БСП приеха мандата и ще управляват

От: БСП приеха мандата и ще управляват

Кой, му намали червения руж на този красавец платен от ГРОБ?
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

само на 15% процента от населението 30% на изборите при 50% процента активност ви се върти в главата че сега ще става по зле остналите 75% сме на мнение че ще стане по добре

а дори и веднага да не стане по добре важното е че няма заплаха за демокрацията (това е по важно от каквото и да е друго)

Браво!
сега направи социологическо проучване колкото oт хората които нямат пари за храна ги ебе за демокрацията :D

Кой, му намали червения руж на този красавец платен от ГРОБ?

аз, 'що?
вие Червените ли му я направихте?
предполагам е получил две - по една от теб и Remid
виж, че никой друг не се занимава като вас
и вземи напиши нещо по темата :mrgreen:
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Кой, му намали червения руж на този красавец платен от ГРОБ?

Ау мамин сладък. Какъв си ми красавец. Ще вземеш да ми обърнеш резбата.
Като не съм комунист, значи съм платен от "ГРОБ"?
 
От: От: БСП приеха мандата и ще управляват

Типично в ГЕРБЕРСКИ стил, ама кво той какъвто лидера такива и последователите му. С два уми ТИКВИ. :lol:

Ау мамин сладък. Какъв си ми красавец. Ще вземеш да ми обърнеш резбата.
Като не съм комунист, значи съм платен от "ГРОБ"?
 
От: От: БСП приеха мандата и ще управляват

Типично в ГЕРБЕРСКИ стил, ама кво той какъвто лидера такива и последователите му. С два уми ТИКВИ. :lol:

Тихо... тихо. Бързо обратно в строя и на следващите избори след 2-3 месеца, заедно останалите циганета да си припомните как да си пишете името.
 
От: От: БСП приеха мандата и ще управляват

Моли се да не си прав, щото пак ще раздава пържоли шефа ти. :lol:

Тихо... тихо. Бързо обратно в строя и на следващите избори след 2-3 месеца, заедно останалите циганета да си припомните как да си пишете името.
 
Re: От: БСП приеха мандата и ще управляват

Браво!
сега направи социологическо проучване колкото oт хората които нямат пари за храна ги ебе за демокрацията :D

това което пиша е най близко до идеалите на Левски и най-полезно за всички хора в дългосрочен план :)

прочети поне кратичките писъмца в I. Демократска република ще ти отнеме няколко минути

http://www.vasil-levski.org/
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Куул, явно нещо си се объркал. Аз ни най-малко не коментирам, коя партия каква е официално и каква политика води. За ББ съм съглсен с всичко, но недей очаква нещо от БСП. Внимателно слушах и гледах вчера Орешарски - много добри виждания има.
Иска да се намали админстраиця
Преход към ел. правителство
Леки реформи - за тежките пенсии, НЗК и здравето леко страничи - но пък за образованието е за
Намаляване на хватката на държавата към бизнеса
Помагане за направа на една по-добра бизнес среда
Търсене на инвеститори
И за Белене доста реши отбой да дадава, като каза че това е икон. проект и като такъв трябва се разгледа спрямо текущия период не на базата на миналият
И разбира се данъците - плоския няма идеии ги бута
И разбира се увеличение на харченето по социални направление и т.н неща - демек основото направление на източване на пари
Увеличение на капитал на държавната банка за да може още и още се раздват кредити (това знаеш, че изкривава и пазара_

Това е много хубаво и са си яко десни в частта си, като изключим няколко. Много хубаво говори, много умно говори и много по-добре стой от ББ, СърГЕЯ и компания.
Проблема, е че Орешарски няма как да се наложи над БСП и ДПС и техните интереси и особенно руските. В крайна сметка той каза нищо не зависи от мен а от парламента.
Това ми е основното притеснение и допускане и от там спекулирам и градя хипотезата, като знам какво беше преди със спрени фондове и други шашми - от батко и братко до отвличанията - доста се замислям.
И като вкараме най-вече, че спокойно може се свали правителството защото тока е по-силен и като виждам няма ясно виждане как да се оправи проблема, някак си не стават нещата.
Дори и Орешарски каза трябва се направи нещо но какво не каза. Поне за другите говори по малко админстрация повече приходи и повече социални разпределение, но на думи и теория всичко е ток.
Очаквам реално много силно да увеличат харча и контрол на цени и дифернциийрани цени на определни стоки и работене за ел. правилтество, но никаква резачка на администрация дори увеличение. За фондовете трябва са луди ги спират ББ поне това успя да направи като хората, в момента само от там има свеж капитал за всякакви пол. цели :D

Надявам се да разбираш, че почти нищо от Орешарски не зависи, освен че може го направят за жертвен агнец. Проблемите в БГ са големи и то там дето държавата доста се е намесила, БСП-то от цялата им история, не обичат да дават власт а да взимат - така че няма как станат десните неща на Орешарски, колкото и да са добри.

