Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
По-скоро тебе мога да припозная - задето си толко долен и подъл.
Ама как па само лошото зе бе майка му стара?!
Не е късно, либе за китка.
Аз съм лошия, ето виж нямаше ме известно време, нещата се нормализираха, станаха цветни, нормални и хубави. Да ги цункаш.
 
Нищо общо нямат.. единя толкова е комплексиран, че чак до кръв го боли, другия просто търси внимание и има леки психични (стандартни) отклонения, но пък няма и грам комплекс или грандоманиния, дори е доволно самокритичен ;)
Ако барем беше разбрал къде бачка топадмина, можеше и да те призная за профайлър.

... Ама ти даже не различаваш Датата от Етера, трудно определяш половете, ... обаче от друга страна много искаш да ги можеш тия работи че да ти се удава сглобяването на разни въображаеми схеми, взаимоотношения, процеси и т.н.
 
Ако барем беше разбрал къде бачка топадмина, можеше и да те призная за профайлър.

... Ама ти даже не различаваш Датата от Етера, трудно определяш половете, ... обаче от друга страна много искаш да ги можеш тия работи че да ти се удава сглобяването на разни въображаеми схеми, взаимоотношения, процеси и т.н.
Да ти го кажа директно - имаш тежка енергетика в която се опитваш да подчиняваш нандита и етери.
 
Топ админа знам дека гърби многоооо преди теб :) НО ти си яко бавен и изобщо не си схванал драмата ;)

Иначе за етера вече се разбрахме, там нали се предадох?! ;)
 
Да ти го кажа директно - имаш тежка енергетика в която се опитваш да подчиняваш нандита и етери.
Интригантските ти умения са на много примитивно ниво.
Пробвай да не е толкова очевидно.

ПП: дано си се подмазвал скоро на Блинки че май ше та репортвам.
 
Топ админа знам дека гърби многоооо преди теб :) НО ти си яко бавен и изобщо не си схванал драмата ;)

Иначе за етера вече се разбрахме, там нали се предадох?! ;)

Нищо не знаеш - само ти се привиждат несъществуващи драми.
Даже не знаеш в какво ново поприще ше се пуска.

Ама то тъй - на който му липсва аналитичност и проницателност, компенсира с въображение.
Лошо нема, требва и некой филм да се прожектира отвреме-навреме :)
 
ахаха то очеизвадно братисимо, че завистта те ръчка мега яко от лево.. ;) Всичко знам, на 100%, или поне това, което искам да знам :)
А новото поприще, толко ми е през ОНЯ, че чак се учудвам, че го слагаш на постата изобщо :) (страшни са ти картите не е истина)
Ето така се създават героите.. - от неосъществените такива :D
 
То и преди 1/2 година уж го знаеше и всичко ти беше ясно пък накрая почна да гърмиш по гаргите у тъмното :D

ПП: Ше си лягам не ма занимавайте и двамата с глупости.
 
Лягай, стига хаби нерви :) И аз имам още 300мл и приключвам до 20на мин (споко тия последните са най-бързи).. :D
Само нз кой ще прави по нощите принцеси, че от толкова неска принцеси, яко глад остана и пак ще прибягваме до тия бързите с каймЪта :D:D
 
Интригантските ти умения са на много примитивно ниво.
Пробвай да не е толкова очевидно.

ПП: дано си се подмазвал скоро на Блинки че май ше та репортвам.
Отстрани така изглежда. Направо като класика.
Блинки ли? Ами мисля, че само подхвърлих, защото да не го засягам. Някои хора се отнесоха много грозно в онази тема за Блинки. Честно казано аз не съм прочел (малко теми следя) някой да засяга така Нандито, както тя засяга други хора. Какво ви интересува на коя звезда приличал Блинки. Държите се точно като "крадеца вика дръжте крадеца". Направо се бяхте на хвърлили като чакали усетили малко кръв.
Етрериума го защитавах докато съвсем не издивя. Отдавах го на младост, медикаменти и какво ли не. Той продължава с тия глупости и въобще неща присъщи на дете.
 
Последно редактирано:
Интригантските ти умения са на много примитивно ниво.
Пробвай да не е толкова очевидно.

ПП: дано си се подмазвал скоро на Блинки че май ше та репортвам.
Абе админа си е админ. Ти и аз сме на гости, или не е така? По каква логика добра дума за админа е подмазване? Ти доста сериозно отбягва неудобните въпроси, там където трябва да защитиш нещо по същество те няма никакъв. Ето ти пореден директен въпрос - каква е логиката ти всяка добра дума за админа да е подмазване?
 
Отстрани така изглежда. Направо като класика.
Блинки ли? Ами мисля, че само подхвърлих, защото да не го засягам. Някои хора се отнесоха много грозно в онази тема за Блинки. Честно казано аз не съм прочел (малко теми следя) някой да засяга така Нандито, както тя засяга други хора. Какво ви интересува на коя звезда приличал Блинки. Държите се точно като "крадеца вика дръжте крадеца". Направо се бяхте на хвърлили като чакали усетили малко кръв.
Етрериума го защитавах докато съвсем не издивя. Отдава го на младост, медикаменти и какво ли не. Той продължава с тия глупости и въобще неща присъщи на дете.
Ти колко си тъп, не е истина просто. Извинявай ако съм те засегнала. :)

Оная тема Блинки я създаде/изнесе се я от друга тема, защото адски му хареса. Всичко беше добронамерено и целеше единствено забавление на всички участници. Само ти виждааш негативизъм, щото толкова си можеш.

Ти си форумния Стефан Гъмизов. - "Ей ся ще ви кажа нещо, което само аз знам, ама ще дрънкам празни приказки, без да кажа нощо съществено..."

