Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Pfizer
Лека болка на мястото на инжектиране.
Никакви други проблеми.
6 месеца по-късно бях с КОВИД.
Два дена с температура, след втория бях станал от леглото и сравнително добре. Мина всичко но два месеца сшед боледуването имам световъртеж при по-резки движения, болки в кръста и бъбреците но в рамките на търпимото.
Сестра ми и приятеля ѝ - и двамата без никаква ваксина:

Ковид положителни в началото на октомври. Без температура. Тя с хрема и лека кашлица; Той със силни болки в кръста (има 4 дискови хернии) - НИЩО ДРУГО. А, да, и загуба на обоняние за 3-5 дни. В края на първата седмица бяха топ и двамата. Към днешна дата нямат никакви оплаквания. Дълъг ковид, къс ковд, зигзагообразен - тцъ!
 
Да не зададе човек един невинен въпрос, някои само казват съобщително и си бегат, все едно, че кой знае кво си питал. За енти път се случва. Не го разбирам това. Но го приемам де:)
 
Сестра ми и приятеля ѝ - и двамата без никаква ваксина:

Ковид положителни в началото на октомври. Без температура. Тя с хрема и лека кашлица; Той със силни болки в кръста (има 4 дискови хернии) - НИЩО ДРУГО. А, да, и загуба на обоняние за 3-5 дни. В края на първата седмица бяха топ и двамата. Към днешна дата нямат никакви оплаквания. Дълъг ковид, къс ковд, зигзагообразен - тцъ!
м пола го карат по тежко.
 
м пола го карат по тежко.
Кое? Какво точно е това, което карат по-тежко? Отделно: защо го карат по-тежко. В тая връзка: кой казва, че го карат по-тежко. Вероятно същите, които казват и колко е страшно, които пишат всякакви други неща за "това, което някои карат по-тежко". И които казват, че проверено единствено високото вакш-покритие ще оправи нещата. И същите, които тестват с добре познатия свърх-супер-мега-точен тест(икул). И т.н.
Въпроси бол, възникващи около вече "снесени" отговори. А те възникват по ред причини.
 
В тая връзка: кой казва, че го карат по-тежко. Вероятно същите, които казват и колко е страшно, които пишат всякакви други неща за "това, което някои карат по-тежко".
То, като махмурлука, явно ако хвана грип трябва да го лекувам с шкембе и бира от заранта :D-:D-:D-:D
 
тРУ стори ;)

271476535_1553751948336825_1480315635851735872_n.png
 
Докато някои го карат по-леко, други средно, а трети тежко...
investmentwatchblog.com/ceo-of-germanys-vaccine-passport-app-says-they-want-to-merge-vaxx-pass-and-identity-cards/
Главният изпълнителен директор на германското приложение за паспорти за ваксини казва, че искат да обединят vaxx pass и лични карти
10 януари 2022 г.
Изглежда, че е време да се върнем към климата и да се опитаме да включим техните паспортни правила „моля за документи“ в това сега. Кредити и пропуски за въглероден отпечатък; колко и какво можете да ядете, пиете и колко можете да пътувате/участвате в обществото. Затоплете и охладете дома си. Колко газ можете да купите. И кой знае какво още, каквото могат да измислят, предполагам.

"Искаме да комбинираме ваксинацията и личните карти", казва главният изпълнителен директор на приложението Luca Патрик Хениг. Приложението Luca е германското цифрово приложение "доказателство за ваксинация", което трябва да покажете, за да участвате в живота на обществото. Продължете, наричайте ни отново "теоретици на конспирацията".

Luca-CEO: „Искаме да обединим ваксинацията и личните карти“
"Luca съществува повече от година. Омразата към приложението е почти толкова голяма, колкото и успехът му. Основателят Патрик Хениг прави равносметка и казва какво планира по-нататък.

С повече от 40 милиона потребители приложението Luca е едно от най-успешните приложения в Германия. Милиони хора го използват, за да се регистрират редовно в ресторанти и на събития. В същото време критиките към защитниците на неприкосновеността на личния живот продължават. Главният изпълнителен директор Патрик Хениг говори за фона на обвиненията, въздействието на Omikron и следващите стъпки."
Ъп
Ъп
...Малка плюнка в световния океан от сходни "събития".
 
На тая база какво ти е мнението за ваксинацията с тези ваксини (ако желаеш да споделиш)? Просто питам, иначе за мен е все тая кой как се разполага със собственото си здраве.
Дава ми спокойствие. Не съжалявам ! Отделно, аз съм бил във фармацията а съпругата ми е фармацефт. Тя също е ваксинирана. Работата и е свързана с посещение на болници и лекари и информацията и е от научните среди. Също изкара КОВИД много леко. С две думи, полза има.
Брат и е в Испания. Там избор на ваксина не е имало и са ваксинирани с Модерна. Също изкараха КОВИД много леко. Ограниченията там, за разлика от тук са зверски !
Моето мнение за ваксинирането е положително.
Има ужасно много спекулации с частично извадени статистики откъде ли не и незнам защо се прави подмяна на информацията.
Надявам се актуалната мутация на вирусът да даде началото на края. Това не значи да не се пазим , напротив !
Пичове , здраве ви желая ! Алабалистиките да останат тук ! Пазете се здрави !
 
