Бомба: Боби Михайлов оттегли оставката си

Federer

Active Member
Има ли футболни фенове? Как ще коментирате тази сензация? Очевидно циркът тепърва започва... :D

П.П. Ако темата е в грешен раздел, моля ръководството на форума да я премести където е нужно.

pepo_999

Well-Known Member
що пък бомба, това се говореше още в края на годината, че ще се оттегли оставката и ще си изкара мандата

Electro

Member
Пиянките се събраха. Дали ще извадят Бг отборите от европейските първенства след днешната промяна на формата на ефбет лига?

slavchev

Well-Known Member
Пиянките се събраха. Дали ще извадят Бг отборите от европейските първенства след днешната промяна на формата на ефбет лига?
По-добре да ги извадят за минимум 3 години, че положението е трагично.

Electro

Member
По-добре да ги извадят за минимум 3 години, че положението е трагично.
Възможно е Гела това да цели, нещо не му се дават пари за Лудогорец. Съдбата на Лудогорец ще е като тази на Литекс. Бяха добре, докато джуджето наливаше пари. После В група.

slavchev

Well-Known Member
Литекс поне разчитаха на школа и правеха добри изходящи трансфери. Лудогорец само наливат, а вече наливат в пробита кофа, без потенциал.

Blinky

Owner
А аз се притесних, че бг футбола ще мине към светлини дни. :)

tenor.gif

Последно редактирано:

desoe

Well-Known Member
Възможно е Гела това да цели, нещо не му се дават пари за Лудогорец. Съдбата на Лудогорец ще е като тази на Литекс. Бяха добре, докато джуджето наливаше пари. После В група.
Не съм сигурен, ама мисля, че Лудогорец са единственият български клуб, който всъщност е на печалба. Тоест, той не дава пари за него, а печели от него.

Blinky

Owner
Не съм сигурен, ама мисля, че Лудогорец са единственият български клуб, който всъщност е на печалба. Тоест, той не дава пари за него, а печели от него.
Никак не си далеч от истината. :) Другите направо не знам от какво се издържат.

elflame

Well-Known Member
Ами реално ти ги издържаш :) Получават доста държавна пара :) Ако помня правилно Бобката подаде оставка, след като от Държавата ги заплашиха да спрат парите. Сега след като няма да има държава за известно време, Бобката се връща :)

desoe

Well-Known Member
Повечето са на модел "Бащица" - някой местен бизнесмен, който дава пари, дори да е на загуба. Берое иначе ги издържат изцяло ТЕЦ-овете в Стара Загора, те са си направо държавен отбор.

Blinky

Owner
Ами реално ти ги издържаш :) Получават доста държавна пара :) Ако помня правилно Бобката подаде оставка, след като от Държавата ги заплашиха да спрат парите. Сега след като няма да има държава за известно време, Бобката се връща :)
Значи ние си ги издържаме. Супер. Тъкмо се притесних, че милите завалии са умрели от глад с тия коли и бесни купони по чалготеките. Мога ли да "даря" още някъде? В смисъл нещо като да ми се отклонява част от дохода натам? :)

Ще ми се да давам и да давам като ги гледам как играят. :)

nandibandi

Well-Known Member
А аз се притесних, че бг футбола ще мине към светлини дни. :)

tenor.gif

mml.gif
mml.gif
mml.gif
mml.gif
mml.gif

Силно се надявам Митко Бербатов да не става шеф на БФС. Ще бъде много жалко ако и той се пропие. Явно постът налага да си 24/7 на черешата.

Blinky

Owner
mml.gif
mml.gif
mml.gif
mml.gif
mml.gif

Силно се надявам Митко Бербатов да не става шеф на БФС. Ще бъде много жалко ако и той се пропие. Явно постът налага да си 24/7 на черешата.
Той е свестен тип. И гледам не замира по пиенето. То явно на този пост хората се пропиват, но дано не е така, че никога повече няма да видим нормален футбол в бг. ;)

biaaro

Well-Known Member

Бобката се връща, за да няма пленум на БФС, където Бербатов, Стилиан, и Мартин щяха да разръчкат кочината. Държавата няма нищо общо. Така или иначе, футбола е в това състояние точно заради държавата на Тиквун.

nandibandi

Well-Known Member
Така или иначе, футбола е в това състояние точно заради държавата на Тиквун.
Самият факт, че в говеждия отбор се наляха огромни пари, а той все пак е на това дередже, говори красноречиво за смислената и ефективна работа на тиквунландия, тоест "държавата".

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Какъвто премиера в оставка, такъв и президента на БФС в оставка ...

mtpv

Active Member
И да и не. В началото започнаха да изкарват пари най вече от ШЛ, но последните години дръпнаха ръчната най вече заради неговата комплексарщина, купува футболисти, който не му трябват, само и само да прави мръкно на ГГ. Най - светлия пример Десподов заплата 50 K евро на месец. Така, че тия пари как ще ги избива ? Телевизионни права ? Сега и с тоя нов турнир, където още не се знаят паричните възнаграждения.

При нас ГГ коли и беси, но модела му на управление не е много добър. Треньори се сменят постоянно, СС се меси в работата, треньора не си избира футболститие, а му ги доставят и той трябва да нагажда схемата според наличното и накрая собствениците чисти и треньора го отнася. Да не говорим за маркетинг и онлайн магазин, че там е мъка и позор. И за капак разрива в отношението с организираните привърженици.

Повечето са на модел "Бащица" - някой местен бизнесмен, който дава пари, дори да е на загуба.

Причината да влизат във БГ блатото, е обществена тайна. Ставаш собственик и НАП, и дръжавата не те закача.
Увеличиха ефбет лига на 16 отбора! Поредната простотия...

Дебелия трябва да прави пари от тото и няма начин. Обаче проблема е, че УЕФА май има санкции за промяна на формата по никой вреем, ма ще видим трезнивите глави как ще го изиграят.
Самият факт, че в говеждия отбор се наляха огромни пари, а той все пак е на това дередже, говори красноречиво за смислената и ефективна работа на тиквунландия, тоест "държавата".

Тама се кърпеха дупки, при тях дълговете са огромни. ББ заплашваше и насочваше големи бизнеси при тях да "помагат". Но това се видя това до къде води.

Абе като цяло положението си е ЕПМ. Проблема тръгва още от школите, където родителите плащат на треньорите, за да им пускат синчетата да ритат и по този начин убиваш истинските талантливи кадри. И накрая имаш национален отбор дето не може да отлепи. Но на тия хора не им пука, така, че .....

Сори за дългия пост. :)

Горе