Български Сърф В Уеб Пространството.

Между другото аз исках да направя нещо полезно като ти обясня съвсем спокойно колко лошо и загрозяващо е да се пише на кирилица, така че няма нужда да ми държиш такъв тон.
Сещаш ли се? 8)
 
abe az 4e ton ne ti durja e qsno.garantiram ti 4e tova daje e mnogo milo durjanie.ama mi pisna vinagi da mi se pravi zabelejka za tova.prosto taka si moga i taka si pi6a.sled edna sedmica ve4e nqma da pi6a taka i gotovo. :)
 
abe ako si ima6 gadje tq nqma da bude mnogo dovolna ot tvoq protest da ti kaja puk az.za tova vnimavai 4e qdosanata jena e po-opasna i ot div zvqr.
 
Хаха абе споко, аз нито пия, нито се занимавам с жени, така че няма страшно, аз и за тва си избрах такъв протест. Виж ако протеста изисква да не ползвам интернет 2-3 часа ще е проблем.
 
abe neznam za internet ama ako stava6e dyma da ne pipa6 ili da govori6 za roboti 6te6e da otka4i6. :lol:
a kvo im e na jenite 4e ne se zanimava6 s tqh.to nqma ni6to lo6o.
 
abe ne budi tolkova obeden.zavisi si ot jena i ot teb samiq.garantiram ti 4e dvete ne6ta se su4etavat stiga da ima jelanie.o6te po-hybavo e ako i dvamata vi vlekat edni i su6ti ne6ta ili imata ednakva rabota.
 
missy каза:
abe ne budi tolkova obeden.zavisi si ot jena i ot teb samiq.garantiram ti 4e dvete ne6ta se su4etavat stiga da ima jelanie.o6te po-hybavo e ako i dvamata vi vlekat edni i su6ti ne6ta ili imata ednakva rabota.
Аз ако намеря такава жена може да работим заедно, не бих си губил времето да въртя любов с нея, защото от това нито ще забогатея, нито ще стана по-умен.
 
ooooooooo da znam znam to6e
abe DeyanMarkovski iskam da ti kaja 4e ima vreme za vsi4ko.zavisi ti kak6te si razdeli6 vremeto i kak 6te si podredi6 prioritetite.
 
DeyanMarkovski каза:
missy каза:
abe ne budi tolkova obeden.zavisi si ot jena i ot teb samiq.garantiram ti 4e dvete ne6ta se su4etavat stiga da ima jelanie.o6te po-hybavo e ako i dvamata vi vlekat edni i su6ti ne6ta ili imata ednakva rabota.
Аз ако намеря такава жена може да работим заедно, не бих си губил времето да въртя любов с нея, защото от това нито ще забогатея, нито ще стана по-умен.
Типична мъжка логика, може материално да не забогатееш, но духовно - със сигурност :wink:
 
abe $INeed$ mnogo iskam to4no teb da te vidq dali 6te ti e gotinko ako ostane6 sami4uk.v smisul 6te ti e gadni4ko i ne malko da si cifra vreme s gadjeto si izvednuj 4esto ot dnes si sam.nekvo gadni4ko e ne misli6 li? :(
 

Горе