Американски президент

Кой подкрепяте?


  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
Ама ти си готов политик, как ловко бягаш по тъча. Как разбираш на база медийни изяви и интернет, дали един човек е умен и добър по душа?
Хайде спри с хипотезите и ако-тата. Изложи аргументите си които доказват, че Тръмп е неподходящ за президент на САЩ.

На база медийни изяви трудно ще разбереш дали някой е добър. В случая говорехме за кретенизъм, който на база медийни изяви, при Тръмп е очевиден. Добрината я вкарах (аз), за да подсиля илюстрацията за знака на равенството, който смело слагате между парите и всички останали добродетели.

Честно казано, нямам аргументи, които доказват, че тръмп ще бъде лош президент, както ти нямаш такива, че ще бъде добър. Споделих няколко страници назад защо не го харесвам. Изглежда ми като надут, изперкал чичко паричко. Не харесвам такива хора. :)
 
Ако милиардер (недай боже) ти изнасили детето, ще продължиш ли да се впечатляваш положително от него? Не ми отговаряй.. Наистина, съжалявам за гадния пример, но се налагаше...

По-голяма глупост скоро не бях чел. Нервите ли не издържат?
 
Ако бежанци(мигранти) изнасилват деца в Швеция (тру стори) ще продължаваш ли да си ЗА тяхното пускане в Европа?
Кога съм била ''За''? Не ми харесва параноята срещу всички хора от тоя етнос, но и аз, както повечето от тях искам да си стоят по родните места.
Вкарване на подобни "примери" убива нормалния дебат, било то политически или друг.

Вкарването на такива примери за мен също е изключително непрятно, но понякога се налага по агресивен начин да покажеш на опонента колко е абсурдна тезата му.
 
По-голяма глупост скоро не бях чел. Нервите ли не издържат?

Напротив, спокойна съм. Обясних защо използвах толкова груба аналогия. Няма да се обяснявам повече. Умният човек вижда смисъла зад думите, не-умният - се хваща за думите. ;)
 
Честно казано, нямам аргументи, които доказват, че тръмп ще бъде лош президент, както ти нямаш такива, че ще бъде добър. Споделих няколко страници назад защо не го харесвам. Изглежда ми като надут, изперкал чичко паричко. Не харесвам такива хора. :)

Запознала ли си се поне малко с икономическата програма на Тръмп? Ниски данъци, по-малко регулация, връщане на производството обрато в САЩ. Там ще намериш много аргументи, защо е по-добрия кандидат. Говориш за смисъла зад думите, а не разбираш, защо говореше по един начеин на вътрешната кампания, сега по време на дебатите по съвсем друг. Не помня някой друг сам да е финансирал предизборната си кампания.
 
Значи Тръмп бил кретен. А в същото време Хилари има брутален психо-физиологичен проблем.

Смяташ ли, че човек в такова състояние може да управлява ядрена сила?
 
Запознала ли си се поне малко с икономическата програма на Тръмп? Ниски данъци, по-малко регулация, връщане на производството обрато в САЩ. Там ще намериш много аргументи, защо е по-добрия кандидат. Говориш за смисъла зад думите, а не разбираш, защо говореше по един начеин на вътрешната кампания, сега по време на дебатите по съвсем друг. Не помня някой друг сам да е финансирал предизборната си кампания.
Ма ти сериозно ли вярваш на предизборната пропаганда?
Както у нас, така и в щатите, пък и навсякъде по света предизборните агитации имат за цел да подлъжат масата да гласува. Знаем, че впоследствие тези програми не се изпълняват, като обикновено се изтъква за аргумент липсата на пари или пък опозицията, която гласува срещу прокарването на обещания закон. ;)
Истината е, че нито Тръмп ще отнеме от правата на гей общността, нито Килъри ще си мръдне пръста да им ги увеличи, както хитричко ги залъгва в момента. ...Та и с икономическите програми същата работа.
 
