Алтернатива на Адсенс за индийски трафик

penev75

Member
Както бях писал в една друга тема преди време - направих индийски сайт за обяви. Без много усилия, той взе, че стана доста популярен за 2 месеца. Вече има към 600 уникални на ден. Добре се монетизира с адсенс, но проблемът е, че индийците понякога пускат нецензорни обяви. Получих последно предупееждение от Гугъл, че ще ми блокират целия акаунт. Търся алтернатива, която да няма проблеми с нецензорните думи.
 
От: Алтернатива на Адсенс за индийски трафик

Не можеш ли да ги блокираш тия думи?
 
От: Алтернатива на Адсенс за индийски трафик

зависи колко импресии имаш ?
1000 = 8-9-10 цента за индия,ако нещо не са се бъгнали тея Fidelity Media
80-90 цента дори да имаш ти ги плащат, доста трудно ще свикнеш след адсенс(за съжаление)
но не пречи да тесваш
 
От: Алтернатива на Адсенс за индийски трафик

зависи колко импресии имаш ?
1000 = 8-9-10 цента за индия,ако нещо не са се бъгнали тея Fidelity Media
80-90 цента дори да имаш ти ги плащат, доста трудно ще свикнеш след адсенс(за съжаление)
но не пречи да тесваш

Тези на импресии ли плащат?
Как плащат - PayPal, Чек, друг начин?

Едит: На пръв поглед Fidelity Media не става за моя индийски сайт. Не отговаря на тази точка: User submitted content that is not moderated.
 
Последно редактирано:
От: Алтернатива на Адсенс за индийски трафик

да на импресии с пейпал
ако искаш първо им пиши :
Fidelity Media Team[FONT=Tahoma, sans-serif]
[/FONT]Tel.: +1 425 606 3594[FONT=Tahoma, sans-serif]
[/FONT]E-mail: [email protected]
също и тук : [email protected]

пък знаеш ли от къде ще изкочи заека
 
От: Алтернатива на Адсенс

Смених рекламите с AdBrite. Тествах 2 дена, но не ми хареса. През това време почистих сайта от обявите, които Гугъл не харесва и пуснах ръчното одобряване на обявите. Реших да мина отново на AdSense и ооо... Изненада - Нито една реклама не излиза върху този домейн. Вероятно Г. ми е блокирал рекламите в този домейн. Има ли начин да разбера това? И има ли срок или е за постоянно, както повечето наказания на Г?
 
От: От: Алтернатива на Адсенс

Смених рекламите с AdBrite. Тествах 2 дена, но не ми хареса. През това време почистих сайта от обявите, които Гугъл не харесва и пуснах ръчното одобряване на обявите. Реших да мина отново на AdSense и ооо... Изненада - Нито една реклама не излиза върху този домейн. Вероятно Г. ми е блокирал рекламите в този домейн. Има ли начин да разбера това? И има ли срок или е за постоянно, както повечето наказания на Г?

аз съм им писал ,поне при мен не ги пуснаха :(съжалявам
 

Горе