Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

harkon

New Member
22-ма служители на КАТ в Северна България са заловени при спецакция, докато получавали подкуп. Те били заснети със скрити камери от агенти под прикритие на Дирекция "Вътрешна сигурност", докато рекетирали пътникопотока, съобщи вътрешният министър Цветан Цветанов.

Източник: http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/...itie-hvanaha-22-ma-podkupni-katadjii.151709,2

Горките. Дали да не ги подкрепим? Ако продължава така, никой няма да остане в тази професия. :mrgreen:

0000151709-article2.jpg
 
От: БългарияОбщество Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Сега очаквайте опозиционната сган, вместо да поздрави Цветанов за акцията, да му скочи, задето в КАТ взимали подкупи. Както направиха и с даренията.

ОСТАВКА !!!
ГЕРБЕРАСТКА ИЗМЕТ, ОКРАДОА ДАРЖАВАТА !!!

ИСКАМЕ СИ АХМЕТ ОБРАТНО !!!
 
От: БългарияОбщество Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Агенти под прикритие (рофл). Тия журналисти ме кефят :D
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

22?

САМО?

аз за един ден сам ще хвана повече бре и то само в София...
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

22?

САМО?

аз за един ден сам ще хвана повече бре и то само в София...

Колко си лош само ... Не искаш ли да подкрепиш професията?
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Ем... колко от вас ако са катаджии няма да вземат а?

аз даже понеже съм добър ще ги пускам и без пари.. стига преди това на мен да са ми пуснали де...

ама ако ме е ядосал крокодила... дупе да им е яко на шофьорите.
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Докато не има набият ефективни присъди няма да повярвам, дори само за 6-12 месеца да поседят на топло е достатъчно.
Но мен ме вълнува повече въпроса дали спирането на корупцията е угодно на масовия българин :)
Мисля че не е, всеки ще предпочете да кихне някой лев, отколкото след няколко нарушения да остане без точки и книжка.
Някой ако има желание, може да пусне анкета на тема дали предпочитате да давате подкупи на катаджиите или да си носите последствията както са по закон, когато извършите нарушение :)
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Ми мене даже ми е криво малко, щото па някои са ме пускали и без нищо :) и ги гледам, че не са лоши хора, па сега някои ще го отнесат за назидание...
А те са си свикнали, че това е нормално и само балъците не го правят... поне да ги предупредят, че ще ставаме нормална държава вече :D

То малко като с данъците - никой не плаща, щото си е свикнал, че само баламите плащат... ама в един момент идва Бойко-честния, почва да въвежда ред - и някакви нормални хора, без престъпно самосъзнание, се оказват у панделата :) Е и вчера някво лапе, дето циврило в спец съда... То си източвало ДДС с дъртия, както цял живот си върви семейния занаят и изведнъж - греда :)

Предупреждавайте бе, чшоу...
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Алелуя събудил се Цъфти на третата година от мандата и получил прозрение че в КАТ има корупция.
От тази хубава новина се пораждат следните въпроси - след като са хванати 22-ма за един ден значи не става въпрос за единичен случай на лаком катаджия тръгнал по грешният път, а става въпрос за системна практика.
След като става въпрос за системна практика въпросът е от кога се е породила тя - ако е от вчера значи министърът не е упражнявал необходимият контрол и е създал предпоставки за подобни действия - ако е от предишният мандат тоя министър що е дремал три години и е лапал държавни пари та не ги е хванал.

Агейнст така мога да продължавам и до утре сутрин - едно е факт каквото и да каже министъра все ще е виновен защото когато ти преполови мандата вече извиненията не помагат - хората все повече искат да видят нещо на лице а не само оправдания.
Тази цялата патаклама ти гарантирам че е заради зачестилите случаи на полицейско насилие и сега е необходимо на хората да бъдат хвърлени няколко шапкари за корбан.
Аз лично ще похваля правителството когато чуя тези да са получили ефективни присъди
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Алелуя събудил се Цъфти на третата година от мандата и получил прозрение че в КАТ има корупция.
От тази хубава новина се пораждат следните въпроси - след като са хванати 22-ма за един ден значи не става въпрос за единичен случай на лаком катаджия тръгнал по грешният път, а става въпрос за системна практика.
След като става въпрос за системна практика въпросът е от кога се е породила тя - ако е от вчера значи министърът не е упражнявал необходимият контрол и е създал предпоставки за подобни действия - ако е от предишният мандат тоя министър що е дремал три години и е лапал държавни пари та не ги е хванал.

Да се цитирам малко отпреди да дойдеш :)

Сега очаквайте опозиционната сган, вместо да поздрави Цветанов за акцията, да му скочи, задето в КАТ взимали подкупи. Както направиха и с даренията.

ОСТАВКА !!!
ГЕРБЕРАСТКА ИЗМЕТ, ОКРАДОА ДАРЖАВАТА !!!

ИСКАМЕ СИ АХМЕТ ОБРАТНО !!!