П.С ЕРМ II и този спад от 5.5% не бяха в един и същи период, след като стана дълговия батак в ЕУ 2010 тогава се стопира и идеията за еврото, а тези 5.5% бяха следствие на драстичния спад в плтежни баланс, а и какво да харчи държавата? ФР за нула време щеше свърши, и дълга щеше е по-голям - глупаво е да харчиш, като имаш структрни проблеми - виж колко години се прави това на запад и до никакъв растеж не достигна освен до двойна рецесия и стагнация, за сметка на това много по големи дългови нива. Хубавото, че поне ни падна с доста пунка брутния външен дълг и сега е под 100% от БВП, 2008 мисля, че бе 108%, сега е около 92%. До 2008 заемахме пари от вън за да харчим външни стоки, е това да един момент, сега си плащаме масрафа. Виж Гърчулята те са типичен пример.
 
От: Re: От: БСП приеха мандата и ще управляват

това което пиша е най близко до идеалите на Левски и най-полезно за всички хора в дългосрочен план :)

прочети поне кратичките писъмца в I. Демократска република ще ти отнеме няколко минути

http://www.vasil-levski.org/

аз няма смисъл да чета
дай го това на някой гладен човек и ще видиш как ще те изгледа
първо корема, после всичко останало :D
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Норти доста страдаш за герберастите за човек дето се пишеше националист - май това с нацоинализма е било само за парлама да не те обиждаме на гербераст.

Много ми е чудно що за извратена логика имате - то бива пропагандата да ви промие мозъка ама ако не сте на хранилка и да ги развивате тези тези е направо жалка история.

ГРОБ забатачи страната и гладните хора за които говориш станаха повече и по гладни - но ревете че ще стане по зле при тези дето предният път е било по добре - Е тая логика ако ми я обясните ще ви призная.

Преди няколко дена ви казах че БСП няма да пипнат плоският данък и към момента това се потвърждава - Нещата които заявяват както е отбелязал Блеки са с определено десен уклон и не мисля че са полюции на Орешарски щото едва ли някой му е дал право да говори от негово си име.

Дори и да не успеят да прокарат всички заявени политики самият факт че БГ отново е демократична държава е достатъчно.
 
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Манта, даже ще дам пресен пример как ГЕРБ, разказа играта на всички ни. Става дума за един завод, който храни много хора в една недалечна провинция от София. Та, този завод не спечелвя поръчка за няколко милиарда, защото нашия мил премиер нямя изгода. Това дами и господа е премиер, вървящ срещу собствената си икономика, заради лични интереси.

Не мислете, че и при тия няма да е така. Не знам защо хората мислят, че ще има промяна. Просто чакаме да потънем още.
 
Блеки аз поясних за герб просто да не се мисли че те ще водят дясна политика те водят напълно не ориентирана политика на "гасене на пожари"

затова си мсиля че ще по добре сега...

Както написах:

по линия на предния мандат на БСП притесненията за Еврофоновете надявам са си научили урока че тези пари не се пипат туко така

по линия на руските енергиини интереси така или иначе сме почти 100% зависим от вноса на енергоносители от Русия и се намираме в уникална ситуация да кажем че икономиката меко казано е здраво напукана ако се случат нещата точно така както пишат гласувалите за герб в най черни краски системата тотално ще се счупи хората ще станат толкова бедни че руснаците нищо няма да могат да ни продадат, просто щото хората масово няма да имат пари да си го купят... както образно се изразих те така или иначе си ни стрижат сега имат възможност за голямо стригане ама това стригане ще стане на дране в текущата икономическа ситуация и ще им е за последно... затова очаквам охлабване на хватката поне умните бизнесмени биха постъпили така за да могат след това още дълги години да ни продават продукция в количествата който ни продават сега иначе и половината количество ще е трудно да ни продадат...
 
От: От: БСП приеха мандата и ще управляват

Странна работа - колко много хора робуват на предразсъдъци - визирам Вискяра и още няколко души

БСП била лява партия - може и да е лява въпросът е че води десна политика и то много по дясна от ГРОБ които даже и не знаят каква партия са и каква политика водят.