Сестра ми и приятеля ѝ - и двамата без никаква ваксина:

Ковид положителни в началото на октомври. Без температура. Тя с хрема и лека кашлица; Той със силни болки в кръста (има 4 дискови хернии) - НИЩО ДРУГО. А, да, и загуба на обоняние за 3-5 дни. В края на първата седмица бяха топ и двамата. Към днешна дата нямат никакви оплаквания. Дълъг ковид, къс ковд, зигзагообразен - тцъ!
Да, и аз бях без обоняние а съпругата ми и без вкус. Около 20 дни така. Радвам се , че са минали леко !
 
Дава ми спокойствие. Не съжалявам ! Отделно, аз съм бил във фармацията а съпругата ми е фармацефт. Тя също е ваксинирана. Работата и е свързана с посещение на болници и лекари и информацията и е от научните среди. Също изкара КОВИД много леко. С две думи, полза има.
Брат и е в Испания. Там избор на ваксина не е имало и са ваксинирани с Модерна. Също изкараха КОВИД много леко. Ограниченията там, за разлика от тук са зверски !
Моето мнение за ваксинирането е положително.
Има ужасно много спекулации с частично извадени статистики откъде ли не и незнам защо се прави подмяна на информацията.
Надявам се актуалната мутация на вирусът да даде началото на края. Това не значи да не се пазим , напротив !
Пичове , здраве ви желая ! Алабалистиките да останат тук ! Пазете се здрави !
Благодаря ти за отговора.
След всичко прочетено в този и предния ти пост, аз също смятам, че е от голяма полза за здравето на популацията в дългосрочен план, това, че си се вакснирал. Бъди здрав!
 
Последно редактирано:
"По време на пандемията на Covid имаше много малко положителни неща, но британските учени може би са открили едно от тях: хората изглеждат по-привлекателни със защитни маски.
Изследователи от университета в Кардиф бяха изненадани да открият, че както мъжете, така и жените са оценени като по-добре изглеждащи с маска за лице, покриваща долната половина на лицата им.
В това, което може да бъде удар за производителите на модни покрития – и за околната среда – те също така откриха, че лице, покрито с хирургическа маска за еднократна употреба, вероятно ще се счита за най-привлекателно."

Проучването е много сериозно - от британските учени, знаем ги - така че да не се занимаваме с противоположните мнения на дилетанти, моля ви. Ето го легитимният научен източник, с който не можете да спорите:
Имах съмнения, но след като е научно потвърдено, сега и аз смятам маскираните за по-привлекателни.
Нандии...би ли си сложила маската, ако обичаш.
 
Да, и аз бях без обоняние а съпругата ми и без вкус. Около 20 дни така
Значи да обобщим - неваксинираните са без обоняние 3-5 дни, а ваксинираните - 20? Радвам се, че и вие сте минали леко. :)
 
"По време на пандемията на Covid имаше много малко положителни неща, но британските учени може би са открили едно от тях: хората изглеждат по-привлекателни със защитни маски.
Изследователи от университета в Кардиф бяха изненадани да открият, че както мъжете, така и жените са оценени като по-добре изглеждащи с маска за лице, покриваща долната половина на лицата им.
В това, което може да бъде удар за производителите на модни покрития – и за околната среда – те също така откриха, че лице, покрито с хирургическа маска за еднократна употреба, вероятно ще се счита за най-привлекателно."

Проучването е много сериозно - от британските учени, знаем ги - така че да не се занимаваме с противоположните мнения на дилетанти, моля ви. Ето го легитимният научен източник, с който не можете да спорите:
Имах съмнения, но след като е научно потвърдено, сега и аз смятам маскираните за по-привлекателни.
Нандии...би ли си сложила маската, ако обичаш.
Нека уточним!! Резултатите от това свръх научно откритие си важи само и единствено за коренното население на УК. Аланглетата в натурален вид са толкова зле, че скривайки уродливите им черти, маските наистина ги разкрасяват.

Всъщност, ще направя малка корекция. Мъжете им не са лоши, но жените.... леле мале. Има и хубави, но те са в сегмента на статистическата грешка.
 
И аз съм болен
Ето нещо, което ще ти бъде полезно. Мнение на доказан специалист. Надявам се, че днес си по-добре физически. За емоционалното състояние след загубата не говоря. Едва ли има човек, който да не обича силно бабите и дядовците си. За жалост, естественият ход на живота води до тяхната загуба в даден момент.

Отделям нещо много важно, в случай че не се прочете целия пост:
Приемането на хранителни добавки, витмини и пр. е излишно, тъй като повечето дразнят стомаха, и болният се чувства по-зле с тях, отколкото без тях, като ползите са повече от съмнителни.

 
Последно редактирано:
Имах съмнения, но след като е научно потвърдено, сега и аз смятам маскираните за по-привлекателни.
Въпрос на гледна точка:) гледах едно :видео: в тикток - две ама много яки азиатски мацки минават през някакво площадче и обръщат погледите. Едната маскирана, другата не, ха сега де.
 
Значи да обобщим - неваксинираните са без обоняние 3-5 дни, а ваксинираните - 20? Радвам се, че и вие сте минали леко. :)
Да не обобщаваме :) ! Всеки организъм е отделна вселена и е индивидуално, кой , как преминава през това.
 
@етерИум значи @nandibandi с маска, но без бандерол :)
Гледай сега как ще се засегне пак.
 
Въпрос на гледна точка:) гледах едно :видео: в тикток - две ама много яки азиатски мацки минават през някакво площадче и обръщат погледите. Едната маскирана, другата не, ха сега де.
А, ето го де Запазете си го канала на тоя, има за гледане :)
 

Горе