Билети за концерт

Cassiopeia

Active Member
Не са за мен, но за една близка, на която бих искала да помогна, за да видя усмивка на лицето й.

ДВА билета за концертът на Лили Иванова на 6.11. 2014 г. независимо от цената.

Мерси предварително на отговорилите по същество. :|
 
От: Билети за концерт

Не са за мен, но за една близка, на която бих искала да помогна, за да видя усмивка на лицето й.

ДВА билета за концертът на Лили Иванова на 6.11. 2014 г. независимо от цената.

Мерси предварително на отговорилите по същество. :|

Свършли ли са билетите? Аз чух наскоро, че ще има и исках да купя билети и аз за подарък, но това с което започна темата "не са за мен"ме изненада, Лили Иванова е класика и каквото да си говорим има страхотен глас ;)
 
От: Билети за концерт

Голяма трагедия, че са свършили билетите за Лилито, сега сигурно няма да мога да заспя...
 
От: Билети за концерт

Свършли ли са билетите? Аз чух наскоро, че ще има и исках да купя билети и аз за подарък, но това с което започна темата "не са за мен"ме изненада, Лили Иванова е класика и каквото да си говорим има страхотен глас ;)

Написах, че не са за мен, защото има хора от този форум, които не са особено доброжелателни към мен и респективно бих им дала повод да коментират ... музикалните ми предпочитания или ходенето ми на концерт на определен изпълнител. Нямала съм желание, да се обсъждат качествата на българска певица, или дали е трагедия или комедия, това че са свършили билетите за неин концерт. Но е Факт, че са и няма билети. Кофтито е, че не е на стадион примерно, но може като се постопли и там да направи един.

Въпросът ми си остава. Мерси на доброжелателните да ми отговорят по същество!
 
От: Билети за концерт

има хора от този форум, които не са особено доброжелателни към мен и респективно бих им дала повод да коментират ... музикалните ми предпочитания

Обзалагам се, че нямаше да се коментират музикалните ти предпочитания
 
От: Билети за концерт

Обзалагам се, че нямаше да се коментират музикалните ти предпочитания
Много съм доволна, когато се разбираме с някой. Аз да напиша, повторя и потретя, колко ще е полезно, ако се пише по същество и то да се пише по същество.
А съществото е, дали някой не се отказва от два билета за концерт, може да намери или просто да ми напечата и фалшифицира, ако му се занимава и е добър в това.
Мерси предварително!:|
 
От: Билети за концерт

Това не ти е сайт за обяви, а форум :wink:

Започваш темата с тон който предразполага подобна дискусия..още с прочитането на първи три думи, аз започнах да се питам - "какво лошо има ако слушам Лили Иванова? :oops:"
това исках да разбера
 
От: От: Билети за концерт

Това не ти е сайт за обяви, а форум :wink:

Започваш темата с тон който предразполага подобна дискусия..още с прочитането на първи три думи, аз започнах да се питам - "какво лошо има ако слушам Лили Иванова? :oops:"
това исках да разбера

Нищо лошо няма според мен, Лили Иванова е класиката н Българската музика и остналите само могат да си мечтаят да постигнат това, което тя е постигнала.
 

Горе