Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Половин свят е ваксиниран
Вземи си свали тъпите розови очила:
1631859738735.png
Както виждаш, 43% са ги боднали само веднъж, а едва 30.7% са напълно задоволените. И сега като дойде Мю и ви изтрият статуса, всичко ще започне отначало.
 
А освен това никой не те кара насила. Но те комплексите трябва да се избиват все някъде.

На заседание снощи, италианското правителство взе решение всички работещи в страната да показват зелен пропуск за коронавирус, предаде Reuters. Пропускът е сертификат, който показва дали някой е ваксиниран срещу COVID-19, дали е имал отрицателен тест през последните 48 часа или наскоро се е възстановил от вируса (в рамките на до 180 дни). До този момент се изискваше от всички в Италия, които искат да се хранят в ресторанти, да ходят на кино и спортни стадиони, да вземат междуградски влакове и автобуси или вътрешни полети, както и за учители, на служители в чистотата и кетъринг компании, както и на външни работници в медицинския сектор. От април, 2021 година, е задължително да си ваксиниран срещу коронавирус, ако работиш пряко в здравеопазването, включително в аптеки.

"Задъжлителното ваксване" не е ли поредната потвърдена конспирация? След "въвеждаждането на паспорти" и "записването на всички с положителен тест като починали от ковидято"

То... май само чиптунинга остана :D
 
Вземи си свали тъпите розови очила:
Виж файлът 21888
Както виждаш, 43% са ги боднали само веднъж, а едва 30.7% са напълно задоволените. И сега като дойде Мю и ви изтрият статуса, всичко ще започне отначало.
Ти нали ме беше игнорнал, бе момко, какво се разписа. 43 процента си е почти половината, егати тъпия спор. А и какво те кара да си мислиш, че няма да си сложат втората доза? Ми като дойде Мю значи нов бустер. Теб някой кара ли те насила? Само ми е чудно като се разболееш дали въобще пиеш хапчета или и тогава се правиш на мъж???
 
"Задъжлителното ваксване" не е ли поредната потвърдена конспирация? След "въвеждаждането на паспорти" и "записването на всички с положителен тест като починали от ковидято"

То... май само чиптунинга остана :D
Браво на италианците, евала! Вие сте забравили колко зле бяха точно те в началото. Ама така е, помните само от вчера, нормално.
 
Браво на италианците, евала! Вие сте забравили колко зле бяха точно те в началото. Ама така е, помните само от вчера, нормално.
Преди да си се възмутил, че се хиля, обяснявам защо. Само ти, спяща ми красавице, не успя да запомниш, че "ужасът" в района на Бергамо в началото на 2020 беше евтино и зле скалъпено театро. Опровергана беше достоверността на снимките с камиони, извозващи трупове, както и тези, показващи грохнали лекари по коридорите на болниците.

Италианците винаги са проявявали сантименти към фашизма. Сега чакаме да се яви новото им Дуче - ако изобщо си чувал това наименование. Вие в София, повтарям София, учите по друга програма. Тая на Дисни ченъл. :)
 
Браво на италианците, евала! Вие сте забравили колко зле бяха точно те в началото. Ама така е, помните само от вчера, нормално.
Нандито пак се хили, сигурно са били фалшиви казрите с чувалите с трупове. Ех, така и не повярва дори и след 2 години...Мъкаааааа
 
Нандито пак се хили, сигурно са били фалшиви казрите с чувалите с трупове. Ех, така и не повярва дори и след 2 години...Мъкаааааа
Правиш се, че си ме игнорирал ли? Обидена съм.

Всъщност, ще изгледаш една идея (доколкото изобщо е възможно) по-адекватен, ако комуникираш с опонентите си, вместо да го правиш индиректно, цитирайки собствените си постове. Така изглежда сякаш си имаш въображаем приятел и си общуваш само с него. :)
 
И кое му е правилното? Като е подлог в изречението?
Като спомена "интелектуалното ти обкръжение", реших че става дума за вечеринки, на които си организирате литературни четения и разни такива културни мероприятия.
 
Като спомена "интелектуалното ти обкръжение", реших че става дума за вечеринки, на които си организирате литературни четения и разни такива културни мероприятия.
На по чашка-две, пет, шест розе и бяло сладко, на фона на стари градски песни. Елитът на София, повтарям - София. ;)
 
Като спомена "интелектуалното ти обкръжение", реших че става дума за вечеринки, на които си организирате литературни четения и разни такива културни мероприятия.
Виж, ти поне пишеш културно, не може да ти се отрече! Или се стараеш заради мен може би? ;)
 
Виж, ти поне пишеш културно, не може да ти се отрече! Или се стараеш заради мен може би? ;)
Ами щото смешката е на тема култура и образование и реших да спазя тематиката един вид.
 
Ти нали ме беше игнорнал, бе момко, какво се разписа. 43 процента си е почти половината, егати тъпия спор. А и какво те кара да си мислиш, че няма да си сложат втората доза? Ми като дойде Мю значи нов бустер. Теб някой кара ли те насила? Само ми е чудно като се разболееш дали въобще пиеш хапчета или и тогава се правиш на мъж???
Не, Тъпчо, ти ме беше игнорнал последно, не помниш ли? Май е от ваксината...

Поне разбираш как работи стъкмистиката. Няма значение, че тия с 1 доза са медицински незавършени (скоро и тия с 2 дози няма да са). Важното е, че 43 е доста повече от 30, затова избираме по-голямото число. И го закръгляваме на 50, защото едни поне 7% толкова много искат да ги боднат, че трябва да ги причислим заради тяхната смелост и отдаденост. Пък даже ако добавим още само 1% за да станат 51%, вече можем да казваме, че мнозинството от хората по света са ваксинирани.

Пия само хАналгинче или хАспиринче, и то ако вече ми е твърде кофти, например ако ме боли глава от няколко часа. Най-често ми минава и от половинка хапче. Когато се грипосам сигурно изпивам 3-4 хапчета докато ми мине, но последно това се е случвало преди короната, сякаш цяла вечност.
 
Иначе мене ме боднаха вчера..

Ей тоя приятел..

foto_no.jpg

Оказа се Гигантски азиатски стършел... един от най-опасните.. според инфото в нета :D
 
Иначе мене ме боднаха вчера..

Ей тоя приятел..

Виж файлът 21889

Оказа се Гигантски азиатски стършел... един от най-опасните.. според инфото в нета :D
А второ жило КОГА???
 
Ще си слагаш ли подозрителната течност в крайна сметка :)
Теди, честит празник! :)

242183986_386168196486197_6520454584996260198_n.jpg
 
А второ жило КОГА???
Не знам, избега преди да прочета листовката. Успях дамо да го снимам, щото беше 5 пъти по-голямо от оса, викам ако ше мра поне да знам от кво.
 

Горе