Безплатна регистрация в 140 търсачки

iisark

Member
Здравейте,

Виждам че има доста начинаещи в SEO-to в този форум,затова направих един сайт с който с едно натискане на бутона,можете да регистрирате сайта в 140 търсачки.И запомнете- НЕ ДАВАЙТЕ ОСНОВНИЯ СИ ИМЕЙЛ АДРЕС,за да не се напълните със спам.За сайта натиснете тук: Безплатна регистрация в търсачки
Очаквам вашите мнения и коментари.

П.С.:Скоро ще добавя околко 30 безплатни SEO инструменти.
 
От: Безплатна регистрация в 140 търсачки

Няма ли някой програмист да спретне сайт за автоматична регистрация в бг директории.Примерно срещу няколко есемеса да става регистрацията.Ще изкара щури пари.:D
 
От: Безплатна регистрация в 140 търсачки

П.С.:Скоро ще добавя околко 30 безплатни SEO инструменти.

Давай по-fast ,че това скриптче го гледах отдавна в hotscripts :D
 
От: Безплатна регистрация в 140 търсачки

ако става за въпрос имам software с автоматичино и полуавтоматично регистриране в търсачки и директории.Списъка ми с директории е над 5000 - имам предвид такива,които не изискват обратен линк.

Обаче нали и аз трябва да си изкарвам хляба с нещо:),а този сайт,написах, е за хора,които сега започват със SEO-то + това е безплатен и мисля ще им бъде полезен.Защо не предложиш нещо безплатно и ти?
 
От: От: Безплатна регистрация в 140 търсачки

Няма ли някой програмист да спретне сайт за автоматична регистрация в бг директории.Примерно срещу няколко есемеса да става регистрацията.Ще изкара щури пари.:D

Защо си мислиш че цената на такава услуга е няколко смс-а? 5х4=20 лева?
В българия автоматично одобряващите (означава некачествени, защото са пълни със спам) директории също така са много малко.
Иначе човека за масов събмит по директории се казва сео-пи4 - над 450 български директории в списъка. Естествено, от повечето от тях няма никакъв смисъл, 90% са с редиректи и нофолоу.
 

Горе