Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Провери ти, не само да Ни копи/пейст от фейсдокторите.

За момента нема такава мярка. Но пък има достатъчно други безмислици...
Иначе и тука болниците са почти на макс запълнен капацитет, обявиха код червено, въпреки ~67% вакснати.

Иначе по темата за колебаещите се, Германия и Франция също спират да предлагат Ваксината на Модерна за под 30 годишни, да имате едно на ум, ако сте решили да сте модерни.
Причините си ги фактчеквайте сами.
Проверих снощи още, но не писах. Да такава мярка влиза т.нар бедствено положение понеже имат по 200 смъртни случая на ден, също се активира тази мярка при 600 в интензивни отделения. Ние сме ги минали и двете, но при нас връщат децата на училище, няма мерки и всичко работи на пълна пара, а Кацаров уверява, че мерките са адекватни
 
Мале 12 смъртни случая в Сингапур... това е заради отворените мерки и неваксинираните
Сравнено с миналата година - 0 случая при 0% боцнати.
Я си фактчени какви са мерките в момента там, че ги определяш като "отворени".

Не е ли нещо пейстнато от фейсдокторите, по-добре не се пъни. Мерси.
 
И нека чичо ви Мънги отново ви го забие в... празните кратунки:
Те още не могат да си съберат мислите за антителата, иначе с такава убеденост и насилие пробутват генераторите на антитела (скромно обозначени като Ваксини):

Аз поне съм дала реално информирано съгласие. На кутиите пише "пушенето води до импотентност" - съгласявам се да поема този риск, плащам и заминавам.
Реално друг път. Ти си такава цигароманка, че необходимостта ти от още една цигарка те кара да се съгласяваш с последствията. При теб е необходимостта, при хората дето се редят на опашките да се ваксват е страха от загуба на работа, глоба, или в по-редки случаи страха от вирОса. Реално информиране е когато нямаш такава належаща спешност да го правиш. Наличието на спешност силно накланя везните в полза съгласие. Очевидно предимно несъгласни хора се съгласяват да се ваксват, което е заради външен натиск. Те ако бяха съгласни, вече да се бяха вакснали. Кампанията по "информиране" и "ваксиниране" тече на пълна пара от 12 месеца поне.
 
...
Не знам в кой квартал си, на нас в Младост ни окрадоха шахтите, сега слагат едни бетонни кръгове, още по грозно и отвратително става....
Ще се окажем съседи - и аз съм в Младост. Недалеч от вездесъщата Гюрла.
 
Старата, която е в ремонт сега.
А по темата за Ковида, почти никой нищо не каза за хипотезата за хората с ипотека и признаване на застрахователно събитие след ваксинация.
Казахте, че било до банката. Повечето банки изискват при сключване на ипотека да се сключи в тяхна полза застраховка живот, която често се включва в размера на вноската по кредита. И като цяло е хубаво нещо да я има.
 
Сравнено с миналата година - 0 случая при 0% боцнати.
Я си фактчени какви са мерките в момента там, че ги определяш като "отворени".
Ето факт-чек от Сингапур, видеото е качено на 5 Септември:
Не само в моловете, а и навън всички са маскирани. Мернах само 2-3 без маски сред стотиците маскирани. Все пак голи лица се виждат все още по рекламите пана в моловете - такива снимки сигурно им изглеждат като еротика.

Ето от 17 Юни:
По това време точно обратното. Дори в моловете са били без маски. Даже не можах да намеря никой с парцал на устата.

Малко по-назад във времето, видео от 4 Февруари:
Тук няма кадри от мол, но поне навън са без маски.
 
Старата, която е в ремонт сега.
А по темата за Ковида, почти никой нищо не каза за хипотезата за хората с ипотека и признаване на застрахователно събитие след ваксинация.
Казахте, че било до банката. Повечето банки изискват при сключване на ипотека да се сключи в тяхна полза застраховка живот, която често се включва в размера на вноската по кредита. И като цяло е хубаво нещо да я има.
Който е способен да се навътри едновременно с ипотека, застраховка и вакса, си заслужава всички мъки.
 
Ти си такава цигароманка,
А ти па караш мотор. Рисковете при теб са по-големи. Единственото, с което ме превъзхождаш, е, че си по-добър донор.

Моля се за теб, защото те обичам. :love:

п.с. моля се по свой начин, а не по конвенционалния. Кака бяга от масовката, включително религиозната. :)
 
А ти па караш мотор. Рисковете при теб са по-големи. Единственото, с което ме превъзхождаш, е, че си по-добър донор.
Па ти ако знаеш как го карам, само ще ми се смееш. По-често се развозвам с колелото или пеша. От мен шофьор не може да стане.
 
Оскар Уайлд казва в една своя творба (мисля, че беше "Портретът на Дориан Грей"): "Човек, който няма пороци, няма и добродетели" - аз имам малко пороци и много добродетели. Грубият език понякога е сред пороците, но той е задължителен при хората с холеричен темперамент, към които се числя. За което се извинявам. :)
 
.. през това време в Германия:

Q: "Преди 1 година имахме 0 ваксинирани, сега 70% от населението е ваксинирано, а 5 пъти повече ковидясали в сравнение с миналата година... Що така??"

