Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Мда и на мене ми омръзна от глупости, затова само последно да ти припомня за предния президент, че бил избран докато БСП е на власт.

Е така беше избран:

[video=youtube;uI_SJZmgUNI]http://www.youtube.com/watch?v=uI_SJZmgUNI[/video]

При алтернативи Волен Сидеров и Неделчо Беронов (дедо на 80г.). Та явно на тебе ти липсва "елементарна политическа култура" :) Щото това не е точно избиране - няма алтернативи + купен вот.

Между другото не видях да отричаш, че си членувал в БСП :)
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

От 20 проверени, 22-ма ма подкупни с хванали!
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Айде още един пост от мен да мине - Пред кой да отричам не тебе ли нещо съм длъжен да доказвам че не мога да се сетя - и ако не дай си боже съм членувал или гласувал за БСП процента на безработицата ще падне ли или изчезналите четири милиарда от фиска ще се върнат. За пореден път установявам че промитите ви герберски мозъчета не могат да проумеят че е възможно нормален човек да не ви харесва - и как да ви харесва какъвто и вожда - неграмотен - такива и вие неговите поклонници - елементарни неща ви се губят от общата култура.
Относно турците БСП никога не е криело че поддържа тесни връзки с тях за разлика от вас - ако Доган не ви беше ударил едно скрито рамо на тези избори щяхте да видите президент през крив макарон.
Това беше от мен живей си с илюзиите колко много правите за държавата и догодина по това време може да те препитам пак да видя до къде си стигнал в развитието си.
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Живи и здрави :)

А догодина тука ще е райско кътче, стига да не дойде Големата Патаклама декември месец, дето разправят маите.
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Живи и здрави :)

А догодина тука ще е райско кътче, стига да не дойде Големата Патаклама декември месец, дето разправят маите.

напротив :0 ако дойде паракламата, след нея ще е райско...
особенно ако намалее населението...
слабите ши измрат дебелите ши заслабнат...

малеее само малки дупенца..........
за два картофа и една боза чудеса ши праят
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Тръгна големата резачка: :lol:
bnews.bg/article-44340
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

К'во толкова станало нз... Глобили най-неизвестният министър, защото полицаите не са го познали ....
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Забравиха се някои похвати. Навремето и най-малкото пионерче познаваше по лик всички членове на Политбюро. Тогава такива глоби по погрешка бяха немислими. :lol:
 
От: Агенти под прикритие хванаха 22-ма подкупни катаджии

Тоя завалията реши да вдигне малко шум белким почнат да го показват по вестниците и телевизията та да го научат куките да не стават друг път такива грешки
 

Горе