При БСП сме щели да затънем, а при ГРОБ да вържем - Медийната машина на ГРОБ до такава степен ви е промила мозъците че почват да ви се губят реални факти - а именно че при БСП безработицата беше ниска а фиска пълен, при ГРОБ фиска празен и безработицата в космоса.

Не е задължително новото правителство да се справи добре и да извади държавата от лайната дето я вкараха - Но едно е сигурно ако ГРОБ бяха продължили да управляват нищо добро не ни очакваше - Погледнете проекто правителството което прочете Картофа - То е почти същото като това дето беше свалено - Какво точно очаквахте да направи това правителство освен да ни дозакопа?


Освен това бъдете сигурни че много скоро ще чуете такива неща за управлението на ГРОБ че милионите прахосани за сайтове ще ви се струват като детска играчка.
Да не ти е писал нещо на ЛС Агейнст? Беше станал човек, сега пак като преди година пишеш.
Пръмовата снаха се провали в мисията си и вече не я ли любиш? Не е добре това.

strana писа, че БСП е едробуржоазна партия. Аз писах, че е станала етническа партия. БСП си спечели поне половината депутатски места от циганските гласове. Цялата циганска махала в Пазарджик бе окичена с червени знамена - все едно манифестация за първи май от преди 30-ина години.
Всъщност БСП е електорално-олигархична партия. С парите от данъците на сите българи заедно и с европарите по циганските "програми" си осигурява властта, за да може червените мутри да богатеят максимално.
Верно сте късопаметни, като прясно излюпено пиле. За вас съществуват само последните осем години.
На входа на София, на Е80 от към Калотина, БСП "насади" едно циганско гето - грозно и мръсно като в Йоханесбург. Перилата на моста на река Какач бяха постоянно окичени с циганското пране, водата от което течеше по пътя Лондон-Калкута, барабар с конските фъшкии на "номадите". Циганета от всякакви възрасти - от едва проходили до готови да заемат места по Околовръстното за секс бизнес, търчаха между идващите от Европа и чакащи на светофара коли, крещейки "Дай евро!" Над десетилетие седеше тази клоака с по 20-40 регистрирани цигани в един фургон 1,80/3,50 метра, дадени от правителството, за да има къде "да живеят бездомните цигани" от цялата страна. С една единствена цел - да виждат европейците колко са зле циганите и да дават много пари "за тяхната интеграция и социализация". Докато ГЕРБ взе та махна това зловоние от вратите на София.
Защо циганите бяха и социализирани, и интегрирани, преди 1989 г, пък откакто главно БСП е на власт в България се оказаха така проблемни?

Да ми хвалите БСП, която унищожи спестяванията на българите и ги направи безкрайно бедни, за да може няколко човека да не си върнат милионните дългове, или да ги върнат при съотношение "взел хиляда - върнал един" е безумно!
Ревете за фалитите по време на ГЕРБ. А колко хора фалираха заради БСП по време на правителството на Жан Виденов??? Хора, повярвали, че комунизма си отиде и захванали се по 16 часа на ден да градят частен бизнес. Хора предприемчиви, умели и работни. Натрупали вече по някой лев, отворили кой магазин, кой фабрика или цех за производство, даващи работа на хиляди българи. Плащащи заплати и осигуровки, защото парите не им бяха проблем - трудеха се и изкарваха. Всичко това бе унищожено от БСП - защото на БСП не са и нужни богати българи. На БСП са и нужни бедни и необразовани хора, които срещу 20 лв на ръка в деня на изборите да и осигурят властта.
БСП била демократична?! БСП, която създаде мутрите и рекетираше в стила на сицилианската мафия от началото на ХХ век?! БСП, която корумпира полицията и съдебната система?!
 
От: Re: БСП приеха мандата и ще управляват

Блеки аз поясних за герб просто да не се мисли че те ще водят дясна политика те водят напълно не ориентирана политика на "гасене на пожари"

затова си мсиля че ще по добре сега...

Както написах:

по линия на предния мандат на БСП притесненията за Еврофоновете надявам са си научили урока че тези пари не се пипат туко така

по линия на руските енергиини интереси така или иначе сме почти 100% зависим от вноса на енергоносители от Русия и се намираме в уникална ситуация да кажем че икономиката меко казано е здраво напукана ако се случат нещата точно така както пишат гласувалите за герб в най черни краски системата тотално ще се счупи хората ще станат толкова бедни че руснаците нищо няма да могат да ни продадат, просто щото хората масово няма да имат пари да си го купят... както образно се изразих те така или иначе си ни стрижат сега имат възможност за голямо стригане ама това стригане ще стане на дране в текущата икономическа ситуация и ще им е за последно... затова очаквам охлабване на хватката поне умните бизнесмени биха постъпили така за да могат след това още дълги години да ни продават продукция в количествата който ни продават сега иначе и половината количество ще е трудно да ни продадат...

