ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

tsunami

New Member
Здравейте, искам просто да разглася за изключително некоректен колега от форума, за да не изгори някой от тук. Става въпрос за колегата poriazov.
Писах му за един скрипт, който продаваше, свързахме се днес, момчето беше отзивчиво. Той ме попита как ще процедираме, при което аз предложих варианта да ми инсталира скрипта, и ако всичко е както трябва, понеделник да му пратя пари, понеже нямам он-лайн в момента, въпреки това, си проверих картата и имах част от сумата и му предложих, след като инсталираме скрипта, да му я пратя в пейпъл, за да е спокоен. Той отказа, и каза, че иска цялата сума понеделник, по Еконт. ОК. Дойде време да инсталирваме скрипт, първо поисках от него да ми обясни как се инсталира и аз да го направя, отказа ми, и държеше да му дам достъп до сайта си. Това ми се стори съмнително, затова склоних единствено до вариант с програма TeamViewer. Момчето влезе в компютъра ми и прати от неговия към моя, архива с скрипта, и ИЗНЕНАДА - shell в архива! Добре, че беше антивирусната! Добре, че държах да стане през моят компютър! Добре, че не му дадох достъп!!! След това момчето започна да ми обяснява, че се притеснявал, че няма да му платя и тн., какво страхотно оправдание?! Щом имаш притеснение, че няма да ти платят - ми не работи с този човек, бе? Защо трябва да правиш мизерии? Защо да не сме си полезни и да печелим един от друг, а си пречим? Изключително съм разочарован от това момче poriazov .
 
Последно редактирано:
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Аз откога предупреждавам ама кой да ме чуе.
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Защо админите не му теглят бана ? Няма ли доказателства?
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Преди време го хванаха с фишинг сайтове и такива ти глупости и му се размина, сега дано да се вземат в ръце.
Защо админите не му теглят бана ? Няма ли доказателства?
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

ООО имаше 1 който също се занимаваше в фишинг и крадеше фб страници да не би да е съвпадение или това е той?
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Таман за фейсбук беше фишинга.
ООО имаше 1 който също се занимаваше в фишинг и крадеше фб страници да не би да е съвпадение или това е той?
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Таман за фейсбук беше фишинга.
И на тоя хубавец който го баннаха фишинга му беше за фейсбук ? Я прати адреса на ЛС ако го помниш да сравним
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!


Е защо не са го баннали пуснах 1 whois и попаднах на тоя poriazov:
http://who.is/whois/tuzove.com --> [email protected]

Гледам, че тоя капут чете темата а не пише явно наистина има нещо гнило тук :D
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

"Чл. 319г. (1) (Изм. - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който въведе компютърен вирус в компютърна система или компютърна мрежа, се наказва с глоба до три хиляди лева.
(2) (Нова - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Наказанието по ал. 1 се налага и на онзи, който въведе друга компютърна програма, която е предназначена за нарушаване на дейността на компютърна система или компютърна мрежа или за узнаване, заличаване, изтриване, изменение или копиране на компютърни данни без разрешение, когато такова се изисква, доколкото извършеното не съставлява по-тежко престъпление.
(3) (Предишна ал. 2, изм. - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Ако от деянието по ал. 1 и 2 са настъпили значителни вреди или е извършено повторно, наказанието е лишаване от свобода до три години и глоба до хиляда лева."
Ако първия път се отървал с глоба,то втория има реална възможност да разбере какво значи думата манаф.
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

There are currently 13 users browsing this thread. - poriazov :)
 
Последно редактирано:
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Добре е да се уточни, кой точно PORIAZOV, защото има двама потребители с такава фамилия.
 
Re: От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Защо админите не му теглят бана ? Няма ли доказателства?

Дайте повече доказателства и ще вземем мерки. ;)

Нещо по конкретно по случая.
 
От: Re: От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Дайте повече доказателства и ще вземем мерки. ;)

Нещо по конкретно по случая.

Е, ще си измислям ли. :) Какво доказателство може да се даде в случаят? Нека пише poriazov, и да каже така ли беше или не.
 
Да, това е сигурно, че ще изчакаме и неговото включване, а като гледам е посетил темата. И ще си понесе последствията.

А за доказателства, скришноти, логове от комуникация, нещо, което трудно би го упровергал другия. :)
 
От: ВНИМАВАЙТЕ С КОЛЕГАТА ОТ ФОРУМА- poriazov , ЗА ДА НЕ ВИ ИЗГОРИ САЙТА !!

Видно е, че този е боклук. Не знам какво го бавите. uphero горе е дал достатъчно доказателства, че това е рядко лайно, което заслужава бой.
 
Трябва да се назначи някой, който прекарва повечко време във форума, за модератор на Пазар. Именно с цел да се разкарват по бързата процедура подобни индивиди, защото наистина има незапознати хора, които се вързват и репутацията на форума пада.
 

Горе