A: "Просто трябва още да ваксинираме!"


 
.. през това време в Германия:

Q: "Преди 1 година имахме 0 ваксинирани, сега 70% от населението е ваксинирано, а 5 пъти повече ковидясали в сравнение с миналата година... Що така??"

A: "Просто трябва още да ваксинираме!"


Не разбираш. Простия "булгар" не се боде, но имаме по-малко заразени отколкото при умните шваби..

И те така те! Сиренцето се отдалечава, но мишките продължават да вярват, че все някога ще го хванат.
 
Не разбираш. Простия "булгар" не се боде, но имаме по-малко заразени отколкото при умните шваби..

И те така те! Сиренцето се отдалечава, но мишките продължават да вярват, че все някога ще го хванат.
Ами не разбираш затова така ги виждаш нещата или не искаш да разбереш по-точно, защото ти го повтарям от много време това.
Виж в Германия сега е най-голямата вълна на заразени, но с най-малко смъртни случаи. Има много заразени, защото по-малко се пазят хората а и делта вариантите са по-заразни, но заради ваксините има малко смъртни случаи. Виж статистиката.
Я виж сега в България - заразените при всички вълни са едни и същи и смъртните случаи са едни и същи, дори малко повече
 
Оскар Уайлд казва в една своя творба (мисля, че беше "Портретът на Дориан Грей"): "Човек, който няма пороци, няма и добродетели" - аз имам малко пороци и много добродетели.
Оскар Уайлд па сега адвокат ти стана :) Ти и един порок може да имаш, въпроса е колко е голям. Размерът има значение! :D

Не разбираш. Простия "булгар" не се боде, но имаме по-малко заразени отколкото при умните шваби..
Мани ги тия заразени. Точно щото всеки се фокусира прекалено много върху тях, това позволява такава откачена пропаганда. Единственото важно е колко са пукясали. Но и това число е толкова изкривено и нереалистично, колкото са представите ти за пороците :D

И ако гледаме само пукясалите, при дойчовците са толкова малко в сравнение с предишната вълна, че би трябвало вече да "Разминахме се, вече не е толкова страшно, по-добре да си живеем както преди"
 
На минута 5:30 казва тоя, че при Делтата 1 инфектиран заразявал 6 други, което било два пъти повече от Алфата (1 заразявал 3). Това са такива глупости, ама такива глупости! Ако тоя кретен твърди това, тогава трябва да обясни как аджеба за 2 години не са се изпозаразили всички на планетата + марсианците. Имат по официални данни 4,875,551 случая на популация от 84,147,819, което са изключително жалките 5.79%. При това положение не 1 заразява 6, ами сигурно 0.0006. И има хора, които слушат тия простотии и попиват като гъби...

Пак казвам, ако 1 заразяваше 6, тогава вече трябваше всичко живо да се е изпозаразило, и то отдавна. И да сме приключили. Което може и почти да е така. Но ако е така, тогава този въобще не трябва да се показва по телевизията.

На 7:10 казва, че броя на НЕ-ковид пациентите се бил увеличил... такива с инфаркти и подобни. Що ли??? И заемали ICU-тата :D
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Още малко мрън-мрън от Един Български лекар. Явно така му е името, защото не виждам някъде да е написано точно кой е:


Та д-р Един Български заявява:

Борисов е виновен за това, което се случва сега, защото, когато Мангъров, Чорбанов и още няколко такива още в началото тръгнаха по телевизиите да говорят небивалици, той не ги спря.

Кво нещо само. Изведнъж се оказва, че Мангъров, Чорбанов и още няколко такива имат повече медийно влияние от всичките телевизии, радиа, сайтове и вестници (ако още съществуват). Ми че тогава нашите една шепа хубавци са в пъти по-добри в убеждаването от десетките и сигурно стотици медии. Че и правителството, министерствата, генерал Годжи, Моджи и другите светии накуп. И то без бюджет го правят! Явно имат по-голяма дарба в убеждаването дори от самия Хитлер. Такива хора се раждат веднъж на столетие, ей.
 
Кво нещо само. Изведнъж се оказва, че Мангъров, Чорбанов и още няколко такива имат повече медийно влияние от всичките телевизии, радиа, сайтове и вестници (ако още съществуват). Ми че тогава нашите една шепа хубавци са в пъти по-добри в убеждаването от десетките и сигурно стотици медии. Че и правителството, министерствата, генерал Годжи, Моджи и другите светии накуп. И то без бюджет го правят! Явно имат по-голяма дарба в убеждаването дори от самия Хитлер. Такива хора се раждат веднъж на столетие, ей.
А Мънги не се спира. Гледайте вие, аз ще гледна после като приключа работа.

п.с. Взето от неговия фейсбук профил

 

Горе