Нещо не желаеш да коментираш това, което написах последно? :)
 
14572797_10209288493283107_953510444246441643_n.jpg
 
Нещо не желаеш да коментираш това, което написах последно? :)

Не изпитвам нужда, пък и не чувствам задължение да го коментирам. Ако работех за щаба на Килъри - мейби. :)

Както казах, вероятно няма да гласувам за президент на САЩ ( ;), така че ми е все едно кой ще управлява света през следващите 4 години. Учудва ме патосът ви по отношение на Тръмп, обаче. Наистина ли го харесвате толкова много??? :eek:
 
Не изпитвам нужда, пък и не чувствам задължение да го коментирам. Ако работех за щаба на Килъри - мейби. :)

Както казах, вероятно няма да гласувам за президент на САЩ ( ;), така че ми е все едно кой ще управлява света през следващите 4 години. Учудва ме патосът ви по отношение на Тръмп, обаче. Наистина ли го харесвате толкова много??? :eek:
Анкетата не ти ли говори нещо?
 
Анкетата не ти ли говори нещо?

Да, анкетата казва, че да, но възниква въпросът Защо? Защото е милиардер? Ако опонентът му беше друг милиардер мъж, пак ли щяхте да предпочетете Търмп? На сексистки принцип ли оценявате кандидатите, господа? :)
 
Да, анкетата казва, че да, но възниква въпросът Защо? Защото е милиардер? Ако опонентът му беше друг милиардер мъж, пак ли щяхте да предпочетете Търмп? На сексистки принцип ли оценявате кандидатите, господа? :)
Офф нандинанди, почваш да дотягаш вече с тези вмятания. То не беше изнасилвач на деца, сексист и тем подобни бгмама тип "аргументи"... Трябва да харесваме някой просто щото е жена ли? Първата жена президент и тем подобни простотии. Много слабо ниво на аргументиране/дебатиране, много слабо...
 
Ма ти сериозно ли вярваш на предизборната пропаганда?
Както у нас, така и в щатите, пък и навсякъде по света предизборните агитации имат за цел да подлъжат масата да гласува. Знаем, че впоследствие тези програми не се изпълняват, като обикновено се изтъква за аргумент липсата на пари или пък опозицията, която гласува срещу прокарването на обещания закон. ;)
Истината е, че нито Тръмп ще отнеме от правата на гей общността, нито Килъри ще си мръдне пръста да им ги увеличи, както хитричко ги залъгва в момента. ...Та и с икономическите програми същата работа.

Ама как бе, ти ги разбираш нещата. :) Ще видим, както казах ако имаш пророчески способности съм готов да си заплатя.
 
Да, анкетата казва, че да, но възниква въпросът Защо? Защото е милиардер? Ако опонентът му беше друг милиардер мъж, пак ли щяхте да предпочетете Търмп? На сексистки принцип ли оценявате кандидатите, господа? :)
Ако, ако ако, ако баба ти беше мъжка, щеше да има дръжка.
 
Офф нандинанди, почваш да дотягаш вече с тези вмятания. То не беше изнасилвач на деца, сексист и тем подобни бгмама тип "аргументи"... Трябва да харесваме някой просто щото е жена ли? Първата жена президент и тем подобни простотии. Много слабо ниво на аргументиране/дебатиране, много слабо...
Ako така си възприел казаното от мен, ясно кой е бг-мама. Ти или четеш на пребежки и подскоци, или така асимилираш или така ти изнася.
Ок, спорете си сами, тогава. Наистина дебатирането е на много ниско ниво, щом изкара, че съм обвинила Тръмп в изнасилване на деца. :(
 
Ako така си възприел казаното от мен, ясно кой е бг-мама. Ти или четеш на пребежки и подскоци, или така асимилираш или така ти изнася.
Ок, спорете си сами, тогава. Наистина дебатирането е на много ниско ниво, щом изкара, че съм обвинила Тръмп в изнасилване на деца. :(

Говориш само с "ако"-та и разни хипотетики (ако изнасили детето ти пак ли ще гласуваш за него, ако опоноента му беше МЪЖ милардер, пак ли щяхте да го харесвате, ако, ако ,ако). Един чист аргумент базиран на факти или действителни събития не прочетох. Съжалявам, но така не се дебатира...
 
Не изпитвам нужда, пък и не чувствам задължение да го коментирам. Ако работех за щаба на Килъри - мейби. :)

Както казах, вероятно няма да гласувам за президент на САЩ ( ;), така че ми е все едно кой ще управлява света през следващите 4 години. Учудва ме патосът ви по отношение на Тръмп, обаче. Наистина ли го харесвате толкова много??? :eek:
Да, харесваме го, защото Килъри е тотален урод психопат-аутист, който може да вкара света в световна война.
 
Да, харесваме го, защото Килъри е тотален урод психопат-аутист, който може да вкара света в световна война.

Huh... ok :)

 

Горе