Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

ThinkFast

New Member
Момчета и момичета, работата е сериозна!
Жената ще ме бие, ако посрещне новата година с празни ръце. Трябва да ходя на пазар :(
Но не се отчайвайте! Довечера ще съм отново на линия, все пак Noke има да получава подарък от мен.
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Жената подарък иска, не пържоли :)
И що форумО се изнесе по магазините, ще замре интернет търговията
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Жената подарък иска, не пържоли :)
И що форумО се изнесе по магазините, ще замре интернет търговията

Да, точно. Аз ако и купя пържоли ще ме бие с тях по главата. Празник е, не заробвайте жените си в кухнята. Пържоли има и по ресторантите.
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Бате, с какво да помогаме ние тук. Каквото и да поръчаш онлайн няма да може да му смогнеш до 31ви. То сега както се вика е вече почти Нова Година, еми хвашай утре пътя и инкогнито по магазините, като пред жената се симулира спокойствие и че всичко е под контрол и вече си подготвен за празничната нощ. Дано си се решил и какво ще вземеш де, че ако не си става с идея по-трудно. :)
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Аз днеска следобеда вече приключих с приключенията из магазините. Дано изненадата да е пълна. :eek:

Главно изненадата ме подтикна към магазините, то другото вече е купено отдавна и се знае. Но друго си е да видиш една изненадана и усмихната жена. :)
Ех... тез жени, какво ли не правим за тях, а те все недоволни :)
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

:) Щом си се сетил за изненада, то със сигурност ще грейне от щастие ;) Ще стискаме палци да й хареса изненадата, пък и да не забравя, че щом си се постарал с изненада, значи е много специална :)
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Е нали си е моята, как да не е специална :)
Лошото е че само покрай такива поводи се сещаме да правим подаръци/изненади...
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Абе да ползвам тъпата тема да питам...
дайте един сайт където пишеш ип или сайт и ти вади кои други са хостнати при него ?

:)
 
Re: От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Абе да ползвам тъпата тема да питам...
дайте един сайт където пишеш ип или сайт и ти вади кои други са хостнати при него ?

:)

Ето ти:

http://www.ipneighbour.com/

http://whois.domaintools.com/ - платено, но пък може би е по-точно

http://www.google.bg/search?source=...neighbours&btnG=Google+Търсене&aq=1&oq=ip+nei
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

ти май всеки път ми даваш аз през няколко месеца питам и забравям после де съм питал ;)
 
Пробвай "Add to favorites" :)
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

да ама се осира я уиндоус я хард и си заминават...
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

да ама се осира я уиндоус я хард и си заминават...

При ОгнеЛисицата може да ги запазваш:

Bookmarks -> Organize Bookmarks -> Import and Backup -> Export HTML

После ги импортваш обратно. :)
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

мен ме мързи да си почеша топките... и търпя... а ти ме караш да букмарквам и експортвам :)
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

Chrome мисля че има някаква интеграция с уеб фейворитс на гоогле
 
От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

И LastPass е решение. Работи и с трите популярни браузъра (Firebox, Chrome, IЕ). Платеният вариант дава и други екстри.
 
От: От: Аз съм ви много ядосан и ви напускам!

И LastPass е решение. Работи и с трите популярни браузъра (Firebox, Chrome, IЕ). Платеният вариант дава и други екстри.
Това ми изглежда доста добро.
 

Горе