Бърз кредит

gosurekt

New Member
Не знам дали тук е правилното място на темата, ако не е се извинявам.Интересува ме дали има някакъв начин да взема бърз кредит без месечни вноски, а накрая на срока (1 година примерно)?Искам да замина в чужбина за около половин година, но ми трябват пари, а това е най-бързия начин.Чувал съм много неща за тия кредити та питам някой компетентен струва ли си да си пъхам главата в торбата?
 
От: Бърз кредит

Не знам дали тук е правилното място на темата, ако не е се извинявам.Интересува ме дали има някакъв начин да взема бърз кредит без месечни вноски, а накрая на срока (1 година примерно)?Искам да замина в чужбина за около половин година, но ми трябват пари, а това е най-бързия начин.Чувал съм много неща за тия кредити та питам някой компетентен струва ли си да си пъхам главата в торбата?

уф... ндей ва...

най умното дет моеш да напрайш е да вземеш кредит за тригодини примерно и да оставиш пари за вноските до 12 месец от самия кредит.

примерно взимаш 5000 за три години и оставяш 2000 по сметка в банаката

оттам ги пусшак с автоматчен певод всеки месец и тка

кат цяло е мноо тъпа идея ама една година за вноска не сам чувал
 
От: Бърз кредит

Или аз не те разбрах или ти мен.Има бързи кредити от порядъка на 1000 лв за около 12-13 месеца, но трябва всеки месец да даваш по 90,100 лв.Искам да избегна точно това, тъй като няма да съм в България.
 
От: Бърз кредит

Или аз не те разбрах или ти мен.Има бързи кредити от порядъка на 1000 лв за около 12-13 месеца, но трябва всеки месец да даваш по 90,100 лв.Искам да избегна точно това, тъй като няма да съм в България.

еми няма такъв. друг вариант е да земеш кредитна карта ида врашщаш само минималния остатак ама да не връшща нищо цяла годиня няма таквоз жиотну
 
От: Бърз кредит

тегли бърз кредит
когато можеш тогава ще ги върне
на повечето фирми
доста неща не са им легални и само заплашват че
те съдят и до там
 
От: Бърз кредит

тегли бърз кредит
когато можеш тогава ще ги върне
на повечето фирми
доста неща не са им легални и само заплашват че
те съдят и до там

тва е мегатъп савет ша извиняаш

първо тва че фирмите само заплашвали ай ндей го пробва щото докат севърнеш и далга може да е цедиран два-три пъти или да трупа такси при чси

дори тва да не стане кредитнатата история ще е толкоз осрана че трудно ще теглиш посел някакъв друг кредит вблизките години
 
От: Бърз кредит

тва е мегатъп савет ша извиняаш

първо тва че фирмите само заплашвали ай ндей го пробва щото докат севърнеш и далга може да е цедиран два-три пъти или да трупа такси при чси

дори тва да не стане кредитнатата история ще е толкоз осрана че трудно ще теглиш посел някакъв друг кредит вблизките години
за 2-3 месеца няма да му направят никакъв проблем
 
От: Бърз кредит

след като вземе 1ва заплата там може да внесе някаква част от кредита
за да видят че има движение и няма да го закачат толкова
и да го пъснат с лоша кредитна история
 
От: Бърз кредит

Ти нормален ли си да даваш такива съвети. Те може да не го осъдят, ама с такива наказателни такси ще го натресът, че ще се види в чудо. Тоя кредит ако го държи 1 година в просрочия не ми се мисли...


след като вземе 1ва заплата там може да внесе някаква част от кредита
за да видят че има движение и няма да го закачат толкова
и да го пъснат с лоша кредитна история
 
От: Бърз кредит

Ясно са ми последствията, имам някакви познания по право.Затова питам, ако може някой по запознат да ми отговори.
 
От: Бърз кредит

Ти нормален ли си да даваш такива съвети. Те може да не го осъдят, ама с такива наказателни такси ще го натресът, че ще се види в чудо. Тоя кредит ако го държи 1 година в просрочия не ми се мисли...

аман от пишман разбирачи в тоя форум
 
От: Бърз кредит

Сериозно! Колкото кредити съм изтеглил и върнал през годините, толкова пари няма да изкараш през живота си сигурно. Искаш ли да се сборим на кредити? В момента имам общо 5 към 3 различни банки, колко е общата сума няма да ти казвам, че да не се уплашиш:) Теглил съм и от изикредит, от париба и от още едни дето не им помня името. Само за кредити не ми говори, щото малко хора имат моя опит!


аман от пишман разбирачи в тоя форум
 
От: Бърз кредит

Защо да е пишман?Ти ми предлагаш безумно нещо...

не ми се обеснява
правете каквото знаете

само знам за човек който тегли 2400 2013 год от бнп париба
няма 1 вноска внесена и нищо не става
по тия прастак лихви колко сърце им иска
и след като имате правни познания
лихва по кредит не може да е повече от 10 % над тази на бнб ;)
така че лихва 34324 % правно няма как да издържи
 
От: Бърз кредит

Сериозно! Колкото кредити съм изтеглил и върнал през годините, толкова пари няма да изкараш през живота си сигурно. Искаш ли да се сборим на кредити? В момента имам общо 5 към 3 различни банки, колко е общата сума няма да ти казвам, че да не се уплашиш:) Теглил съм и от изикредит, от париба и от още едни дето не им помня името. Само за кредити не ми говори, щото малко хора имат моя опит!

банка и фирмички за бързи кредити са 2 различни неща
и понеже си голям паралия
изпадаш в финансови дупки и тегли пари от лихвари евала паралия :)
дете не ме занивай с детцките си мечти надлъгвай се с наборите
 
От: Бърз кредит

Сега ти си пишман разбирача.Няма да се сравнявам с теб, а и не искам.Кредит не съм теглил до сега, затова и питам как стоят нещата в тази сфера, а ти започна да ми обясняваш колко много кредити си теглил. :D
 
От: Бърз кредит

Сега ти си пишман разбирача.Няма да се сравнявам с теб, а и не искам.Кредит не съм теглил до сега, затова и питам как стоят нещата в тази сфера, а ти започна да ми обясняваш колко много кредити си теглил. :D

образовай се малко и тогава коментирай
кой е пишман разбирач
и не съм казал че съм теглил кредит :)
 
От: Бърз кредит

Не се набутвай с кредити в БГ, ще страдаш, още повече бързи кредити, ще страдаш още повече. Вземи ги назаем от приятел или си продай колата, но бърз кредит си е набутвация от където и да го погледнеш. Щом ще заминаваш , значи отиваш при някого, лесно ще намериш 5к на заем от някого, който е извън нашата мила родина.Трябва да си луд, за да вземеш кредит в БГ, какъвто и да било, ако можеш да си уредиш документи по-добре тегли от чуждестранна банка.
 

Горе