:D :D :D

Аз като говоря не приказвам.

Цецооо, да си беше траял по-добре, щото сега като разбраха, че има подкупи в КАТ ще ти искат оставката :D
Щото по тяхно време нямаше такива работи.... щото нямаше осъдени.... значи не е имало... нали :) Па сега като има осъдени - значи признаваме, че има такива работи, па те не са от вчера... Цецо що не ги е спял по-рано - къде е блеял 2 години - ОСТАВКАААААА !!! :D :D :D


Виж как от една на пръв поглед напълно позитивна новина - как долно се опитват да я извъртят на 180 градуса. Ей няма такава наглост като тия, аз що се палим толкова като ги гледам....

Тази цялата патаклама ти гарантирам че е заради зачестилите случаи на полицейско насилие и сега е необходимо на хората да бъдат хвърлени няколко шапкари за корбан.

За тия случаи ли имаш предвид? Или за престъпника Тенчо Попов, дето му стъпили на ръката докато му слагали белезниците? За кое полицейско налисие говориш, дето зачестило? Щото тия, за които говориш излезнаха изфабрикувани от БСП. Други има ли?


Аз и друго не разбирам - защо всеки път като лъжеш и те сгащим - се изнизваш като бесепар по терлици и отиваш в друга тема, дето пак трябва отначало да се потим и да отегчавам аудиторията? Аз тука станах като некоя форумна кука - да гоним червените манипулатори от тема на тема :D
Защо не ми отговори е тука на тая хранилка: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30743&p=285969#post285969 :) Да не е щото не си прав и вече няма накъде да го сучеш повече? :)
 
Последно редактирано:
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Агейнст на всички е ясно че имаш умствени отклонения и не е лесно да смогвам на всякъде да ти пиша и би ли посочил една тема в която нещо което съм казал да не е вярно защото аз поне на няколко пъти съм давал примери за това колко си неадекватен като например случаят в който радостно подскачеше и обясняваше как за първи път от 20г Лукойл щели да плащат данъци.
А кое точно е излезнало изфабрикувано че не мога да се сетя поръчковият репортаж по нова телевизия ли записите от камерите при Тенчо - няколкото случая в които малоумните ченгета нахлуха погрешка в чужди къщи и пребиха невинни хора.

На новина като тая можеше да се репчиш 2009г. и да викаш колко сте корназ сега на третата година може само да свиваш уши да не береш срам защото това е само върхът на айсберга - като са хванали катаджите защо не чувам нищо за шефовете им. Като разкараха Андрей Иванов от ОС защо не чувам да е започнала ревизия там.
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Добре, убеди ме :) Другия път и аз ще гласувам за най-българската коалиция - БСП и ДПС.

С неоспоримите факти, които даде доказа, че само те (вие) можете да докарате държавата до просперитет (който преди това и отнехте).

Хвала на българи като тебе! :)
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Кое му е платеното на репортажа, ще обясниш ли? Платена беше медийната ви пропаганда, че имало полицейско насилие. Защото в репортажа се говори само с факти и доказателства - а това, че не ви изнасят, не го прави платен. Докато медийната ви пропаганда разхвърляше само голи твърдения - невинни граждани били смазани от бой, щото писали против ББ. Това само някой много много тъп можеше да го повярва. И тоя път обаче се извадиха доказателства и цялата държава ви видя сеира.

Такива са и всичките други случай, които раздухвате из медиите и правите балони.


А полицейско насилие имаше преди да дойде това правителство, когато смазвахте от бой протестиращи студенти и убивахте невинни граждани по РПУ-тата, за дето си сложили лента "Sergo, go home". Медийте тогава не смееха да гъкнат по тия въпроси, да не говорим пък да има някой наказан.
Ще ми говори за полицейско насилие......
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Агейнст тъпо парче си си и такова ще си останеш, ако беше внимателно гледал репортажа щеше да чуеш как единият полицай казва - Не сме го били по начинът който той казва - и репортера веднага го прекъсва и почва да го кара да се кълне като циганка в циганетата.
Самият ти вожд ББ излезна и каза че акцията е пълен провал и виновните трябва да бъдат наказани. ЦЦ направи разследване на случаят и бяха наложени наказания на хората отговорни за случая и ти накрая ми викаш че бялото е черно.

А за случаят който ти така често раздухваш ти доказах че има заведено дело и то се води по времето на вашата власт защо по него още няма резултати може да питаш твоите министри на правосъдието.

За пореден път ти казвам жалко че си гумена тиква и не можеш да го разбереш, тази риторика - предишните са виновни можеш да я развиваш само първите 2 години от мандата, след това идва логичният въпрос а вие какво направихте за това.

