А па я се мислех за тарикат...

XXX

Member
Понеже съм много устат, редовно ме банват от разни сайтове, къде само по регистрация, къде по IP, къде и двете.... :cry:

От извeстно време ползувам платената версия на NordVPN. Мислех си, че вече съм безсмъртен. Днес обаче ме баннаха от GONG.BG, аз тръгнах да си правя нова регистрация, рестартирах, смених IP-то във VPN-а, и бях убеден, че вече съм нов човек, от Панама, с ново ИП и прочее.... Обаче, при влизане във форума за да си направя регистрация, горе вдясно се мъдреше аватара ми и ми вика, Добре дошъл.... А ми е наложен бан.

Защо и как ме познават тия гащници, какво да направя, че да съм съвсем нов човек ??
Очевидния отговор е да намеря и пребия модератора, ама това е крайна мярка...
 
Дай повече подробности?
Машина, браузър, триеш ли бисквитки?
Сменяш ли user agent-a?
 
Влизай с private, incongnito.. и т.н. опциите на браузъра. Най-добре си изтегли един браузър дето е само за "другото" ти аз. :D
 
Ползувам Опера, често забравям за бисквитките, а тоя user agent за пръв път го чувам...

Абе с две думи - оказа се, че VPN-а не ме направи престъпен гений, а на стари години вече е късно.
Нека някой се смили над мене и ми обясни като на идиот...
 
Ползувам Опера, често забравям за бисквитките, а тоя user agent за пръв път го чувам...

Абе с две думи - оказа се, че VPN-а не ме направи престъпен гений, а на стари години вече е късно.
Нека някой се смили над мене и ми обясни като на идиот...

Ползвай за всеки форум различен браузер. За всеки ник - различе браузер. По-лесно ще ти е, отколкото да ровиш да триеш бисквитки, кешове и тн. ползвай различни операционни системи, различни машини, различни мак адреси. Напредни в темта, защото ще си вечен бан :) Бразери тук стотици: https://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/
Ако ще си каше за в бъдеще, трябва да си внимателен ;)
 
Записали са ти нещо в браузъра.

Отваряш им сайта, натискаш Ctrl + Alt + I и на таб "Application" отваряш всеки "Storage", който има стрелкичка отпреде. Изтриваш каквото има (ползваш предвидените за тая цел бутончета), след това затваряш таба без да пипаш нищо друго, пускаш VPN-a и влизаш наново.
 
  • Like
Реакции: Sky
Ако има човешка модерация няма как да изкараш дълго, по стила на писане много лесно ще те хванат.
 
Благодаря за съветите, ще отработя всичко !
Все пак нямам планове да обирам Форт Нокс или да свалям правителството..... Пък и едва ли съм им толкова важен на гонгаджиите. Само искам да си плещя глупости на воля срещу "вражеските" фенове и отбори, и като ме баннат, бързо да се връщам отново ! :)

И не, не съм на 10 години... ;)
 
Все пак нямам планове да обирам Форт Нокс или да свалям правителството..... Пък и едва ли съм им толкова важен на гонгаджиите. Само искам да си плещя глупости на воля срещу "вражеските" фенове и отбори, и като ме баннат, бързо да се връщам отново ! :)

И не, не съм на 10 години... ;)
Ех, жалко... 😂😂😂

Понеже съм много устат, редовно ме банват от разни сайтове, къде само по регистрация, къде по IP, къде и двете.... :cry:

От извeстно време ползувам платената версия на NordVPN. Мислех си, че вече съм безсмъртен. Днес обаче ме баннаха от GONG.BG, аз тръгнах да си правя нова регистрация, рестартирах, смених IP-то във VPN-а, и бях убеден, че вече съм нов човек, от Панама, с ново ИП и прочее.... Обаче, при влизане във форума за да си направя регистрация, горе вдясно се мъдреше аватара ми и ми вика, Добре дошъл.... А ми е наложен бан.

Защо и как ме познават тия гащници, какво да направя, че да съм съвсем нов човек ??
Очевидния отговор е да намеря и пребия модератора, ама това е крайна мярка...

А изтри ли бисквитките?
Всички, Локално хранилище, Indexed DB, Склад, Хранилище за сесии?
А кеш-а на браузъра? 😂
Малко стана като в онзи клип за калашника... 😂
 
Ползвай за всеки форум различен браузер. За всеки ник - различе браузер. По-лесно ще ти е, отколкото да ровиш да триеш бисквитки, кешове и тн. ползвай различни операционни системи, различни машини, различни мак адреси. Напредни в темта, защото ще си вечен бан :) Бразери тук стотици: https://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/
Ако ще си каше за в бъдеще, трябва да си внимателен ;)

 
Това като оферта ли е? :)
Знаеш, че съм от малкото дето си мразят родното място.. И не е пристрастно, защото съм обиколил достатъчно държави, както и български селища, та имам някаква база за сравнение.
Изглежда ме ръчкаш нещо 😁
Давай офертата, то малко смелост ми трябва и съм фанал куфара :) Е го Скай за пример, Казанлък, па Стара загора, па са гледам..Ямбол.. явно не е толкова страшно в кракна сметка ахахахаха
 
Това като оферта ли е? :)
Знаеш, че съм от малкото дето си мразят родното място.. И не е пристрастно, защото съм обиколил достатъчно държави, както и български селища, та имам някаква база за сравнение.
Изглежда ме ръчкаш нещо 😁
Давай офертата, то малко смелост ми трябва и съм фанал куфара :) Е го Скай за пример, Казанлък, па Стара загора, па са гледам..Ямбол.. явно не е толкова страшно в кракна сметка ахахахаха

Зачудих се кой да бъзна като го видях това и темата, барабар с автора, ми се стори подходящо място.

Немам конкретна оферта. Отваряш https://webselo.eu/ и си избираш.
От птичи поглед (Г Мапс) се вижда дали има индианска маалъ.
 
Зачудих се кой да бъзна като го видях това и темата, барабар с автора, ми се стори подходящо място.

Немам конкретна оферта. Отваряш https://webselo.eu/ и си избираш.
От птичи поглед (Г Мапс) се вижда дали има индианска маалъ.
айде първия линк :D
 
И в долния десен ъгъл виждаме синьо-жълтата повърня, която води до следната диария:

миндил, целия ти живот не струва колкото един ред код от тази библиотека...
 
миндил, целия ти живот не струва колкото един ред код от тази библиотека...

А защо трябва да бухате евтина пропаганда във въпросната библиотека? Щом е ценна, не я принизявайте до нещо тъпо и евтино, което тотално омръзна на света. Ако въпросния вОлодимир беше сириец, щеше ли да има призиви да се помага на Сирия за изгонване на сащ-ските окупатори?

Обръщението ще го игнорирам засега, но не отговарям за следващото. ;)
 
А защо трябва да бухате евтина пропаганда във въпросната библиотека? Щом е ценна, не я принизявайте до нещо тъпо и евтино, което тотално омръзна на света. Ако въпросния вОлодимир беше сириец, щеше ли да има призиви да се помага на Сирия за изгонване на сащ-ските окупатори?

Обръщението ще го игнорирам засега, но не отговарям за следващото. ;)
пак си в грешка, Сирия са в това положение заради русия а не САЩ...
 

Горе