Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
@Blinky, знам как се редактира пост, но към конкретния момент беше невъзможно. Знам и как се цитира пост, но в момента е невъзможно да цитирам твоя. Имате бъгове на моменти, но за мен не е драма. Снощи имаше с реакциите към коментари - лайкове и т.н.

Иначе, мисли си, че ваксината те пази - дано. Но недей да повтаряш лъжата, че така помагаш на някой друг. Не е вярно. :)
 
Ти не се ли напапа вече, бахти ненаситника..явно щото си с две дози.. да бех те послушал по-рано, са щехме да плющиме антиваксъри на поразия :D
Не вярвам, че си го направил, докато не кажеш, че вярваш в нАуката и че така помагаш на икономиката. Важно ти е да не препълним болниците и натоварим системата. Кажи го!!!
 
Искам да я чета, яко ме кефи, но ти не.. твърде големи очаквания имаш. Както се вика "Кога стана сиганин, кога ти почерне гъзо" Страшен ковид спицилист се оказа, да не си некой санитар от нощната смяна?
Какво те интересува каква ми е професията ?
Очевидно нямаш познания за 4-ти клас по биология или по медицина.
И като нямаш такива елементарни познания поне вкарай малко логика ама като гледам и тя не ти се отдава много или прочети нещо, помисли малко с тази глава.
 
Исках да тествам теорията си.. боцнах си ваксина..ииии както очаквах изкуфех и озлобех ррррр :D не ме свърта вече, искам да язям некой антиваксър :p
Ей пуснаха томболата и не издържа...
 
Не вярвам, че си го направил, докато не кажеш, че вярваш в нАуката и че така помагаш на икономиката. Важно ти е да не препълним болниците и натоварим системата. Кажи го!!!
Исках, честно! Ама тия у пункто беха свършили иглите за дебелокожи.. и ми се размина само с "пу-пу я какво убаво момче, пък с каква дебела кожа"
та там ме заразиха..
 
Какво те интересува каква ми е професията ?
Очевидно нямаш познания за 4-ти клас по биология или по медицина.
И като нямаш такива елементарни познания поне вкарай малко логика ама като гледам и тя не ти се отдава много или прочети нещо, помисли малко с тази глава.
Тука могат да пишат само предприемачи!

Ей пуснаха томболата и не издържа...

Да, ма немам късмет, пак зян целата работа, то наградите били само за осигурени :D
 
@Blinky, знам как се редактира пост, но към конкретния момент беше невъзможно. Знам и как се цитира пост, но в момента е невъзможно да цитирам твоя. Имате бъгове на моменти, но за мен не е драма. Снощи имаше с реакциите към коментари - лайкове и т.н.

Иначе, мисли си, че ваксината те пази - дано. Но недей да повтаряш лъжата, че така помагаш на някой друг. Не е вярно. :)
Естествено, че помага. Изказваш се адски неподготвено. Сигурно пак си чела разни фейкове. Няма оправия и това е.
 
Когато дойде истинската вълна, защото това в момента нищо не е, в сравнение с онова, което предстои...
Аз не очаквам по-големи вълни вече, и то независимо че има малък процент боднати в няколко държави. Не очаквам големи вълни нито в UK, нито в USA, нито дори тук. Не защото магическите отвари вършат някаква работа разбира се, но все пак трябва да се покаже, че уж са спасили положението. В по-важните държави са докарали едни числа над 60% вакснати и няма от къде да се надуват повече вълни. И тия новите варианти нещо не хващат почва, нито Ламбда, нито Мю. Просто е време за някоя нова дивотия, например недостиг на храна по магазините, както си беше и разписано по план още през 2020. Това в UK явно вече се случва:


Има доста резултати от последните дни и в YouTube на тема "food shortage"
 
Какво точно има да уточняваме? Аз темата не я чета на лягане и ставане, просто знам какво се случва около мен. Както казах, който не успява да преценява и да си прави изводи от ситуацията около себе си, гледа новини и чете някакви знайни и незнайни източници, за да му го смелят и налеят в главата. :)

Всъщност от това, което наблюдавам е, че го карат по-леко, по-трудно може човек да се зарази, демек да го предаде. Нали се сещаш, че цялото разпространение се случва най-вече в периода, в който носителя не знае, че е такъв. Не знам какво и къде е фейлаво, но това са мои лични наблюдения, случващи се около мен.