Куул, да за ББ е така. Но проблема, че се взима Орешарски индивидуално - а иначе за фоднове и стриженето, аз очакваме да няма затишие. А просто е нужно се заиграят с цените на тока - един ценови контрол, знаеш до къде ще доведе след време - системата тотално ще се декапилизаира и ще фалира, а те точно там и в другите по важни сектора, нямат реформи. Пак ти казвам, едно е да се говори и да го говори Орешарски, друго е БСП+ДПС. Не вярвам да се оправят нещата, условията не бяха както през 2008, тогава прекалено лесно беше за всеки да управлява, колкото и дясно да се говори, БСП почват с леви идеии харчения - за жалост левите идеии не са добри и забатачват в криза. За мен най-доброто, нещо е просто да не се навреди на икономиката, но не съм убеден, чакам обратното - в момента ти и аз заемаме различни мнения ти от страна на че ще си вземат поуки, а аз обратното че няма си вземат историята ясно го показала. И сега ако се краде или се източва или се дават за неефективности, ще стават по лоши нещата - просто е. Кризата на запад ще става още по дебела, ЕС ни е основен партньор, ние тука сме с тежки структирни проблеми, не искат ги оправят, но ще увеличват харчове и говорят сладки десни политики - накрая да не падне борда и да казват ще стимулираме, чрез печатницата, ей тогава ще го втасаме. Ти, аз няма да имаме проблем, знаем как да се защитим в такава икон. конюнктура, както и още други добри предприемачи - но като цяло в БГ ще е кофти положението, масата е със слаба финансова и икономическа култура. За това аз мисля, че БСП+ДПС(атака е още хиксова) ще навредят, а и много скоро хората пак ще са на улицата, който и да е на власт няма издържи 4 годишен мандата/ Oрешарски може да си говори каквото иска дясно и популистически от него нищо не зависи. ББ не е решение, ако това се пита. Шанса е нещо в дясно да се обедини или ние да си направим партия :D
 
Последно редактирано:
От: БСП приеха мандата и ще управляват

Господ не те опази да ти дам червена репутация обаче.

Дай ми и на мене!!
Кандидат-министърът на младежта и спорта (българка) от ДПС - ще се боря за учебници на турски!! "... ще се погрижа освен български, в училищата да се изучава и майчин език!!"

Прощавайте ме, но мисля, че в България, майчиният език е българският... На който не му отърва да се изнася :) Преди да сме го изнесли ние... Хайде, дай ми и на мен червена репутация и пак почни да крякаш силно колко хубави са БСП!!! Защото някой, който би подкрепил такова нещо за мен не е българин. А БСП подкрепят това (щом правят коалция с ДПС). Хайде, давай, чакам си червеното... Боядисай ме в твоя цвят, да стана и аз червен боклук и хората във форума да ме сочат и да се смеят!! ДЕЙСТВАЙ!!!!
Ей затова не трябва да се дава , не вот, ВЪЗДУХ не трябва да се дава на БСП и всички, които подкрепят тая мизерна партия!! Защото вътре всичко живо е мизерно и малодушно!! Защото вътре всичко живо е комунистко-еврейско и анти-българско!!!! Псувайте ме колкото си щете, но не забравяйте, че и аз мога да псувам!!!
Преди много време го бях казал - ако детето ми трябва да учи турски в училище, работата ще е лоша, много лоша. Деца още нямам, но турския вече се спряга за училищата. Вече виждам как първолаците тичат и припяват новото "А , Бе, Дже" , вместо старото и изтъркано "А , Бе , Ве" . Ашколсун! Скоро време училищата и детските градини ще отварят в 4:45, за да може в 5:00 всички да се кланят!!

