БТК is down?

spy

Active Member
В моя град, а май и на доста други места нета на БТК е офф от днес на обяд. Некой има ли представа какво е станало? Трябва да е доста сериозен проблем...
 
От: БТК is down?

Интернет доставчика ми бяха постнали мобилни телефони в сайта, защото стационарните не работели, не е само нета значи.
 
От: БТК is down?

В цялата страна е било или поне така казаха при обаждане. Обаждах се два пъти и всеки път даваха различен срок за оправяне на проблема, първо 18 после 20 часа. Дефакто нета тръгна след 21 часа.
 
От: БТК is down?

И в нашия град нямаше поне 2-3 часа нет ранния следобяд.
Мобилните и стационарните си работеха. Обаждахме се, но операторите не бяха наясно с естеството на проблема.
 
От: БТК is down?

От 1 до 4 нямах в Св. Източна българия яко са бил офф
 
От: БТК is down?

От 11:30 до 21:00 нямах никакъв интернет! Но най-странното е, че не съм на БТК, но явно доставчика ми е към тях......Също так и стационарните телефони не работят цял ден....БТК за тебе е :D
 
От: БТК is down?

И моя основен доставчик не е БТК, но ползва оптиката им...
 
От: БТК is down?

Уф, такава ли била работата. Спестихте ми едно катерене на стълбата да оправям "връзки" утре. Реших, че е окислило от влагата някъде покрай скапаното време. Ама и аз БУДАЛАТА няма да обвиня първо тях ми ще се катеря... :)
 
От: БТК is down?

VIVACOM компенсира потребителите с една седмица безплатен интернет и минути в мрежата си

Честито на победителите. Евалата, това се казва истински бизнес. ;) Харесва ми когато бизнесите правят такива неща за потребителите / клиентите си.

И използвайте VIVACOM вече. Вчера един пич и той ми вика, абе нещо ми се ебава телфона на БТК. И докато се разберем, че не говори за стационарния си, а за мобилния си, мина 1 минута. :)
 
От: БТК is down?

При мен и днес има проблеми. На 5 мин трябваше да рестартирам модема. Само на EDGE работи, превключили на HSPA и нета изчезва.
 
От: БТК is down?

Една крачка в правилната посока е това с компенсациите. Само ме издразни, че трябва всеки да си заяви компенсацията на сайта им, т.е няма да ги дават под дефолт.
 
От: БТК is down?

Реално проблема е от петък и колегите работят денонощно по отстраняването му. Нямаше как да се заобиколи това централно спиране в половин БГ.
ПП:Проблема е отстранен снощи но на места все още няма нет поради други причини... Иначе колкото до компенсацията до сега друг доставчик да ви е компенсирал ? Онея кавали от Ментел ме компенсираха с 5 сметки на веднъж и срок на плащане от 3 дни.
 
От: БТК is down?

Виваком е най-проклетата компания с която съм се сблъсквал. Искам просто да се отърва един път завинаги от тях. Искрено се надявам аз да съм им докарал тоя срив с клетвите си. Искрено се надявам да фалират ! Мразя ги !
 
От: БТК is down?

Виваком е най-проклетата компания с която съм се сблъсквал. Искам просто да се отърва един път завинаги от тях. Искрено се надявам аз да съм им докарал тоя срив с клетвите си. Искрено се надявам да фалират ! Мразя ги !

С тоя срив показаха че все още са си монополист и много фирми,банки,институции и други доставчици зависят от тях.
 
От: БТК is down?

Имам спомен от преди години когато фирма съдеше БТК, защото не са могли да си пратят данъчните декларации (ако не се лъжа) поради спрял нет. Съдебният иск беше по причина, че държавата беше лепнала солена глоба на първите за неподадени данни в срок. Не знам как свърши делото, но ако съм съдия бих отсъдил срещу БТК.
 

Горе