Българите богагати или бедни?

От: Българите богагати или бедни?

То и без туй няма бг фирма, която да може да се заеме, пък и договорите им са за по 40 години.
 
От: Българите богагати или бедни?

To не прече се направи хибридна фирма с някой инвеститр, като ние да имаме 51% и златна акция - да заемем пари и да налеем там. Но си трябва силна д-вана политика именно в тази сфера с правилно управление и визия за напред. Но ме съмнява до сега не съм видял правлно управляваща д-на компнаия толкова важни проекти, без значение от кои сектор. Това което остава е вдигане на таксисите на 15-20%
 
От: Българите богагати или бедни?

To не прече се направи хибридна фирма с някой инвеститр, като ние да имаме 51% и златна акция - да заемем пари и да налеем там. Но си трябва силна д-вана политика именно в тази сфера с правилно управление и визия за напред. Но ме съмнява до сега не съм видял правлно управляваща д-на компнаия толкова важни проекти, без значение от кои сектор. Това което остава е вдигане на таксисите на 15-20%

Пречи, че бойко е просто парче.
 
От: Българите богагати или бедни?

Алън не си прав не е толкова просто парче - проблема е че личните му интереси не се припокриват с националните ни.
 
От: Българите богагати или бедни?

Съгласен съм, именно това писах - че не съм видял до сега такава компания - тук безпартийно говоря, просто нашите са калпави. Факт е че д-вата без значние де се намира каквото и да прави е анти народа - разбира се ако не живеем в някой диктат. Една д-вна фирма в условия на конкурнеция не може се справи.
А и не на последно място държавите не инвестират, те просто харчат :D, на запад поне ги харчат за умни проекти дето си мислят че инвестират ама уви, всичко си е харчене те поради естеството си на политка нямат оферта да инвестират а да харчат иначе няма се това което са :D всичките им механизми за за харчене и манипулиране и печатане :D.

Да приемат една концесионна комисия минимум 10% от оборота и др не ни трябва за сега
 

Горе