Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

От: От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Шамарът за некадърното 20 годишно управление е не като гласуваме за този или онзи, нито когато въобще не гласуваме.... [/B]
Математически, който не гласува на изборите дарява гласа си за Доган. Понеже нямам намерение да помагам на Доган аз ще гласувам.
 
От: От: От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Математически, който не гласува на изборите дарява гласа си за Доган. Понеже нямам намерение да помагам на Доган аз ще гласувам.

Разбира се че ще се гласува!
Просто гласуването е само 5% от реакцията, която трябва да се предизвика!
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Аз ще бъда на морето и рано сутринта си хващам влакчето и идвам да гласувам. Цял ден път имам от Варна до Плевен и обратно, но ще дойда само заради изборите.

Направете и вие така, бъдете БЪЛГАРИ!
Евалата бате, това е отдаденост. Всеки трябва да галсува, независимо какво има да прави неделята. Дано всеки има възможност да гласува и сами да дадем мнение по въпроса, а това че всички са лекенца...какво да се прави. :)

П.П: Купуването и продаването на гласове е престъпление. Да, ама нема задържани. :D
 
Последно редактирано:
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Няма сила която да разбие комунистическата машина в държавата ни , те са майстори на интригата специализирали в СССР и поне една от целите (и вероятно най-важната) са я постигнали а именно отчуждаването на хората , на принципа разделяй и владей. Тъй като за повечето от нас влизащи тук ситуацията с ежедневните кофнликти със съседа , наличието на завист преливащ в омраза , ежедневната картинка по сивите квартали и малките градове пълни с какви ли не чеда на изтрадали КОМ изобретения (колкото и грубо да звучи) е факт. Имаше моменти на романтика като визирам събитията пред парламента при капитулацията на Виденов но мощната машина за която от началото писах направи така че хората да загубят вяра в романтиката и да се пренасочат към други политически партии ... На всички влизащи тук (предполагам) им е ясно кой печели изборите , ясно им е и с кои ще се коалират печеливщите тъй като със сигурност няма как да имат пълно мнозинство , въпроса е защо отново хората търсят авантюри. Тръгнахме по един път , направихме основите но стратезите болшевици използваха последният си коз "ваше Величество" с което обърнаха мача ... Появиха се съвременните медийни звезди , псевдо патриоти чеда на номенклатурата и други зажаднели за власт люде и народа на принципа проба-грешка се втурва към избирателните урни без да надушва потенциалната опасност от това да избере същите гамени управляващи ни цял живот , цвета на които всички мисля че знаем.
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Докато стигнах до трета страница и забравих к'во съм чел на първа :lol:
@the_heaven - не, няма да се върна, защото Волен няма да ми плати 20 лева отиване и връщане по трасето Варна-Пловдив. Ще кажете, че това е типично бъгларска проява и е супер циганска постъпка, ама ...
@buffu - пенсионерите, които гласуват за БСП страдат по комунизма, което е доказателство, че не е било чак толкова зле... Като мойта даскалка "амииии то имаше работааа, имаше яденееее, ама кат влезеш в магазина и празноооо - няма дрехи никвииии" ... Демек, че имаш работа и ядене - бали му майката! Че не можем да се наконтим и дай да вземем да умрем баси?! Путкинска работа, с извинение!
@fozzy - похвално! Браво! ;)
@amigo0o - т.нар. 'помияри' са привърженици на партията и се кефят на Доганчо... Иначе съм съгласен с теб за ГЕРБ и Атака
@bgtifo - недей така.. Всичко си има своето време и рано или късно утихва!

Сега чета политически 'дъра-бъра' в нета и гледам Бойко казва, че ГЕРБ е единствената партия, която няма да направи коалиция с ДПС. Много смело изказване още е, че дори ГЕРБ да не съберат достатъчно гласове, за да съставят кабинет, те ще останат в опозицията и няма да прибегнат до коалиране с който и да е. Това е много добре! Сега ще ви разкрия една тайна... Каква е грешката на българите? Грешката на българите идва оттам, че на всеки четири години ни управлява различна партия, или различна коалиция. И понеже нашите са алчни, в продължение на 4 години само лапат, и българина като не е доволен избира слага ново правителство на следващите избори и се получава същото... На едно правителство са му нужни поне два мандата, за да може да изпълни своя предизборен план и да стабилизира положението! Но българина няма търпение, той си мисли, че някой с магическа пръчица трябва да ни оправи за 6 месеца и после айде на моренце... Цъ! Не става така! Честно казано сега много се радвам, като слушам какво говори Бойко. И макар да е бил с комунистите едно време, много се надявам сега да направи кабинет и да помисли малко за народа.
Другото, което е - ако ГЕРБ, Синята коалиция и Атака, наистина искат да ПРЕМАХНАТ доган, то тогава те ще си сътрудничат по някакъв начин, защото поотделно нямат никакъв шанс. Нали на първия му се дава шанс и трябва да има мнозинство с поне 121 гласа? Не знам как се разпределят кой колко хора ще има в парламента, ама все тая. На изборите за евродепутати се опитаха да поизлъжат, че вота е нечестен и т.н , но като цяло, първите 5 места пак ще са същите, а именно :

