Биг проджект - много кинти - всички доволни

Статус
Not open for further replies.
От: Биг проджект - много кинти - всички доволни

Уебмастърът няма да получи нищо в замяна, освен да се похвали, че именно той го е направил и разбира се едно голямо благодаря от мен()


Тука изгуби потенциалните уебмайстори!
 
Надявам се това да е майтап :)

Значи, дали съм те разбрал правилно - търсиш човек, който да отдели от времето си, за да ти направи сайт. Да купи домейна и да плати хостинга, като срещу тези 3 неща ще получи ъъъ, "благодаря"?
 
От: Биг проджект - много кинти - всички доволни

второто предположение - оня дето е отплющян за три месеца, не го помня какъв беше ама беше поставил рекорд по отрицателна репутация и със сигурност рекорд за продължителен бан от форума
 
Кацаров? Едва ли, та нали той е програмист и дизайнер, не му е нужен никой от сайта :)
 
От: Биг проджект - много кинти - всички доволни

Не беше ли Катцаров рекордьора:)
 
От: Биг проджект - много кинти - всички доволни

Той пък го изтрил. Аз понеже съм гад и може някой да пита какво пишеше ще го постна:

Здравейте на всички,
предварително се извинявам, че пускам темата в тази секция, просто не можах да намеря подфорума =Гениално= или =Строго секретно=. Така, имам идея за бизнес, която мисля да реализирам с помоща и на интернет. Но се нуждая от човек, който да изгради сайтът по бизнеса. Уебмастърът няма да получи нищо в замяна, освен да се похвали, че именно той го е направил и разбира се едно голямо благодаря от мен(). Домейн и хостинг - ще осигури той(уебмастъра/ите)(за най-малко максималният период възможен да се закупи в момента).
Бизнесът - Фрииланс Секс Инструктор(за сега само за жени)
Сайтът трябва да бъде лек, лесно навигируем, със свеж дизайн.
Ще съдържа няколко страници/разделения(чиито имена мога да бъдат променчни според сео нуждата).
1. Начало ... може и да няма или да се добави след време, просто не знам какво ще съдържа
2.Промоции
примерно
-Първият урок безплатно
-Доведи приятелка и спечели урок (за сестра си или роднина ...)
...
3.Знания, които ще притежавате след определено време

-Не гнусене от грозни мъже (грозен съм...) - чудесно за жени с планове за женитба за богаташи(не че богаташите са всички грозни, просто някои наистина са)
-Умения за боравене с малки предмети
...
4.За нещо друго ако изникне

5.Контакт форма.

Благодаря за изгубеното време. Чакам заинтересованите да се свърват с мен, както могат.
btw Оригинални идеи се приемат, може да ги напишете по долу
 
Статус
Not open for further replies.

Горе