Искате ли Оставка на Правителството?

Искате ли Правителството да подаде Оставка


  • Общо гласове
    89
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

п
Едната снимка е малко стара. Не знам има ли пресни и актуални.
Да почистим след БСП

Млади гербери чистят след БСП. :) Ще ми скъсат сърцето. :) Ебаси домейна. Този явно няма да разчита на държавна субсидия. :D
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Свинщината няма нищо общо с политика, партии и тн. Това се наблюдава, след всяко мероприятие - концерт, спортно събитие, някакъв митинг или подобен род събирания. Имам чувството, че София е сборен пункт за най-големите отрепки в страната.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Имам чувството, че София е сборен пункт за най-големите отрепки в страната.

Авантюризма и предприемчивостта не винаги са свързани с висок интелект и култура.

Ебаси домейна.
Някои хора тук се оплакваха от съзидателност при избора на домейн! 8)
 
Последно редактирано:
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Авантюризма и предприемчивостта не винаги са свързани с висок интелект и култура.


Някои хора тук се оплакваха от съзидателност при избора на домейн! 8)
Ще се включа към тях. Поне се знае какво ще има и в бъдеще на този домейн. :)

А това с боклуците е до възпитание. Трудно може да се сравни с концертите и спортните мероприятия, защото след тях е предвидено да има почистване, просто организаторите са го включили това. След протест, всичко се случва с любезната подкрепа на общината. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Ранена полицайка: Бяхме инструктирани да не използваме физическа сила
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/postradala-politsaika-pri-sblasatsite-pred-parlamenta.html


Мамина сладка

543bf41561cc5fa2.jpg
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Бъзо минава счупената ръка :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Няма братм Реално "ела на по бира да се видим" важеше точно за протестите. :)

Всеки втори използваше протеста, за да се види с някой познат, да си ги каже какво мисли за правителството и реално да изрази позиция. Бирата е един от социалните елемементи на протеста. Иначе прасешки са и двете снимки. Колкото и културно да си ги подредили, все тази. Как бутилките от безалкохолни и мнерална вода не преобладават някакси. :)

Ами хубаво, и аз ходих няколко пъти, ама що не пих бира? Толкова ли е трудно да не се наливаш с бира по всяко време? Или може би им трябва малко алкохол, за повече кураж? :lol:
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Трия си мненията от темата, защото полза няма, преливаме от пусто в празно само.
 
Последно редактирано:
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Крайно време е да се промени изборният закон в БЪЛГАРИЯ.Да има възможност да се гласува за личности ,а не за партий .Като ми е кеф да гласувам за бай иван от горно нанадолнище да мога да гласувам за него ,а не да гласувам примерно за герб/прости сме за това се разбираме или в БЪЛГАРИЯ остана само лош човешки материал/ а за бай иван.А дали БЪЛГАРИТЕ В ЧУЖБИНА ДА ГЛАСУВАТ,все ми е тая,че то като бях в БЪЛГАРИЯ пак не гласувах,че то има ли за кой всичките са комунисти,просто през 1989 седнаха и разделиха баницата та така и до сега
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Трия си мненията от темата, защото полза няма, преливаме от пусто в празно само.
 
Последно редактирано:
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Rak, гарантирам, че не всичко друго е за връщане на Герб и ми е интересно защо някои хора се опитват да правят подобен тип внушения. Гарантирам ти също, че не малко от протестиращите ненавиждат герб, гербери, бойковци, цветановци и прочие. Само човек, който не е бил на протеста ще отрече това. Относно думата "преврат" тя е приоритет на една друга партия, но не бъдете в грешка, че няма кой да направи преврат. Друг е въпроса, че при идването на точните хора започват определения като "наркомани", "провокатори", платени лумпени" и т.н. и именно заради това нека си свират с пианото и това е ...

P.S.

ОСТАВКА!
 
Последно редактирано:
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

ОК,само аз ли имам чувството ,че в БЪЛГАРИЯ винаги има протести срещу следствието и никога срещу причината.За справка протеста срещу високите цени на горивата.Протеста трябваше да е срещу високият акциз върху горивата в България ,а не срещу високите цени на петрола на международните пазари върху които нямаме влияние.Защо това правителство е в момента на власт...................................................................
 