1. ГЕРБ
2. БСП
3. ДПС
4. АТАКА
5. СИНЯТА КОАЛИЦИЯ

И така, ако са разумни, Атака и Синята коалиция ще подкрепят Бойко, като говорим за извънкоалиционни отношения, пък после Бойко знае как да се отплаща - ще обръща повечко внимание на предложенията на Атака и Синята. Според мен трите партии ще трябва да съберат значително по-голям брой гласове отколкото сегашните бози - ДПС, БСП и НДСВ. Тука първата тройка ще събере с няколко гласа повече - максимум 5 повече да са, но пак е от полза. Оттам нататък всичко зависи от останалите по-малки партии, НО, малките десни партии, би трябвало да подкрепят десницата, а десницата в момента представлява Синята коалиция. Не знам каква е ориентацията на РЗС и Лидер, а и дали въобще ще влязат в парламента... Едно е сигурно - догаН пак ще изкара пачката и сигурно пак ще опорочи вота, и то най-важния... А пък даде ли се пак кабинет на БСП, тоя път само с ДПС ще се коалират сигурно, че НДСВ умряха тотално.

Съжалявам, ако ще разочаровам някой от вас (макар, че смятам, че тука луди няма), но ако искате да спасите България не трябва да гласувате за БСП, ДПС или НДСВ, защото те доказаха, че са способни и гъза да си дадат (за ДПС е ясно - те обичат анално), само и само да са във властта... Честно казано, аз по принцип подкрепям Волен, но съм реалист и знам, че Атака няма никакъв шанс да състави кабинет, не само защото ще са на 4та позиция и няма да им дойде реда, ами защото никой няма да ги подкрепи (хората злобеят... всеки гледа как партията привлича привържениците си, а никой и дума не споменава за програмата им... хората говорят за училищата и здравеопазването, а там положението наистина е критично! и, да ме извиняват софиЕнците, ама това е по-важно от вашите шибани дупки по улиците!), поради тези причини бих дал гласа си за Бойко... Ако Бойко спечели с мнозинство (с над 30% да речем. не е невъзможно! ако му се удари едно рамо, в името на България), то тогава кабинетът със сигурност ще се приеме и в парламента и т.н... И ако управлява добре ще го преизберем и тогава вече БСП и ДПС ще отслабнат хептен - 8 години без да лапаш, на какво ще заприличаш? На мърша естествено, че и ще миришеш ;) Доган пак ще пусне брада и ще засмърди на турски кенеф (с извинение) ...

Единственият шанс на България в момента е да се доверим на Бойко Борисов. Дано излезе свестен! Нека не бъдем мечтатели - нито Атака, нито Синята коалиция, нито пък мизрните Лидер, РЗС и още партийки, дето получават под 5% , ще успеят да направят кабинет... Трябва с мнозинство да подкрепим ЕДИН и да му вярваме, и да го подкрепяме! И както казах, ако управлява добре - да го преизберем! Имайте предвид, че след първия мандат партията е хапнала обилно и през втория няма да краде толкова много. НО не пропускайте и момента с кризата - ще бъде много трудно за новата партия, да оправя бакиите на ония посерковци ...

5 Юли - България ГЛАСУВА!!!