Подкупни катаджии можеш да вадиш първата година и да си пишеш актив - на третата година може само срам да събираш - същото е и с корумпираният Столичен общински съвет - сами си признахте че сте си искали подкупи едни на други - махнахте Андрей Иванов но нищо не последва от това.
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

:)

То така до утре може да си караме, усещаш ли :D Така всеки да си вижда каквото му харесва - катаджията казал нещо си.... дето не е кой знае какво... ама това нещо е достатъчно да замъгли всички останали аргументи - като лекаря, който казва, че това медицинско е смешно... че едно 10 души, дето казаха - аз немога да повярвам как се изгавриха така с държавата тия, дето цялото село ги знае...... Това не го гледаш, щото не ти изнася нали :) Не е контрабандист и са го били за нищо - това е :) Не ти е лесно и на тебе :)

То се вижда, че водещия е против контрабандиста и симпатизира в случая на МВР (както и аз и сигурно една камара народ, дето са се усетили, че е поредния кьорфишек). И това че им симпатизира не значи задължително, че е платен репортаж, да не говорим пък да обезсмисля всичките факти дето се дават - че е доказан контрабандист и че доказано не е бит.



Ти между другото ще си признаеш ли що емигрира? Паднаха нашите хора от власт и стана напечено, а? И затова сега като чуеш за ББ и пикаеш газ тука по всички теми :)
Еееех....
 
Последно редактирано:
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Агейнст има една стара китайска поговорка не си спечелил една битка докато не го каже Ройтерс - Ако Ройтерс каже че са те утрепали - цял свят знае че са те утрепали само ти си знаеш че си ги бил.
Та и твоята работа така Ройтерс (разбирай негово светейшество ББ каза че акцията е пълен провал и ще накаже виновните ти си тръгнал срещу вятъра да пикаш)

Ако ме е било толкова страх от ГЕРБ щях да замина още преди три години - просто исках да видя резултатите от местните и президентските избори, защото до последно се надявах че на народа може и да му е дошъл акъл и ако ГЕРБ бяха загубили президентските избори може би щях да остана защото това щеше да е знак че има шанс в тая държава нещо да се промени.
Спечелването на изборите от ГЕРБ означава че в следващите шест години нещата ще продължат в същият тренд - надолу и надолу - аз вече съм достатъчно дърт за да си направя сметката че няма за кога да чакам да видя след шест години ще им дойде ли на хората акъл и за това и заминах - както и преди казах за което съм искрено признателен на ГЕРБ да са живи и здрави и да управлявате още поне 10 години.
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Интересно, виж аз пък само заради това останах :) Както и доста мой познати.

Бях си казал, че ако народа даде още един мандат на БСП ги оставям да си сърбат попарата без мене. Да не говорим, че държавата беше провиснала през ръба и още преди да изтече мандата им, тук щеше да е турска провинция.
И малко ме е яд, честно казано, щото тия, дето ги бяха избрали заслужаваха да си изсърбат попарата до край. Като бяхя изборите и ги питам - що не гласуваш пак за БСП бе - мълчат и ходят за гъби. Ама като мина 1-2 години и пак почнаха да припяват за БСП.
А иначе сега тия щяха да ровят по кофите (голяма част от тях), вместо да им слушаме глупостите по форуми и медии.

Но учудващо за мене народа взе че си избра политици с нелоша мотивация, да не кажа доста добра, с бая патриотизъм в нея... които не са дърпани от задкулисни интереси (за разлика от всички други партии).... че и са 10 пъти по-образовани и доказали се в реалния живот от предните. И 2 години по-късно си избраха и интелигентен президент - пак от същата партия (прецедент).

Та така - накефих се яко и реших, че явно не е чак толкова прост народа, а е имал скрит потенциал при негласуващите, който сега се активизира. И останах.
Пък и не съжалявам - от мандата на тройната коалиция до сега, нещата вървят само нагоре (не само за мене, ми и за държавата).
Но много хора не го разбират това, защото не си дават сметка, че ако не беше ГЕРБ и в частност Дянков, в момента щяхме да сме в положението на Гърция. Достатъчно беше опозицията и синдикатите да направят дори и половината от нещата, за които натискат в момента.
И Дянков пое цялата помия на простолюдието и удържа държавата да не фалира под популистки лозунги. За което дебилите го плюят, пък мислещите хора са му благодарни.


Много интересно как една и съща картинка я виждаме по коренно различни начини :)
Или по-точно щеше да е интересно, ако не беше членувал в БСП, сега е разбираемо :)
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Агейнст на няколко пъти ти казвам и ти доказвам че си неадекватен и мисля след този пост да спра защото е очевидно че или си бебе на 3 години дето да не знае какво се е случило преди това или си поредният лумпен дето каквото му кажат на това вярва.
На тебе ти се губи елементарна политическа култура - като например това че предният президент вторият мандат също е избран по време на управление на неговата си партия.
Като това че увеличаването на безработицата говори за тотален провал на политическата политика на дадено правителство особено когато се случва в третата година от мандата и е похарчило целият фискален резерв без ефект.
Не знам но аз вече на политическа тематика с теб нямам намерение да дискутирам щото това е като гавра с труп - ако все пак много държиш да си говориш с мене кажи някоя област където да си компетентен.
 

Горе