Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Aбе Пеевски яд ли ви е герберите, че се обърна така срещу вас? :lol: Я си кажете, много ли ви е яд?
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Aбе Пеевски яд ли ви е герберите, че се обърна така срещу вас? :lol: Я си кажете, много ли ви е яд?

Що, на тебе гот ли ти е да те управлява тая свиня?

Та по темата: Още 2012 ви казах, че политик в затвора няма да видите никога!
Кво стана с Цъвти? А с бюлетините? А с полетите?
Свинята нали щеше да ги осъжда нещо?
Цацата само лае по телевизиите и кво? Нищо естествено.

Та и тъпия капут може да арестува само Пешо Циганина, ако го замери с говна... това е.
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Aбе факт е, че Пеевски никога не го споменавахте с лошо докато ви подкрепяше, сега най-лошият бил.
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Aбе факт е, че Пеевски никога не го споменавахте с лошо докато ви подкрепяше, сега най-лошият бил.

Ми щото си е крал мирно и тихо заедно с чичо си ахмет и другите там, и не е искал да става гестапо.
 
От: От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Ми щото си е крал мирно и тихо заедно с чичо си ахмет и другите там, и не е искал да става гестапо.


Крал той, то и да крадеш акъл се иска! Тва прасе нищо не може да открадне, щото не му стига акъла за тая работа... Тоя нерез свинята майка го тика навсякъде през целия му живот. Навремето имах една работа в пристанище Варна и тоя идиот го туриха за директор на 22 години и прецака всичко, деба и него и майка му. Ей тъй съм го гледал на 3 метра от мене какъв е... не можеше две думи да обели. Тъй да го мразя... Царя, царе го набута него и навсякде... После като натрупаха пари сами си купиха постовете и всичко.
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

ReminD-a вече не знае какво прави и започна да защитава "Капута". Нещо се опитваш да докажеш ли?
 
Капута дано нещо направи....както се вика дори и да лае, поне да провокира...пак ще е нещо. За политиката не мисля, че е добра идея да стигне до там. Не че и тези са много оферта, но само този трябва в това леговище на идиоти. :)

ReminD-a може да е всякакъв, ама поне има мнение, не е като някой лайнари, които си лежат неделите в тях и орките и некролози одят да гласуват вместо него и после обикаля да реве, че са му натресли еди кой си да управлява. Тия па са най-жалки. ;)
 
От: Бареков : ще арестувам мутромишката бойко методиев борисов

Тия па са най-жалки.

Мисля да се поседемнайстя:

Дай ми един, който е достоен и заслужава да си дадат хората гласа за него.
Хората, не овцете, заблудените пенсии и платените мангали.
 
Няма кой, може и да се подвайстиш, но спасението е само едно...масова чистка и всички на ново с нови хора, който при издънка, корупция и някаква шарлатания да излезнат и да ги пречукат с капани. Иначе ще сме си все европейци и ще си тънем в пумия. Не са мангали, а роми. Нещо като афро-американци. Сещаш ли се, да няма сърдити и обидени. :)

Мутрафонската ни държава няма да е оправи никога. Сега е и по-зле защото едно време се тъпряха в парламента, а сега осен, че се карат и драматизират, карат народа да им го гледа и медиите (продажните, които съставляват едно 99% от медиите) да им го поднася. Знаеш ли колко им пука на народа кой какво с парламента. Все тази щом няма в затвора някой изрод от тези. Казвам ти, няма никога да мръднем. Ама никога. И лошото е, че след време изроди ще управяват орки брат.
 

Горе