Афилиейт за туризъм

Pesho1978

Well-Known Member
Препоръчайте някоя прилична афилиейт програма за туризъм (почивки, самолетни билети и тн). Езика е английски. Дестинация по-възможност Египет. Благодаря предварително.
 
От: Афилиейт за туризъм

Нещо ми подсказва, че Египет няма да е сред предпочитаните дестинации тази година.;)
 
От: Афилиейт за туризъм

Я споделете, регионалните EN сайтове за туризъм биха ли ми докарвали добри приходи, някой има ли подобни сайтове? говоря за ниво регион /град , а не държава.
 
От: Афилиейт за туризъм

Я споделете, регионалните EN сайтове за туризъм биха ли ми докарвали добри приходи, някой има ли подобни сайтове? говоря за ниво регион /град , а не държава.
Краткия отговор е: НЕ. Освен ако нямаш собствена туристическа агенция или добър договор с такава.
 
От: Афилиейт за туризъм

Нещо на микро блогове няма ли да можем да го обърнем? Да кажем да намеря 5-6 градчета в usa/ ca или няма значение къде, и да си ги почна по 4-5 keywords. Никой ли не е пробвал, дали ще може за 1-2 месеца да се навъртят 2-3 лесни думички и да си стоят на аутоинком?
 
От: Афилиейт за туризъм

бе аз съм почнал със щатите в Америка, но по съвсем други кл.думи - повечето малки градчета - hospitals in <city> / schools in <city> / Щат + facts


пък ще видим... досега това дето съм купил май не е много туристическо, почвам да оглеждам и за нещо туристическо с адсенс.
Дайте предложения - някой остров нещо малко и много нишово.
 
От: Афилиейт за туризъм

Ако можеш да излезеш напред за Аруба, Малдивите, Бали, Барбадос, Доминиканската република - там има хубави афилиейти, а една продажба почва от 1000 долара :)
 
От: Афилиейт за туризъм

Не не не, не ми се занимава да се мъча толкова, имам предвид от някаква листа с туристически местенца, и да си избера нещо с малко търсения, дето за 2 месеца мога да ида нагоре и да го оставя на автопилот...
http://www.tourstounitedstates.com/tours-to-usa-tourist-places/ това намерих тука аз май си избрах нещо малко...
 

Горе