Пичове, работата никак не върви на добре!! Опичайте си умовете, защото заради грешният избор на някого, ще страда цял народ!! Народ, който не е бил потъпкан и унищожен след 500 годишно РОБСТВО, сега ще бъде потъпкан и унищожен без робство, от собствените си граждани и управници. Ако у вас има поне искрица, поне мъничко съвест и морал - подкрепете българското!!! НЕ трябва да допускаме правителство БСП-ДПС, защото то ще УНИЩОЖИ България!!! Ще унищожи българите!!
Само си помислете - министрите на социалната политика, младежта и спорта и образованието ще са от ДПС. В превод на МАЙЧИН ЕЗИК (който за мен е БЪЛГАРСКИ) това означава :

1. Социална политика предимно и изцяло насочена към мангалите. Винаги ще има пари за Манго и Айше. За българи и турци рядко ще се намират. Тия 300 лева за първолаци са прах в очите! Знаете ли колко мангали има, дето не са били на училище и могат да станат първолаци?? Да не стане изведнъж така, че да дават по новините "Най-старият първолак е на 35 години". Разбира се, това ще е по БТВ, а любимката на народа Миролюба Бенатова ще интервюира първолака :

- Как се чувствате?
- Мноу хубаву!
- Радвате ли се, че сте първолак?
- Как няма, нали дадиха пари. Ши са радвами как няма?
- За какво ще ги похарчите тия пари?
- Как за какво? За дисата! И за малко пийни!

Супер големия айляк, нали?? Да си умреш от кеф!!!

2. До година-две ще се вкара турския език за изучаване в училищата. Много хубаво, ще кажат някои. Тъй де, тъй! И аз така викам - много хубаво!! И сега го има това, но е извънкласно и по желание. Все още има много турци и помаци, които не знаят нито да четат, нито да пишат на турски. Ако тия хора се научат (съответно техните деца) - смятайте, че сме ги изгубили като съзнание.
3. Спортът ще се забатачи още повече. Най-кадърните ни хора ще бъдат изпратени в турциЯ , срещу по-добро заплащане. Ще има адските далавери.


Курви, курви сте, драги дами и господа от партията-майка БСП. Това сте вие, нищо повече!! Жалко, жалко, че не мога да застана лице в лице със Станишко и да го псувам поне 2 часа. А после и Доган, после и Местан, после и Бойко, па и Сидеров!! Всичките !! А Сидеров защо? Защото е прекалено мекушав!! Не Сидеров, нас и Хитлер не може да ни отърве вече!! Защото сме се превърнали в нещастни плужеци, които не могат да си мръднат гъзовете от дивана, не могат да отлепят очи от телевизора, уши от радиото, ръце от клавиатурата... Ние сме кретени!! Ние сме си виновни!! Защото при 50% гласували, 100% се оплакват!! Ами ебете си майката, бих ви казал!! Особено на тия, дето не са гласували, защото си мислят, че по този начин "си изразявам мнението". Протестен вот не се прави като вас, идиоти такива!!! Протестния вот не е и Светльо Витков!! Протестния вот е да отидеш и на бюлетината да напишеш "ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА, НЕ БИХ ПОДКРЕПИЛ НИТО ЕДИН КРАДЕЦ ИЛИ ПРОДАЖНИК ОТ ТОЗИ ЛИСТ!!!" , ей това би било протестен вот!!! И след като излязат тия 50% от вота като НЕВАЛИДНИ, ей тогава ще се разбере, че хората ПРОТЕСТИРАТ!!! А не сега, всеки да казва "ебал съм му майката, да става к'вото ще!" , пък после да реве като ощипана девойка (тука цитирам ReminD, който ме беше нарекъл така). И не Станишко, като от 50% гласували, получи 20% гласове, да вика, че България иска БСП да управлява!! Не, другарки и другари, не е така!! Никой не ви иска БСП-то!! И всеки път се спирам, но тоя път ще го напиша - твърдият електорат на БСП се състои от две части - пенсионери и комунисти по наследство. След 10 години, когато първите "попривършат" , ще видим кой ще гласува за БСП!! Най-старата партия и възможно най-глупавата!! Как може в България да има 2 милиона пенсионери, ти да знаеш, че половината те подкрепят и да не се грижиш за тях?? Че те БСП могат да си управляват вовеки, ако имаше нормални пенсии и безплатни лекарства за дъртите. Ама не! 5 лева за 2-3 години е достатъчно увеличение на пенсията!! Както и да е! Живи и здрави да са всички!

Спирам да пиша, че не знам дали някой въобще ми чете постовете, като станат толкова дълги. Та, така.. чакам си червената ряпа, но само в случай, че всичко, което съм писал по адрес на БСП не е вярно... Иначе, другарю, ставаш част от системата и си просто поредния червен боклук :) Или пък просто си толкова тъп и сляп, че няма накъде повече!

Лека вечер на всички!!

ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!!!
 
  • Like
Реакции: bioz

Горе