И повярвай ми, такива обиди съм прочела по мой адрес в тоя форум, че ако на мястото ми беше нормален човек, сигурно щеше да си посегне. :D
 
Ти колко си тъп, не е истина просто. Извинявай ако съм те засегнала. :)

Оная тема Блинки я създаде/изнесе се я от друга тема, защото адски му хареса. Всичко беше добронамерено и целеше единствено забавление на всички участници. Само ти виждааш негативизъм, щото толкова си можеш.

Ти си форумния Стефан Гъмизов. - "Ей ся ще ви кажа нещо, което само аз знам, ама ще дрънкам празни приказки, без да кажа нощо съществено..."

И повярвай ми, такива обиди съм прочела по мой адрес в тоя форум, че ако на мястото ми беше нормален човек, сигурно щеше да си посегне. :D
Директните обиди са слаба ракия. От моя гледна точка засягахте Блинки на личностно ниво. Ти не си забравила как се направи на ощипана мома. Въобще този маниер - Как да ви повярват хората относно конспирациите. Като от девет дола вода ще извадите само и само да излезете сухи от водата. Компрометирате си теориите още с поведението.
Приличате на тия от Възраждане, които скачаха срещу ваксините а се оказа, че половината им парламентарна група са ваксинирани.
 
В навечерието на зимата ходих на Шипка. В един от най-ветровитите и студени дни. На северния склон буквално си представих как пъплят ордите. Ебаси терена. На юг гледам една доста интересна Вила. Беше доста мрачно, обаче се виждаха отблясъци от Жребчево. Сякаш най - много се почувства свободата на Орлово Гнездо, малко след като не ни пуснаха в музея на Шипка заради сертификат. И толкова по-добре стана.
 
Ти колко си тъп, не е истина просто. Извинявай ако съм те засегнала. :)

Оная тема Блинки я създаде/изнесе се я от друга тема, защото адски му хареса. Всичко беше добронамерено и целеше единствено забавление на всички участници. Само ти виждааш негативизъм, щото толкова си можеш.

Ти си форумния Стефан Гъмизов. - "Ей ся ще ви кажа нещо, което само аз знам, ама ще дрънкам празни приказки, без да кажа нощо съществено..."

И повярвай ми, такива обиди съм прочела по мой адрес в тоя форум, че ако на мястото ми беше нормален човек, сигурно щеше да си посегне. :D
Блинки е предприемач. Той си има негови разбирания, които само предполагам какви са но мисля, че не споделям като цяло. Не знам не го познавам. Обаче ме кефи. Кефи ме как прави нещата тук в неговия форум. Най-добрия ми приятел също по много теми имаме разногласия, е примерно той е фен на Възраждане. Обаче ме кефи. Химия.
Просто е така, човек има симпатии към друг човек по необясними причини.
А между другото да си сложиш снимка макар и обработена е доста смело.
 
АхахахахахааххаххахххХААААААААААххахахахахаха
Дефкааа, Деефиии, щях да се задавя и да Умра, приятелю, чета докато ям и не мога да спра да се смея:):):)
Предприемачи, мола ви са, направете му един канал или нещо - влог, блог, това е топ инфлуенсър.:)
---

Отделно от тазсутришната ти писарбация
Минал съм ги почти всички конспиратори и конспиративни теории. Отсявал съм ги. Рано-рано съм разбрал, че конспирациите, включително и нарочно са пълни с лъжи и полуистини.
Колкото аз знам по темата и 20 етерниумци, 10 нандибандита и 5 нокета не знаят.
Преди примерно 15 години...
Етрериума го защитавах докато съвсем не издивя. Отдавах го на младост, медикаменти и какво ли не. Той продължава с тия глупости и въобще неща присъщи на дете.
хахахахахахххаахахаааа
Дефи, ти на колко години си? (Имаш сестра тийнейджър, както сам каза, да не забравяме.)
И второ: Аз съм отсявал 22-23 години с небивал интензитет, а ти колко отсява?
 
хахахахахахххаахахаааа
Дефи, ти на колко години си? (Имаш сестра тийнейджър, както сам каза, да не забравяме.)
И второ: Аз съм отсявал 22-23 години с небивал интензитет, а ти колко отсява?

На 44-45 е в момента, ако е бил искрен в представянето на бизнес плана си с пици преди 1-2 години.
 
На 44-45 е в момента, ако е бил искрен в представянето на бизнес плана си с пици преди 1-2 години.
Би било изключително, ако е така... В какъв смисъл - ще спестя:)

Но все пак не мога да го повярвам, чини ми се надбавка 15-20 г...
 
Блинки ли? Ами мисля, че само подхвърлих, защото да не го засягам. Някои хора се отнесоха много грозно в онази тема за Блинки. Честно казано аз не съм прочел (малко теми следя) някой да засяга така Нандито, както тя засяга други хора. Какво ви интересува на коя звезда приличал Блинки. Държите се точно като "крадеца вика дръжте крадеца". Направо се бяхте на хвърлили като чакали усетили малко кръв.
От моя гледна точка засягахте Блинки на личностно ниво.
Остава само да разберем как е било от блинкиева гл.т...

Преди темата за приликата на Блинки с който и да е да бъде отделена в отделна тема, Нандибанди казва:

"@Blinky, утре по някое време, ако се чудиш какво да правиш, може да позабършеш спама в темата на момичето. :)"

А Блинки отвръща:
"Не, трупайте мнения, много ме радват постовете ви, наистина. Ще има направя отделна тема дори и ще ги преместя. :)"

Но това са незначителни подробнисти, нищо, в сравнение с това, което е почувствал Дефи. Което е единственото от значение, естествено. :)
 

Горе