Искам да направя сайта да бъде разделен на отделни части, но да бъде в one-page изглед

Awesome

Active Member
Не знам дали заглавието съм го формулирал, но искам да направя следното нещо: Имам сайт на който инсталирах темплейта наречен Gutenify Logistics. Направил съм си няколко страници в главното меню обаче искам когато примерно се цъкне на даден бутон примерно "Какви услуги предлагаме" автоматично самия сайт да се скролва до тази секция от страницата. Искам да не е разделен в различни страници а да е в one-page изглед. Как мога да го постигна?
 
Яз бих го направил с JS, да не прави джъмп с куки в хтмл-а, но въпрос на предпочитание. Иначе в точно един ред код. Така може да зададеш и дилей в скрола.

Нещо такова. :

 
Не знам дали заглавието съм го формулирал, но искам да направя следното нещо: Имам сайт на който инсталирах темплейта наречен Gutenify Logistics. Направил съм си няколко страници в главното меню обаче искам когато примерно се цъкне на даден бутон примерно "Какви услуги предлагаме" автоматично самия сайт да се скролва до тази секция от страницата. Искам да не е разделен в различни страници а да е в one-page изглед. Как мога да го постигна?
1. Не, не си.

2.

<div id="services-we-offer" .....

Меню:
#services-we-offer

Ако е в менюто и е на конкретна страница:
//име-на-страницата/#services-we-offer

Бутон:

<a href="#services-we-offer>Какви услуги предлагаме</a>

Ако не е в менюто и е на конкретна друга страница:

<a href="//име-на-страницата/#services-we-offer">Какви услуги предлагаме</a>

Въобще не ти трябва JS.
Посочи поне сайта кой е.
 
Последно редактирано:

Горе