Ето на това му казвам предприемач!

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Какви неща продава предприемчивият българин. Учете се !!! :rolleyes:
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Ама й отива бе, деба:) Объркала си е професията, трябвало е рекламно лице на мъжко бельо да стане:)
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Верно ще спечели от продажбата на лумпенизирания електорат на ГРОБ!
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Баси и вие се радвате на подобна простотия?
После не се чудете като ви изнасилят детето в училище.
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Ако носи такива гащички, нищо чудно да го изнасилят. Електоратът трудно би им устоял :lol:
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Баси и вие се радвате на подобна простотия?

Резултат от посредствено образование и олигофренска среда :) Наистина има хора, които се кефят на такива неща. После що негрите във Франция или индийците в UK са с по-висок обществен статус там от вас ... еми батки ... това е положението (chuckle)
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Вече гледам да не се впрягам на подобни тъпотии. Ежедневно простотията ме залива от всякъде и само гледам да не поддавам, защото е нещо страшно. Идиот до идиота, тъпак до тъпака...

Не смятам, че има по-тъпа, ограничена и комплексирана държава от България в Европа. Ще ме извинявате, ама простотиите имат някаква граница. Границата на простотиите в България за съжаление е Т2...
 
Аз го следях във фейса, където е с най-често присъствие. Нещо не бях впечатлен. Дойде ми малко, дори много, тиин. Но за някои си е ОК. Тииновете имат нужда от идол. Не е някой революционер или футболен Бог, но става, поне е по-добре от Криско, Галена и подобни анимационни герои. :)
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Да. Българина има навика да остава на акъла от тинеджърските си години. Просто му е достатъчно.
 
От: Ето на това му казвам предприемач!

Майтапа си е майтап, а тва е най-малката с което да го осмеят
Амчи женчо сам се закопа в няколко офицялни исказвания
ЩастлифТ е, че има и фенове,, да му напраят такава путкодяща реклама
 

Горе