CDC (водят се що-годе достоверн източник) скоро писаха, че ваксинираните пренасят вируса за по-кратко (квото и да значи тва), но го пренасят и предават.
Ако не моем да пазим тези дето нема как да се вакснат, нема нужда да бъркаме по кодовете.
 
Значи това, което са написали - живее по тях по-малко и могат да го пренесат, както другите, но по-кратко. Демек са "гостоприемник' малко време. Доказателство за това е периода, за който го преболедуват ваксинираните. Пазим всеки, другите сами избират вече. Мразя всеки път идеята да си сложа маска и да вляза някъде, отвращава ме и мисълта, че прегръдките и поздравите с близост се пренесоха някак на заден план, с перспектива към забравянето им. ;)
 
Няма да отрека и друго - Европа за пореден път доказа, че са абсолютно безсилни и безпомощни в каквото и да е тяхно действие - от контрола и взимането на мерки срещу заразата до информативните им кампании с пълен провал, които по никакъв начин нито успяха да влязат в съзнанията на хора, както и по никакъв начин не насърчиха никой за нищо, не обясниха, абе нищо. Провалът на Европа е пълен и за жалост е пореден. :) Този билборд е пълен абсурд. Не знам кой генни е мислил криейтива в тоалетната си при поредното напъване. Направо да бяха сложили "Гушни" на мястото на "Прегърни" и да се за знае, че са взети едни пари отново и дадени на поредните некадърници да водят толкова важна инициатива.
 
Значи това, което са написали - живее по тях по-малко и могат да го пренесат, както другите, но по-кратко. Демек са "гостоприемник' малко време. Доказателство за това е периода, за който го преболедуват ваксинираните. Пазим всеки, другите сами избират вече. Мразя всеки път идеята да си сложа маска и да вляза някъде, отвращава ме и мисълта, че прегръдките и поздравите с близост се пренесоха някак на заден план, с перспектива към забравянето им. ;)
Колко кратко е по-кратко? Една прегръдка е кратка. Пазиш себе си, не всеки. Ма щом си го преценил така, така да е. Здраве да е.

За колко време го преболедуват вакснатите?
 
Този билборд е пълен абсурд.
То е Фотошоп, оригинално е ПРЕГЪРНИ ЖИВОТА. Но пак има нещо абсурдно - тези 70% дето са написали, което е числото на стадния имунитет, който имунитет би бил възможен само ако имунизираните не пренасяха вируса. Така както се говори, че вакснатите го пренасят... стаден имунитет през крив макарон.
 
Добре де, зуумнете го малко тоя постер:) Не виждате ли че е едитван, при това толкова некадърно, че няма накъде:)
 
недостиг на храна по магазините, както си беше и разписано по план още през 2020
Реално недостиг аз не съм видял. Имаше всякакви хора, които си препълниха количките с всякакви неща и после след една седмица кофите за боклук пред блоковете преливаха от развалена храна. В малките магазинчета нищо не е липсвало в нито един момент, включително дори тоалетна хартия.
 
Колко кратко е по-кратко? Една прегръдка е кратка. Пазиш себе си, не всеки. Ма щом си го преценил така, така да е. Здраве да е.

За колко време го преболедуват вакснатите?
За 4-6 дни, като настинка. Не е зле, нали?
 
За 4-6 дни, като настинка. Не е зле, нали?

Ми много близък приятел го хвана миналия петък, даде го на жена си, във вторник вече бяха с някакви остатъчни кахър и двамата. Последно се чух с него в събота, вика пушка съм, нищо ми няма Вика не е нещо особено, изкарах го на на чайчета в къщи. Не е ходил на на лекар, само се е чул с личната по телефона. Вакс не е помирисвал, за протокола да кажа. Не е и първа младост, 50 и кусур....
 

Горе