най-лесно спечелените кинти!

leonssss

Well-Known Member
Някъде 2006г виждам един познат, който ми мрънка да съм му подържал сайта.Замислих се работа някъде към 20лв, ама си викам този е все нещо недоволен дали да му кажа 40лв, после решавам,че искам да го разкарам и му казвам 80лв-той взе че се съгласи.така повече от 2 години си ми кихаш-ех кеф най-лесно спечелени пари,
понякога работим много за малко пари или малко за много пари-при вас как е ?
 
Какво да ти кажа човек, аз избягвам такива неща като поддръжка, защото в практиката съм попадал на какви ли не идиоти и под някаква символична сума си пада работа като за един джуниър администратор на сайт, и от тогава не го практикувам, а просто казват какво се иска, правя една оферта и те казват ДАВАЙ. Иначе е мъка, ходи обяснявай, че "това е за 5 мин." важи в някакво измерение, в което все още не сме попаднали.

Иначе ако взимаш едни пари на кой за работа от време на време, няма лошо, продължавай. Но ако се наиграеш с някой с много работа, няма да е весело и не е препоръчително. Дръж си го така и успехи. ;)
 
От: най-лесно спечелените кинти!

Да, пазаренето е в началото, не може после лесно да вдигнеш нещата за конкретна услуга, кяото не се е променила
Затова или искаш повече в началото , или регламентираш какво включва и какво не включва поддръжката, да не се окаже, че добавянето на нови функционалности и т.н се очаква да го правиш за същите пари
 
От: най-лесно спечелените кинти!

не ме разбрахте
така или иначе труда за тогава си струваше 20 кинта
но аз исках да го разкарам и поисках 80 лв
тогава те уважават иначе кажеш ли дребни суми се подигравят с теб!
 
От: най-лесно спечелените кинти!

И хората са различни и работата е различна . Понякога нещо уж елементарно ти отнема цяла вечност.
 
От: най-лесно спечелените кинти!

Някъде 2006г виждам един познат, който ми мрънка да съм му подържал сайта.Замислих се работа някъде към 20лв, ама си викам този е все нещо недоволен дали да му кажа 40лв, после решавам,че искам да го разкарам и му казвам 80лв-той взе че се съгласи.така повече от 2 години си ми кихаш-ех кеф най-лесно спечелени пари,
понякога работим много за малко пари или малко за много пари-при вас как е ?
Тва е човешката формула,, а който иска да стане човек, ще трябва първом се покатери на дървото
С прости думи, Лионсо е еволюирал без даго иска и простата грешка можит предизвка еволюация,,, салют за Лионсо
 

Горе