Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Това да си фен на Барека или да му вярваш на твърденията е по-лошо даже от това да си в харема на Доган....
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Това да си фен на Барека или да му вярваш на твърденията е по-лошо даже от това да си в харема на Доган....

Ще се боря са свободата си!Ще следвам стъпките на Осман Калъч, Ахмед Давутоглу, Нури Адалъ и Ахмед Доган.
Думи на народен представител в българския парламент....
 
От: Re: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vxrNHv-lgXw#t=57

Нали? Куче, което много лае не хапе, нали бе бете? :) Идеята му е добра, но ми се губи реализацията. :)



Хапе, хапе, особено когато е лично, определено хапе.
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Има и доста неща, тук особено се дискутира казармата - предлага 2-3-4 месечно военно обучение на всички, както е в Швейцария.
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Бареков - Пеевски - Доган оплетени като свински черва. Дано народа не ги допусне в парламента. Иначе е ясно , че ДПС губи влияние и се появява Бареков на Бял Кон ... да е отново патерица на БСП...
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

ДПС кога е губило влияние? Те си имат винаги твърд електорат, който само може да се увеличава, що за небивалици говориш....
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Ако примерно се въведе задължително гласуване , ДПС няма да мине бариерата за влизане. Тук идва ролята на Бареков. И двете партии се кланят и взимат заповеди от Доган.
 
Бареков - Пеевски - Доган оплетени като свински черва. Дано народа не ги допусне в парламента. Иначе е ясно , че ДПС губи влияние и се появява Бареков на Бял Кон ... да е отново патерица на БСП...

И Лафка и банкерчето. :) Всичките са едно лице. И всичките идват май с една цел - да си разчистят сметките с бизнеса. :) Защото дебельо не може да кара Бентли, требва му хиликоптер, яхта, круизен кораб, изтребител. Като малък си е мечтал да му духат докато кара назадна МИГ 21. :)
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

От трън та на глог.. сега след като яне го няма, атака няма да влезне в парламента, ще имаме нужда от нов шут, изглежда бюрека си е заплюл тази позиция от сега.

реймънд щом си си харесал тоя шут не знам теб как да те определя, иначе браво, че смени любовницата с друга
 
реймънд щом си си харесал тоя шут не знам теб как да те определя, иначе браво, че смени любовницата с друга
Тя пък и онази беше една. :)

Аз се чудя къде са БСП-арските тролове да дрансат някой друг ред тук. :)

Абе като гледам, то нормални, за които да гласуваме не останаха. Само някакви изроди. Няма ли някой с професионални умения и култура да иска да влезе в този парламент? Само лапачи и алчни. И по една Лафка във всеки дом. :)
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Няма ли някой с професионални умения и култура да иска да влезе в този парламент? Само лапачи и алчни. И по една Лафка във всеки дом. :)

Добре де ти мислиш ли, че ако влезе такъв във политиката няма да го нацапат с кал на момента?
 
Добре де ти мислиш ли, че ако влезе такъв във политиката няма да го нацапат с кал на момента?
Политиката е гнусна работа, или поне нашите на такова я направиха. Спомням си Пламен Юруков, който стана лидер на Демократите и искаше да влезе във властта, но ти педерунгели не му позволиха. Смятам по-скоро, че за да влезе някой такъв в политиката тук, трябва преди това някой да мине с един машингън, за да окосе добре и вече както се вика и папата може да влезе. До тогава ще е гнусотия и педалщина.

Пеевски, Бойковци, Цветановци, тия са може би някъде между хлебарката и тенията като вид живот. Нищо друго не ги интересува, освен да консумират, отделят и да се множат. Далеч съм от мисълта, че точно такива ни трябват. Медиен магнат да стане шеф на разузнаването??? Това решение граничи с това да чистиш зареден пистолет с дулото към себе си. :)
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

то ГЕЯ не успя, какво остава за ДУДУКА? :lol:
 
то ГЕЯ не успя, какво остава за ДУДУКА? :lol:

За кое това? Той успя....в политиката е. Е някой търпят пумия да се излива върху тях, нямат против. Но вече говорим за много ниско-седящи в еволюцията същества. По принцип няма проблем, ако са лъжи, но не са. За това и си го търпят и пак си седят. Като торните червеи - колкото повече се изсипва, толкова повече се напиня. :)
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

За кое това? Той успя....в политиката е. Е някой търпят пумия да се излива върху тях, нямат против. Но вече говорим за много ниско-седящи в еволюцията същества. По принцип няма проблем, ако са лъжи, но не са. За това и си го търпят и пак си седят. Като торните червеи - колкото повече се изсипва, толкова повече се напиня. :)

да вкара Бойко в затвора - нали това е мечтата на всички червени боклуци?
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

"Иначе е ясно , че ДПС губи влияние и се появява Бареков на Бял Кон"

Тцъ, ДПС разширява влияние, като вкарва "Бареков на Бял Кон".
 
да вкара Бойко в затвора - нали това е мечтата на всички червени боклуци?
И много пострадали бизнеси от неговото "честно и компетентно" управление. :)

Какви червени боклуци ви гонят. Аз ги деля на добри и кофти управляващи. А последните няколко десетилетия, все кофти управляващи са. От доста време насам никоя партия нама нито идея, нито ценности, нито политически идеологии, нищо. Идват едни мазни селендури, които крадат, съсипват и остават на заден план за един мандат и после пак го повтарят този сценарии. Като някой ми каже комунист или капиталист и се сещам за нещо като "абе този фекал е такъв на цвят", а другия - "не, такъв е". На никой не му пука, че мерише и не е приятна гледка. :) Мисля, че примера ми е много в десятката. ;)

ДПС доста електорат имат. Даже им е чудно за какво им е Дудука. Нужно им е само още малко да обезверят българския народ, за да гласуват малцинствата и са готови пак да влязат силно в следващото правителство. Няма отърване от тези човек.
 

Горе