите в Холандия са минали отдавна. Това е от програмата на управленската коалиция.

Второ, наистина ли вярваш, че десните партии в ЕП ще променят курса, наложен от сегашното ръководство, дори ако имат мнозинство?
Естествено, ако не го направят, повече няма да бъдат избрани.


Трето, (личен въпрос): ти за коя политическа сила възнамеряваш да гласуваш на изборите за европарламент, щом поддържаш програмата на холандските десни? Просто ми е любопитно. Мерси.
ЕКР
 
Изборите в Холандия са минали отдавна.
Мислех, че визирааш изборите за европарламент. Там е интересно дали ще могат да прокарат програмата си, щото не можем да вземаме национални решения, които са в разрез с решенията на ЕК, както стана ясно в последните години. ;)

Холандците си решават на местно ниво да спрат емиграцията, ама Урсула Девил вика: Не, иначе ще плащате.
Имаме ли местен представител на Европейски Консерватори и Реформисти? И по-важно: можем ли да гласуваме за други / не български партии?
 
Имаме ли местен представител на Европейски Консерватори и Реформисти? И по-важно: можем ли да гласуваме за други / не български партии?

 
Наздраве. :D :D :D

 
Не знаех, че и той в карал пиян, и е виден представител на народа в Европа. :)

Ти като цяло доста неща не знаеш.. иначе Джамбазки е българския представител на партията, на която графикса е привърженик за еуроизборите...
Това беше отговор на въпроса на @nandibandi

Опитът ти да блеснеш.. пак фейлна. Нещо като опита ти да кажеш, че в цяла европа плащането с карта е предпочитано... сигурно си го чул от приятели...
 
Ти като цяло доста неща не знаеш.. иначе Джамбазки е българския представител на партията, на която графикса е привърженик за еуроизборите...
Това беше отговор на въпроса на @nandibandi

Опитът ти да блеснеш.. пак фейлна. Нещо като опита ти да кажеш, че в цяла европа плащането с карта е предпочитано... сигурно си го чул от приятели...
Ама аз за това съм тук, такива просветени като теб и Крумов да ми го кажете. ;) Влезе, нищо не каза, време да си ходиш. ;)

Имаме и един друг, който обича много да говори и да пуши. Туй като много знаете, сами ще се сетите. И за какво точно да отговарям на нейните въпроси, зададени към друг. Голяма си шамандура. ;)
 
Ама аз за това съм тук, такива просветени като теб и Крумов да ми го кажете. ;) Влезе, нищо не каза, време да си ходиш. ;)

Имаме и един друг, който обича много да говори и да пуши. Туй като много знаете, сами ще се сетите. И за какво точно да отговарям на нейните въпроси, зададени към друг. Голяма си шамандура. ;)

То и да ти го кажем.. едва ли ще го схванеш. Ша си ида.., за да ти е по-спокойно, че с два поста пак стана за смях.

Сещаме се, донт уори. Тебе кой те е карал да отговаряш, че се чувстваш толкова специален да го правиш?
 
То и да ти го кажем.. едва ли ще го схванеш. Ша си ида.., за да ти е по-спокойно, че с два поста пак стана за смях.

Сещаме се, донт уори. Тебе кой те е карал да отговаряш, че се чувстваш толкова специален да го правиш?
"Кажем", колко сте? :)
С другите имам други писаници. Или сте многоглава ламя? По-скоро само с един мой пост ви става смешно.
 
"Кажем", колко сте? :)
С другите имам други писаници. Или сте многоглава ламя? По-скоро само с един мой пост ви става смешно.

1715944131011.png

Анализирай първото си изречение.. не за мен.. за себе си.
 

Горе