Американски президент

Кой подкрепяте?


  • Общо гласове
    48
  • Poll closed .
Успокой се малко бе приятел. Тръмп и да стане президент промяна при теб няма да има.
 
Успокой се малко бе приятел. Тръмп и да стане президент промяна при теб няма да има.
Да лично при мен няма да има, но ще има в кеша - ще го променя в подценени активи ;) с колега от кога описваме нещата, Тръмп просто ще е катализатора и жертвеният агнец на Status Quo за нулиране на системата.
 
Точно при САЩ Президента не е от кой знае какво значение. Защото не всичко зависи от него. Не както при Русия и Китай, да станеш президент и да седиш там 10+ години и да имаш пълна власт.
 
Успокой се малко бе приятел. Тръмп и да стане президент промяна при теб няма да има.

Да видим. :) Аз го чакам този катализатор от известно време вече и сега стана ясно, че нещата се движат точно naкъдето го виждахме с @blackout8
 
Тръмп е 45 Президент

JKOLp4v.jpg

08c372ca-7746-4695-955a-358086a21b1e
 
Точно при САЩ Президента не е от кой знае какво значение. Защото не всичко зависи от него. Не както при Русия и Китай, да станеш президент и да седиш там 10+ години и да имаш пълна власт.
Харесва ми твоята наивност :)
 
Да е жив и здрав Доналд Дък с 3.2к съм напред от долара му :D
 
кажат ли социолози нещо, значи е точно обратното, на брекзита кво беше, сега кво е :D
 
Последно редактирано:
Резка смрт за американските левичари! :D

Първо Килари, после Цецка :D
 
Глупавите хора винаги превъзхождат по брой умните и е нормално резултатът да бъде такъв. Тръмп знае, че е прост и избирателите му също са прости, затова се разбират чудесно. В първата си реч обеща да строи магистрали. Американците си избраха кръстоска между Бойко Борисов и Митьо Пищова. :D

Доналд Тръмп пристигна в щаба си от Тръмп Тауър и започна да говори пред събраните пред него хора. Той първо благодари на Хилъри Клинтън, призова за обединение, обеща да бъде президент на всички американци и да строи магистрали.
https://www.24chasa.bg/novini/article/5862250
 
Глупавите хора винаги превъзхождат по брой умните и е нормално резултатът да бъде такъв. Тръмп знае, че е прост и избирателите му също са прости, затова се разбират чудесно. В първата си реч обеща да строи магистрали. Американците си избраха кръстоска между Бойко Борисов и Митьо Пищова. :D https://www.24chasa.bg/novini/article/5862250

Аха, сега изведнъж глупавите превъзхождали умните. Хахахах Ей това лицемерие край няма. Не може да се приеме загуба, а почва да се напада на лично. Хората били прости, той бил Митьо Пищова и Бойко... Газ пикаеш ли тази сутрин? :D:D:D
 
Аха, сега изведнъж глупавите превъзхождали умните. Хахахах Ей това лицемерие край няма. Не може да се приеме загуба, а почва да се напада на лично. Хората били прости, той бил Митьо Пищова и Бойко... Газ пикаеш ли тази сутрин? :D:D:D
Ти пък какво ми се пенявиш? Ако си американец, който е гласувал за Тръмп има логика да се държиш като ощипана госпожица, ама иначе ми е малко странно.
 
Как ли ще се отрази това в IT бизнеса, той май нещо не му се кефи много, много. До колото си спомням всички гиганти се бяха събрали да обсъдят анти кампания за него? Някой нещо повече?
 
Глупавите хора винаги превъзхождат по брой умните и е нормално резултатът да бъде такъв. Тръмп знае, че е прост и избирателите му също са прости, затова се разбират чудесно. В първата си реч обеща да строи магистрали. Американците си избраха кръстоска между Бойко Борисов и Митьо Пищова. :D


https://www.24chasa.bg/novini/article/5862250
Това може да го напише само човек, който не е наясно с психичното състояние и криминалната активност на Килъри. Не виждам как умен човек би гласувал за това същество.
 
ФБР, което е водено от привърженик на Тръмп, не спря ли разследването срещу Хилъри преди няколко дена, поради липса на доказателства за престъпление?
 
ФБР, което е водено от привърженик на Тръмп, не спря ли разследването срещу Хилъри преди няколко дена, поради липса на доказателства за престъпление?

Ти пък какво ми се пенявиш? Ако си американец, който е гласувал за Тръмп има логика да се държиш като ощипана госпожица, ама иначе ми е малко странно.

Тихо, лузър! :D:cool: Знаем ти "невероятните" дебаторски и аргументативни умения.

Сега чакам Обама да я pardon-не Хилари преди да напусне поста, че иначе отива в затвора! :D
 
Гледах гласуването на живо по CNN до към 4 и половина, жалко че не догледах за Флорида, беше оспорвано, докато си легнах беше 118:116 мисля за Тръмп. Браво
 
Тихо, лузър! :D:cool:
Ето още едно доказателство на предходния ми коментар за привържениците на Тръмп. Защо ми е да дебатирам, след като хората се закопават сами и без моя помощ?
 
Ето още едно доказателство на предходния ми коментар за привържениците на Тръмп. Защо ми е да дебатирам, след като хората се закопават сами и без моя помощ?

Бързо тичай да пикаш газ!:D:D:D Двуличието е страшна работа!
 

Горе