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Rak, гарантирам, че не всичко друго е за връщане на Герб и ми е интересно защо някои хора се опитват да правят подобен тип внушения. Гарантирам ти също, че не малко от протестиращите ненавиждат герб, гербери, бойковци, цветановци и прочие. Само човек, който не е бил на протеста ще отрече това. Относно думата "преврат" тя е приоритет на една друга партия, но не бъдете в грешка, че няма кой да направи преврат. Друг е въпроса, че при идването на точните хора започват определения като "наркомани", "провокатори", платени лумпени" и т.н. и именно заради това нека си свират с пианото и това е ...

P.S.

ОСТАВКА!

Голяма част от протестиращите са разни куневици, десебари, седерасти и други подобни. Не само ти го гарантирам, ами с очите си го видях.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Redrum да с това съм съгласен, но честно не виждам къде е проблемът. Тук в България да кажеш, че си привърженик на някоя партия излиза като престъпление и даже като питаш някой ти за кой ще гласуваш и започва едно "шуглявене" тип ала гърч, подвиване на глава, мрънкане и прочие. 70% от шумкарите на Бузлуджа като се обадят в някоя телевизия първите им думи са "Аз не съм от БСП, ама тия протести еди какво си ...".
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Ами проблемът е, че същите тия са виновни точно колкото и другите. Те и не искат промяна в изборния кодекс, а нови избори, за да се намърдат пак във властта. Ей в това е проблема. Движещите сили на протестите, подбудителите - всички "активисти", сайтове и прочее са свързани с тях.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

АБСОЛЮТНО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЕ ПРАВИТЕЛСТВО Е НА ВЛАСТ.ДОКАТО НЕ СЕ СМЕНИ МАНТАЛИТЕТА И НАЧИНА НА МИСЛЕНЕ НА БЪЛГАРИНА .НЕ МОЖЕ ВСИЧКИ ДА СА БАРОВЦИ,ДАЛАВЕРАДЖИИ И ТНТ,ВСИЧКИ ВИЕ КАТО ПРЕДПРИЕМАЧИ ЗНАЕТЕ ,ЧЕ ВСИЧКО СЕ ПОСТИГА С МНОГО ТРУД И ЖЕЛАНИЕ А НЕ С УДРЯНЕ ПО МАСАТА И ПСУВАНЕ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО.НЕ НАПРАЗНО МОИСЕИ Е ВОДИЛ ЕВРЕИТЕ ПРЕЗ ПУСТИНЯТА 40 ГОДИНИ ДОКАТО УМРАТ ВСИЧКИ РОДЕНИ В РОБСТВО.НЕ ДЪРЖАВАТА/ОБЩЕСТВОТО/ ТРЯБВА ДА МИСЛИ ЗА НАС ,А НИЕ ТРЯБВА ДА МИСЛИМ КАК ДА СМЕ ПОЛЕЗНИ ЗА ОБЩЕСТВОТО.PS:ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА КРЕЩЕНЕТО АМА МИ ПИСНА ВСЕ НЯКОИ ДРУГ ДА НИ Е ВИНОВЕН.
 
От: От: Искате ли Оставка на Правителството?

Rak, гарантирам, че не всичко друго е за връщане на Герб и ми е интересно защо някои хора се опитват да правят подобен тип внушения.

А на мене пък ми е чудно - Какво точно си мислите че ще се случи след следващите избори по различно от това което ти е написала РАК ??????

Много ми е чудно колко трябва да си заблуден за да си мислиш че ще се случи нещо друго - Това е като да скочиш от 16-тия етаж и да си мислиш че ще полетиш

Пуснах две анкети в едната 75% искат незабавна оставка на правителството

В другата 75% заявяват че не искат никога повече да видят ГРОБ в управлението


Е сага ако някой ми каже как ще стане тая хватка дето това правителство ще падне и няма да дойде ГОРБ на власт нека да ми го обясни - Крайно време е неплатените протестиращи да си отговорят на този въпрос и ако не могат да получат адекватен отговор да си седнат на задниците
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?


Тази тениска каква е? И откога е снимката?
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Redrum това е твоето мнение, което аз уважавам. Смятам, че всичко различно от "червената банда", която ще идва да ни стресира в София, Боко, лудия с пистолета и оня с обръчите е добре дошло!
 

Горе