Атентата срещу Гешев. Не искате да живеете в такава Държава

Моля, моля. Щом израелски експерт е дошъл на крака да ни го кажа, да си затваряте човките всички:


Хахаахаха, баси цирка. Смях без гащи в залата.
 
1683089252237.png
 
1683090094835.png
 
Къв вагнер ще праща пуйлото след като самия му шеф каза че може скоро вагнер да не съществува :D :D
ти не разбираш от иронията на Пригожин обаче...
 
Не искам да живея в държава, я която някой изтрещялник гърми хората наред. Както днес се е случило и в Сърбия.
А това с Гешев си е пародия и то нискобюджетна!
 
Виждам, че бая народ цъка яко CS. Ебати сапьорите се навъдихте. Няма значение каква е бомбата и дали въобще е имало бомба.
Важното е, че има атака срещу българска институция.
 
Важното е, че има атака срещу българска институция.
Имало ли е изобщо атака? По скоро сам си е сложил пиратка и се опитва да се изкара жертвата. Но никой не му се вързва на глупостите.
 
По вечерните новини подиграват ли му се или му играят театъра?
 
Аз разсъждавам така:
1. Ако има атентат срещу този държавен пост си е сериозен удар по националната ни сигурност, доколкото я има...
2. Ако е инсценировка - налице са редица състави от НК /заблуждаване на орган на съдебната власт и разследването, евентуално набеждаване на някого, деяние с висока обществена опасност, всяване на смут и страх и т.н./...
... та и в двата случая сме прецакани...
 
Все още нямам мнение по темата, но какво става? БНТ си пуска новините с някакви програми за преобразуване на текс в говор? Направо е смешно.
"Държа да поясня, че думите ми, произнесени на едно май"...

 
Аз разсъждавам така:
1. Ако има атентат срещу този държавен пост си е сериозен удар по националната ни сигурност, доколкото я има...
2. Ако е инсценировка - налице са редица състави от НК /заблуждаване на орган на съдебната власт и разследването, евентуално набеждаване на някого, деяние с висока обществена опасност, всяване на смут и страх и т.н./...
... та и в двата случая сме прецакани...

Да. И в двата случая е терористичен акт и уронване на демокрацията в България.

Аз смятам, че Гешев обслужва някои политически и олигархични кръгове, но това, което се случва (независимо дали е истина, или постановка), връща България в 1989 г. И не прави чест на УЖ десни политици да не виждат по- далеч от заплатката и носа си...
 
Все още нямам мнение по темата, но какво става? БНТ си пуска новините с някакви програми за преобразуване на текс в говор? Направо е смешно.
"Държа да поясня, че думите ми, произнесени на едно май"...


Обществената телевизия, която освен че се субсидира от държавата, взема пари и от реклами, ползва някакви автоматични програми. Това е пореден абсурд. Нямат ли пари за наратор?
 
Чакайте после инвеститори. И тия дето са малкото, ще избягат заедно с гастербайтерите
 

Горе