Бързи пари !?

От: Бързи пари !?

Изпратени награди на стойност над 23 500 лв.
И ти искаш 10$ е пейпал .... И си с ПРОФЕСИОНАЛНИ УМЕНИЯ В ПХП ....
МЪКААААА
Колега, бъркаш малко нещата.. :)
 
От: Бързи пари !?

Не съм на 14 години :)

Моля темата да бъде заключена.
 
От: Бързи пари !?

Колега, бъркаш малко нещата.. :)

specheli-nagrada.info (не е реклама)
cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=119&t=71850
Имам и още но нямам достъп до старият си хард диск.

Кой бърка ве. Точно негов си е сайта и дори в момента след пускането на моето съобщение сайта е спрян. Аман от 14 годишни лапета правещи пари (това се отнася и за тоя с репутацията който ми я е дал) ...
 
От: Бързи пари !?

Сайта не е мой :) питайте в cms-bg.com (не е реклама ) или cs-bg дали сайтовете са на V.A.L.V.E да видите че нямам нищо общо с тях. :)
 
От: Бързи пари !?

Добре, а как се самоопредели с тези:
PHP : Ниво - (още малко и в група професионалист)

HTML : Ниво - Професионалист

MYSQL : Ниво - средно

CSS : Ниво - Малк

Нали се сещаш, че тук пишат програмисти дето вземат твърда заплата, фрийленсват, етц, дизайнери има , които също изкарват добри пари.. не знам, просто се чудя, какво се изисква, че и аз да съм semi pro и про дизайнер.
Ако си толкова добър, то всъщност, чакай... за един добър дизайнер или програмист, най-лесното нещо е да фрийленства, не да пита за 1-2 долара, защото е смешно най-малкото което. А пък това cs-bg или cms с нищо не ми е познато освен малки деца на по 15 години, които имат някакви проблеми и се изявяват за професионалисти, поне такова ми е било мнението след няколко прегледа в cms-bg, другия сайт cs-bg не съм го и чувал.

Не знам, на мен ми е странно, така обиждаш кадърните програмисти и дизайнери от форума ;)
 
От: Бързи пари !?

Добре, не съм искал никой да обидя :) просто предлагам такива услуги, явно съм згрешил като съм опредеил на какво ниво са ми уменията.Приемам вашите критики за нещо с което ще си поправя грешките.

Поздрави :)
 
От: Бързи пари !?

Ами пусни ги като тема, в тая тема едва ли ще излезе нещо, например пусни тема за изработка на банери, за програмисти нещо, етц, вие си знаете какво можете, все ще измислиш някаква услуга.
 

Горе