Търся: Бекенд програмист (!)

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0
Привет на всички,
търся къстъм бекенд програмист за дългосрочна работа.

Заплаща се на проект, с опция да се спазарим за Х пари на час или приблизителна цялостна сума след цялостен оглед на заданието. (както ви е по-удобно на вас)

* по някои проекти ще се изисква сключването на граждански договор (стандартна процедура), по други - не

Ако има заинтересовани - пишете тук в сайта. Ако имате въпроси или съм пропуснал нещо в описанието - питайте и ще отговарям максимално бързо.

* а ако някой може читаво да коди цялостни проекти (фронтенд и бекенд) е идеално.

0885 321025 е телефонът на който можете да ме търсите ако имате въпроси.

Благодаря предварително,
Хубав ден!
 
Последно редактирано:
Какво време на седмица/месец ще се изисква за проектите? Удачно ли е като втора работа?
 
Да, пропуснал съм в бързането да опиша тези важни работи, прощавайте.
- Става въпрос за къстъм решения в питането ми, не готови системи (wp, prestashop и т.н.)
- Относно заетостта - съвсем спокойно може да се подхване от човек, който може да отделя по час-два на ден и повечко уикенда. (т.е. да, като допълнителна работа може да се заеме човек)
- Обикновено сроковете, които поставяме са приемливи както за човек на който работата към нас не му е основна (първа), но и не е от рода на месец, за нещо, което ще отнеме 10 работни часа да речем.
- Когато някога изскочи нещо налагащо бърз овъртайм - и заплащането е по-високо (нали, отново въпрос на договорка там)
 
Драсни ми на ЛС тогава средни ставки на час, езици и примерни проекти, които сте правели.
 
Напиши с какви езици платформи и фреймуоркове, ще се работи.
Ако се разровиш в сайта му, може да видиш какво ползва.

Ако наистина няма проблем да ми е като втора работа .. Аз бих се захванал, фронт-енд или бек-енд нямам претенции и без това работя и двете по цял ден хах :D.
 
Драсни ми на ЛС тогава средни ставки на час, езици и примерни проекти, които сте правели.

Да не изпадаме в излишни полемики и спорове, но ние имаме нужда от човек, така, че ти си този, който е редно ако се интересува от позицията, която предлагаме да покажеш готови проекти чрез които да преценим ще си бъдем ли полезни. Ако имаш желание - може да го направиш, ако не - няма проблеми.

Благодаря.

ПП - В сайта не са качвани проекти от изключително дълго време, поради ред причини. voTkaPoweR - пусни едно портфолио ако желаеш :)
 
Да не изпадаме в излишни полемики и спорове, но ние имаме нужда от човек, така, че ти си този, който е редно ако се интересува от позицията, която предлагаме да покажеш готови проекти чрез които да преценим ще си бъдем ли полезни. Ако имаш желание - може да го направиш, ако не - няма проблеми.

Благодаря.

ПП - В сайта не са качвани проекти от изключително дълго време, поради ред причини. voTkaPoweR - пусни едно портфолио ако желаеш :)
Пуснах Ви CV :)
 
Ако се разровиш в сайта му, може да видиш какво ползва.
Аз го направих това но повечето проекти са дизайн на лого или банер реклами
Двата цялостни са изработка на PSD и сайт на WP. Което няма общо със задачата

Привет на всички,
Ако има заинтересовани - пишете тук в сайта. Ако имате въпроси или съм пропуснал нещо в описанието - питайте и ще отговарям максимално бързо.

Та въпросът ми е какви са технологиите с които искате да се направи проекта, или пък ще има задание какво да прави бекенда, а на девелъпъра ще се остави възможността да реши как това да стане?
 
ОК, аз пиша на python. Сега, това ОК ли е за вас и какво точно като портфолио да пратя? Имам десетки къстъм проекти като кода е платен от купувача и/или не е опен сорс.
Няма фронт енд (90%), т.е. не мога да покажа някаква шарания.
Как да процедираме?
 
Здрасти,
@isolina - да, точно, че не са качвани проекти, в сайта има 5 проекта на кръст, и съм го написал по-горе. Ще се качат, просто не остава време : )

- фреймуърковете - codeigniter / laravel
- за платформите - най-често готови къстъм cms-и
- относно заданието - гледаме при всеки проект да е максимално пълно и ясно

Доста хора писаха,
благодаря за което. Извинявам се и че тук там има забавяне с отговорите.
 

Горе