Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

pipilota79

Member
Здравейте, да порасъждаваме по два въпроса, с началната уговорка, че разполагаме с 10 000 лв:
1. Какво бихте започнали на този етап с тази сума?
2. Имаме сайт насочен към женската аудитория /диети, мода, грим, козметика, красота и т.н./, върху него не е работено скоро, но го има. Как бихте го развили и къде бихте насочили своите средства и усилия, за да изкарва приличен доход, разполагаме със гореспоменатия бюджет.
 
От: Бюджет - 10 000 лв

а идеи н даваме,оти ша ни вземе хлебо
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

Аз не бих похарчил толкова пари за сайт...

как мислите ще ги върне тези пари и за колко време?
да чакаш на реклама... трудно
с адсенс... май май- предимно това.
за три го дини да ги върне тези пари...
трябва да прави по 500 лева на месец,
без да смятаме разходите по сайта които трябва да покрива.
а ако чакате и да ви носи печалба... 1000 на месец
не са малко... 5 000 уникални на ден ви трябват...

та кака я мислите тази работа? как виждате нещата?
 
ей далас уеб ти все питаш за помощ една камара теми пусна а сега не даваш... така не се прави... няма да ти давам репутация ама го имай на предивд...

@ pipilota79 , ами има няколко насоки в който да се работи:


  • Интересно за публиката и уникално съдържание (което ще е полезно и за сеото) ползвате парите за да си го добавите за месеци напред...
  • Интересна функционалност или апликации (може да разгледате световните сайтове в нишата)
  • Професионален линк билдинг (не купени линкове) поръчания контент ще помогне може да си го правите и сами Как се билдват линкове - инфографика

а и нее нуждо да ги изхрачите всички накуп постепенно във времето ще осигури развитие
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

Аз не бих похарчил толкова пари за сайт...

как мислите ще ги върне тези пари и за колко време?
да чакаш на реклама... трудно
с адсенс... май май- предимно това.
за три го дини да ги върне тези пари...
трябва да прави по 500 лева на месец,
без да смятаме разходите по сайта които трябва да покрива.
а ако чакате и да ви носи печалба... 1000 на месец
не са малко... 5 000 уникални на ден ви трябват...

та кака я мислите тази работа? как виждате нещата?

хъм развит сайт в тази ниша диети, мода, грим, козметика, красота и т.н може да си саморекламира онлайн магазин за всичките тези неща и да не се нуждае от допълнителна реклама магазина... кофти рекламния пазар БГ е довел до такива неща да мислим не да разчитаме на реклама

освен това Г не обича само магазините в момента женско списание + магазин е напълно съвместимо с паднда ъпдейта и ще има купища уникално качествено съдърбжание за оптимизация което да води към продуктите
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

ей далас уеб ти все питаш за помощ една камара теми пусна а сега не даваш... така не се прави... няма да ти давам репутация ама го имай на предивд...
не четеш между редовете никой небеше дал съвет,та да ви провокирам и амбицирам
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

Надявам се НЕ става дума за български сайт.
Защото ако ДА, тогава аз първо бих се замислил дали САМО ТРУДЪТ ми би си струвал.
Камо ли да наливам каквито и да било пари...
Камо ли пък 10к.
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

С този бюджет бих насочила сайт и към офлайн пространството, от където биха дошли по-стабилни приходи. Не се заемам с предложени.
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

Ако твърдо сте решени да инвестирате в такъв проект ви препоръчвам да отделите част от парите за изграждане на фен общност във фейсбук. Това ще ви осигури трафика за самия проект, а защо не и потенциални клиенти на услуги/стоки.

п.п. Лично аз не бих инвестирал толкова пари за български проект.
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

Скромният ми съвет към вас е да вложите част от средствата в качествено съдържание. Насоката ви относно диети, мода, красота и т.н. е идейна но пък за сметка на това високо конкурентна както може да се убедите ако направите един research на нишата. Въпреки всичко с повечко усилия и финанси можете да направите нещо прилично, което да развивате и да бъде забелязано. Конкретни методи за това как да постигнете успех няма да мога да дам тъй като не знам формулата но основното във вашият случай е женската аудитория да бъде спечелена с нестандартен подход, хитрост (в добрият смисъл на думата), оригинално мислене и позитивно настроение, което да лъха от страницте на сайта. При положение, че сайта е Български имате много материал относно женският пол обръщайки внимание не само на модните тенденции а и някои социални фактори. Според мен парите ви трябва да бъдат изхарчени разумно, постепенно, без да си давате зор и без да насилвате събитията. Така стоят нещата според мен но се вслушайте в сериозните съвети на колегите от форума тъй като тук има доста опитни предприемачи, които одавна печелят от проектите си в различни ниши. Всичко добро и успех.
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

С такъв бюджет и за женска аудитория бих отворил един мъжки стриптийз клуб (офлайн).
Ако посвършат парите след като свърша с обзавеждането и не стигат за професионален персонал,
бих пуснал обява тука у раздел Фрийленс,
та да си разнообразят дейността предприемачите...
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

Благодаря на всички отговорили, беше полезно.
 
От: Бюджет - 10 000 лв сайт насочен към женската аудитория

и на ноке последния ли ? :lol:
 

Горе