P.S
Искам да кажа нещо, за нашите приятели, които се самоопределят като турци - българският народ няма нищо против вас, напротив! Приемаме ви на драго сърце! Ние сме приятели, ние сме сънародници! Дори имаме един общ враг - Ахмед Доган. Не си мислете и не си фантазирайте, че той е там, за да защитава интересите на мюсюлманската част от населението на България - това не е така!!! Ахмед Доган е там, за да може да фанатизира колкото се може по-голяма част от мюсюлманите в България и да ги обърне срещу християните. Доган се грижи за това, между нас, обикновените хора, винаги да има конфликти, спорове и дразги и нищо повече! Доган е нашият общ враг, скъпи сънародници и ние трябва да го смачкаме! Ако партията ДПС изчезне, нещата в България ще се стабилизират! А? Какво било, Атака ли? Монетата има две страни, в случая едната се нарича ДПС, а другата - Атака. Когато изчезне ДПС ще изчезне и Атака и няма да има от кой да се страхувате... + това защо се страхувате? Мислите ли, че в 21 век някой ще позволи на Волен да изгони, който и да е от границите на България? Или пък да пусне евтин черен сапун, ако ме разбирате? Това няма да се случи! Вместо да се оставяте на тоя фюрер Доган, излезте и гласувайте, за този, който мислите, че ще управлява най-добре. Манипулираният глас, не е нормален глас...
 
Последно редактирано:
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Говори, колкото "добрите" люде от БСП са му разрешили
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Говори, колкото "добрите" люде от БСП са му разрешили
Няма нужда от обсъждане - просто е време да гласуваме.

Да допълня ... Това което Доган изстрелва в публичното пространство с лошата си дикция е черешката на тортата но е самата истината и няма нищо страшно в това . Той си върши си работата като лидер на малцинството и то добре . Ако лидерите на останалите политически обаче сили смятаха , че това е лошо и опасно за България би следвало да предприемат общи съгласувани политически действия да го сложат на мястото му- лидер на малцинството нали . Би било съвсем логично и демократично действие . Виждам обратното обаче в тази предизборна кампания , че по вечето са готови са да му дадат още територии за сметка на собственото си участие във власта .Защо ли?! Доган ли е виновен?!Тъй като скоро няма да видя българските турци да покажат "ценностно - дефинирана" политика, т.е. да гласуват ляво -дясно / каквато теза се опитват някои да пробутват за да оправдаят собствените си действия / Затова за да се намалят вредните резултати от не-политическото гласуване на турците и циганите е да им се противостои политически - с гласуване , а за кого всеки би могъл да прецени сам без много емоции чувайки останалите за какво говорят .

С две думи другари и другарки всеки който не гласува , просто дава "инструмент" на Доган !!!
 
Последно редактирано:
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Изберете по-малкото зло. Вървете и ГЛАСУВАЙТЕ!!!!!! Само така ще се отървем от ДПС. Те са като паразити, които бавно заразяват страната. НЕКА ВЗЕМЕМ МЕРКИ ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО КЪСНО!! Отидете на изборите, за 10-15 минути пуснете един глас, спасете България :) Аз лично се надявам ДПС да останат извън класирането, но това ще стане само ако всички гласуват. :) За това трябва да се гласува. Ако ви е грижа за България!!!

ПС: Абе можеше да организираме с общи усилия някаква интернет кампания за изборите, да надъхаме колкото можем повече хора да гласуват. Можеше да направим един сайт и да пуснем реклами в гугъл :) Само идейка :)
 
Последно редактирано:
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Ако някой направи банер с подходящо послание бих го развъртял (а и би било хубаво и други да го направят) напълно некомерсиално от патриотични подбуди.

Предложение за фраза в рекламата:
"Ако не гласуваш, получаваш Доган! Ако той спечели, България губи."
 
Последно редактирано:
От: От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Ако някой направи банер с подходящо послание бих го развъртял (а и би било хубаво и други да го направят) напълно некомерсиално от патриотични подбуди.

Предложение за фраза в рекламата:
"Ако не гласуваш, получаваш Доган! Ако той спечели, България губи."

Относно фразата мисля, че по правилно би било да се запази неутрално отношение към самите участници и те да не се споменават. Това прави лошо впечатление. Просто трябва да е насочена изцяло към думата "гласувайте" :) Нещо от сорта на

Българино, събуди се!!!! Спаси България!!!!ГЛАСУВАЙ!!!! :D
или
Не оставяйте България в корумпирани ръце!!!! ГЛАСУВАЙТЕ!!!!!
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

0003-large.jpg
 
От: Ахмед Доган - Кабинет Наебан..

Айдееее на гласоветееееееее аз ходих вече с баща ми и приятелите ми :D :D :D :D :D :D :D Гласувайте за България, за да не се чудите после защо ни управляват някви изроди :(
 

Горе