Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

tsunami

New Member
Здравейте, тръгвам да си правя постовете през Hootsuite и се сблъсквам с този странен проблем, какво ли не опитвах - не се оправя. Не зарежда линковете, изписва просто едно Check out this link и толкова.... Първо си помислих, че е нещо от моят сайт, но пробвах и с други линкове, с абсолютно всеки линк е така. Моля за съдействие...
problem.jpg
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

И аз съм го виждал няколко пъти. Обикновенно се оправя само след известно време. Опитай да рефрешнеш страницата или дори лог аут и лог ин.
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

Благодаря за включването, иначе вече повече от час ми е така... Рефрешвах, чистих кеш, лог-аут/ин... не се оправя. Много неприятен бъг....
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

Все още ми е така и няма решение....... Как да се свържа с съпрота на тези от хютсуита... Някой с подобен проблем и/или решение ?!
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

Все още ми е така и няма решение....... Как да се свържа с съпрота на тези от хютсуита... Някой с подобен проблем и/или решение ?!

Пробва ли да се реинтифицираш в страниците ти ? Това става от страницата където виждаш всичките си страници , цъкаш колелцето и Settings , след това connect with facebook.
Иначе преди имаше някъв чат със съпорта на хуут. Разгледай из менютата , помня че съм си списал с една женица по един въпро , който имах. Виж в Хелп менюто , Хелп деск.
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

Прекрарай линка през това: https://developers.facebook.com/tools/debug/ и пробвай да ги сложиш пак.
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

Благодаря и на двама ви! Туко-що се свързвах с съпорта, посъветвахаме същото като BurnX и се оправи.... !
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

Прекрарай линка през това: https://developers.facebook.com/tools/debug/ и пробвай да ги сложиш пак.

Това действа , ако примерно линка не изкарва снимка в фейса поради някаква причина. Въпреки че мисля са поработили в тази насока , напоследък не ми се е налагало да минавам линк през дебъгера .
 
От: Странен проблем с Hootsuite?! Моля за помощ...

Имах същия проблем. Решението беше да си преоторизирам страниците.
 

Горе