Безплатна публикация в bgturist.eu до края на октомври

Изпуснах и аз - възползвала съм се преди, но май беше за друг сайт на hardlemm. Този има и рубрика 'музеи'... което е особено привлекателно за мен. Нищо, ще чакам следващия тираж. :)
 
Изпуснах и аз - възползвала съм се преди, но май беше за друг сайт на hardlemm. Този има и рубрика 'музеи'... което е особено привлекателно за мен. Нищо, ще чакам следващия тираж. :)
Моля, заповядайте и Вие! Поради засиления интерес и доста закъснели съфорумници, удължавам срока до 10.11.21г :) !
 
Благодаря ти :)
Мисля че се справих: You posted successfully! The post will be visible on the site soon.
Съжалявам, но това няма как да го одобря. Копирал си началото на статията едно към едно и си плиокнал линк към нея. Това ще доведе само до негативи и за двама ни. Без дублирано съдържани и поне 300 думи за 2 линка. Ако искаш, пробвай пак!
 
Съжалявам, но това няма как да го одобря. Копирал си началото на статията едно към едно и си плиокнал линк към нея. Това ще доведе само до негативи и за двама ни. Без дублирано съдържани и поне 300 думи за 2 линка. Ако искаш, пробвай пак!
Ясно, разбрах.
Направих още един опит :)
Възможно е да съм го събмитнал 2 пъти, тъйкато май кепчата не сработи първи път и ме изкара пак на формата.
След втория път стана.
 
Ясно, разбрах.
Направих още един опит :)
Възможно е да съм го събмитнал 2 пъти, тъйкато май кепчата не сработи първи път и ме изкара пак на формата.
След втория път стана.
Готово, позволих си леки корекции, ако нещо не ти харесва, само кажи.
 
Щом е удължен срокът и аз бих се възползвал.
И един въпрос, гледам сайта е многоезичен, на другите езици съдържанието уникално ли е, или е автоматичен превод?
 
Щом е удължен срокът и аз бих се възползвал.
И един въпрос, гледам сайта е многоезичен, на другите езици съдържанието уникално ли е, или е автоматичен превод?
Заповядай! Преводът е автоматичен!
 
Здравей, пуснах и аз публикация - моля те да я погледнеш и ако има нещо, което не е ок да ми пишеш, за да коригирам. Благодаря! :)
 
Оф, изплюла ме е системата без да я изпратя. Извинявай! Вече трябва да е видима за теб.
 

Горе