Безжичен нет

Anabel

New Member
Много искам да разбера нещо повече за безжичния нет, защото ще имам лаптоп и незнам как да разбера къде има покритие. Проблема е обаче че не ми трябва за България :roll:
 
Аз в момента с един wireless рутер съм си разделил интернета между настолният компютър посредством кабел и лаптопа през wireless връзката. Проблема е, че безжичният може да хваща на около 100-150 метра директно ако няма преграда. Обаче ако решиш да се качиш на горният етаж в съседната стая, връзката тотално зе гуми. Казаха ми, че било от бетонните плочи, които смущавали връзката.
 
:shock: Кофти рутър си си взел, при мен през 3 бетонни стени сигнала е на 4 чертички 54мбс и почти не играе а си говорим за модел от хоум серията на Нетгеар
 
ca$h каза:
:shock: Кофти рутър си си взел, при мен през 3 бетонни стени сигнала е на 4 чертички 54мбс и почти не играе а си говорим за модел от хоум серията на Нетгеар

Какъв ти е рутера? Моят е CNet
 
Еми да, ама при мене проблема е че не ми трябва за България, а за един остров на който ще съм заточена лятото, и ми казаха че там има само един начин и то е чрез телефонна компания т.е чрез телефон.
Абе ще видя на място какво е положението. :roll:
 
Хаха ела бе ако можеш да си го позволиш.
Остров Хиос - западна Гърция 8)
 
ЖИната няма да ме пусне иначе с удоволствие:) Тази година сме на планина някъде:) Иначе аз гледах за тея острови мисля че бяха около 1500 лв. с all exclusive което си е голяма далавера :)
 

Горе