Търся: БГ ФБ страница

devoid

Active Member
Рейтинг - 100%
33   0   0
Здравейте, търся да закупя българска ФБ страница. Интересуват ме да имат над 10к харесвания и да може да се смени името и да се спонсорира във ФБ. Също ако е прикачена към някой стар ФБ профил който няма забрани да рекламира е предимство. Попринцип активността не е от най-голямо значение, естествено че е хубаво да е активна, но може да се спрем и на някоя която не е активна стига да можем да сменим името. Очаквам оферти на ЛС с подробности и цена.
 
Колкото трябва, до сега никой не е предложил нищо, а търсенето ми не е нищо особено..
 
Ми то никой вече не продава фб страници, а и как ще разбереш дали може да се смени името? Плюс това не си писал за ориентировъчна цена, как очакваш оферта?
 
Името аз ще си го сменя. Цената я определя продавача, аз приемам или отхвърлям, отворен съм към всякакви предложения
 
Имам една с 6к не съм се занимавал с нея много време даже не знам кога е станала толкова, защото профила ми е блокиран да не мога да управлявам страници. Сама се е вдигнала :D Пуснах 4-5 поста тука на скоро да видя дали има някой жив вдигна 100 човека нови веднага.
Не знам как вървят в момента цените, може да предложиш нещо, ако ще ти върши работа.
 

Горе