Бойна димка - съвети ?!

Статус
Not open for further replies.
не се занимавай с глупости

ако си над 18 и те хванат и решат да са стрикти определено можеш да прекараш ноща в районното иначе може да минеше само с регистрация в Детрска педагогическа ако съсшествува още

ако те хваната за хулиганство веднъж после всеки път като те спрът за проверка и питат по станцията за теб ще им казват че си криминално проявен (хванат за хулиганство) не гледа ли по бтв миналта точно за този случаи за "криминално проявените" че даже и пича са не са го задържали само го записали и после от къде тези проблеми... и как се вкарал във големия филм само щото някои се престарал със записването...
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Мой съвет е да си кротуваш, вярно че ще има емоции, които ще се помнят цял живот, но повярвай ми не е нещо с което би се гордял.
 
От: Бойна димка - съвети ?!

z3al0t кви са тия закони бе? Или ще палиш или няма да палиш.

Бахти историята...
 
От: Бойна димка - съвети ?!

Пуснете я ама в друг ден според мен, на 15-и ще е яко обаче ще има много хора - съответно много свидетели ако ви забележи някой и както си пълнолетен може да те бутнат към "криминално проявените" :mrgreen: Все пак сме в България всичко е възможно.

Иначе аз съм за простотиите стига да не се вреди на някой. И най-важното е в такива случаи да няма свидетели, че си бил ти.

Що простотии сме правили като ходехме на даскало не е истина ама всичките добре замислени и без свидетели. И след 5г. да се сетиш какви базици си правил пак ще се смееш гаранция. :)
 
Re: От: Бойна димка - съвети ?!

Пуснете я ама в друг ден според мен, на 15-и ще е яко обаче ще има много хора - съответно много свидетели ако ви забележи някой и както си пълнолетен може да те бутнат към "криминално проявените" :mrgreen: Все пак сме в България всичко е възможно.

Иначе аз съм за простотиите стига да не се вреди на някой. И най-важното е в такива случаи да няма свидетели, че си бил ти.

Що простотии сме правили като ходехме на даскало не е истина ама всичките добре замислени и без свидетели. И след 5г. да се сетиш какви базици си правил пак ще се смееш гаранция. :)

Имено болда е важен :)

значи ако направи нещо такова на двора докато са строени класовете и има първолаци и други малки класове и може да настане такава паника че да има пострадали...

ТЪЛПА УЧЕНИЦИ НЕ Е ТЪЛПА ФУТБОЛНИ ЗАПАЛЯНКОВЦИ ОТ УЛТРАСКИТЕ СЕКТОРИ, ЗА ДА РЕАГИРАТ БЕЗ ПАНИКА НА ДИМКАТА...


отделно ще има една купчина родители на първолаци които като някои го направи това в училището на първия учебен ден на детето им съм готов да се хвана на бас че ще ползват всичките си връзки виновника да бъде намерен и да получи максимално възможно за деянието демек ще четем по вестиниците за зеалота и вероятно не за 24 а 72 часа ще го оставят в килията като за начало и ще го сложат в най кофти килията с най големите ненормалници арестувани в момента... (като тръгнете да ставате родители ще разберете защо ще реагират така)


това го казвам без лоши чуства

НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ГЛУПОСТИ ОСОБЕНО КАТО МОЖЕ ДА ИМА ПОСТРАДАЛИ ...
 
От: Бойна димка - съвети ?!

z3al0t кви са тия закони бе? Или ще палиш или няма да палиш.

Бахти историята...

Не бъди лош де :wink::confused:

Просто сметнах за най-добре да попитам, и определено вече се отказах.Няма да я паля тази димка утре, защото наистина може да стане някоя беля.. :) Ще го оставим за друг ден.. :mrgreen:
И все пак - благодаря за съветите :)
Fozzy на въпрос за законите не мисля да ти отговарям..Прекалено тъп ми се струва въпроса :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе