Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Драсни два реда, че нищо не виждам :D Иначе то е ясно, поредната лекарска грешка ;)
Какво да драсна? Резюме на видеото? Ми не е лекарска грешка, а предумишлено убийство. Здрав прав с кашлица и айде на гилотината. Ти правилно постъпи, че не ходи в болница.

Айде кажи тва за статистиката! :)
 
Аз да отида у болница??!!!! Отивам само за неща, които сам не мога да си направя, като например - да си бръкна с маркуч през оная работа, да премина с него финия и невиненен пикочен мехур, после смело да продължа през тесния кривак - уретЕра, и накрая да се набримча директно в бъбрека :D:D:D

Коя статистика?? Нема статистика, има много факти. Факти и за баналния вирус и за това, че горкия няма грам вина, и че тя вината се "крие" съвсем другаде, но на ОЧЕВАДНО място.. :) Ама много дълго тва, са ми почват игрите на глада хахаха, друг път :) Нема как да спестя "дългото", щото трее силна аргументация, че иначе тука кибиците ще ме опоскат, като бизнесмен чакащ заветното число (1во принционо)
 
Еми те свикнаха само на кафенца и лаф-моабет.. са кат трее да свършат нещо съществено и виждаме резила :oops:

Иначе имаме изключително добри специалисти, ама те явно не се занимават с банални ковид простотии ;)
Занимават се, ама са малко, защото болните са много. А е още едва ранна есен.
 
Лятото на 2020 година - Мангъров, Радев и други сподвижници упорито започнаха да ни убеждават, че всичко е лъжа и няма Ковид.
Само Мангъров и Радев са ти виновни на тебе. Още ли не си разбрал, че това не ти е някаква борба срещу вирОса, а една постановка с участието на вирОса (независимо дали съществува или не) с цел да се разбута начина на живот на хората на всички нива и да се премине към нови правила на живот. Те си ти го казват в очите, а ти продължаваш да блееш.

Мангъров, Радев и много други служат за контролирана опозиция, за да има обсъждане, конфликти, да се създават теории, при необходимост да има виновни. Никога целта не е била да няма вирОс, точно обратното. То е процес, тия вълни трябва да ги има. Ако хипотетично някоя държава реши на своя глава да направи един ама наистина сериозен локдаун и да прекъсне всякаква възможност за вирОси, това би било против замисъла. Ето ти Австралия... те общо взето това направиха, и какво? Стана полицейска държава, полицай зад всеки ъгъл на всяка улица.

Пълно будала си да мислиш, че някой иска да премахне някакъв вирОс от лицето на Земята. На, чети, образовай се. Разбери накрая, че това е изкуствено създадена и поддържана криза с една цел - The Great Reset:


COVID-19: The Great Reset (книгата):

Мислиш ли, че това дърто плашило си е съчинил цялата тая книга и всички тия теории след короната? Бабини ти трънкини, не само е бил готов, а е от основните създатели на цялата пЛандемия. И ти го казва в очите бе човек, дори не е тайна. Ти си просто едно наивно малко човече, което вярва на обещанието, че всичко е за твое добро и само те ще те спасят.
 
Не е толкова просто колкото си го мислите. Повечето дебели хора имат проблем с кръвната захар. Това е следствие от наднорменото тегло. При тях гладуването или недостатъчното ядене води до спад на кръвната захар под нормата. Когато това стане тялото изпада в шок, започват да умират мозъчни клетки и човек започва да изпитва силен глад. Това е сигнал от организма, че има опасност за живота и за да бъде премахната трябва да ядеш нещо сладко или поне калорично. Като се наядеш продължаваш да дебелееш. Ако не ядеш може да изпаднеш в кома от ниска кръвна захар и да умреш. Ако има чести епизоди на спад на кръвната захар това води до ранна деменция, тъй като умрелите мозъчни клетки се възстановяват много бавно. Получава се омагьосан кръг. Едно от най-добрите съвременни решения на проблема е изрязване на част от стомаха, което балансира глада, колебанията в кръвната захар и количеството храна, което може да изяде човек.
Идеален си за пишман-диетолог. Можеш да пълниш главите на шишковците с небивалици по цял ден, да им взимаш парите и те никога да не отслабват.
 
Само Мангъров и Радев са ти виновни на тебе. Още ли не си разбрал, че това не ти е някаква борба срещу вирОса, а една постановка с участието на вирОса (независимо дали съществува или не) с цел да се разбута начина на живот на хората на всички нива и да се премине към нови правила на живот. Те си ти го казват в очите, а ти продължаваш да блееш.

Мангъров, Радев и много други служат за контролирана опозиция, за да има обсъждане, конфликти, да се създават теории, при необходимост да има виновни. Никога целта не е била да няма вирОс, точно обратното. То е процес, тия вълни трябва да ги има. Ако хипотетично някоя държава реши на своя глава да направи един ама наистина сериозен локдаун и да прекъсне всякаква възможност за вирОси, това би било против замисъла. Ето ти Австралия... те общо взето това направиха, и какво? Стана полицейска държава, полицай зад всеки ъгъл на всяка улица.

Пълно будала си да мислиш, че някой иска да премахне някакъв вирОс от лицето на Земята. На, чети, образовай се. Разбери накрая, че това е изкуствено създадена и поддържана криза с една цел - The Great Reset:


COVID-19: The Great Reset (книгата):

Мислиш ли, че това дърто плашило си е съчинил цялата тая книга и всички тия теории след короната? Бабини ти трънкини, не само е бил готов, а е от основните създатели на цялата пЛандемия. И ти го казва в очите бе човек, дори не е тайна. Ти си просто едно наивно малко човече, което вярва на обещанието, че всичко е за твое добро и само те ще те спасят.
Ти в какъв филм живееш..леле. Естествено, че не искам никой да ме спасява, никак не съм наивен също. Съдиш по хората повърхностно, без да ги познаваш. Когато някой не ти споделя мнението се гневиш...Вземи малко порасни бе човек. Има различни хора. Това, че не мислят като теб не ги прави наивни. Ти губиш уважение по този начин. Отшелник ли си, какъв си???
 
Идеален си за пишман-диетолог. Можеш да пълниш главите на шишковците с небивалици по цял ден, да им взимаш парите и те никога да не отслабват.
Според мен е едно дебело момченце, което по цел ден фактчеква из официалните СМИ, където пише, че ако не плюскаш сладко ще умреш :) Теориите му за храненето са същите и като всичко остано. Прочел нещо, ама нищо не разбрал...
 
Поне си постоянен в тая тема. Каквото и да напишеш винаги си много далеч от истината.
 
Ами и по-зле ще става. Защото като се вдигне бройката на хоспитализираните ще почнат да лекуват стажантите и доброволците. И ще мрат като мухи.
Те лекарите преди ковид бачкаха, ама с тоя вирос по цял ден нищо не правят. Само попълват документи и чакат кеша от здравната каса. Влизат скафандрите по 3 пъти на ден и това е. Цялата им работа се свежда до 30 минути на ден, ама иначе са претрупани с работа...
 
Поне си постоянен в тая тема. Каквото и да напишеш винаги си много далеч от истината.

На мен ли говориш?

Когато това стане тялото изпада в шок, започват да умират мозъчни клетки и човек започва да изпитва силен глад. Това е сигнал от организма, че има опасност за живота и за да бъде премахната трябва да ядеш нещо сладко или поне калорично. Като се наядеш продължаваш да дебелееш. Ако не ядеш може да изпаднеш в кома от ниска кръвна захар и да умреш.


Ти имаш ли представа каква глупост си написал тука?
 
Ти в какъв филм живееш..леле. Естествено, че не искам никой да ме спасява, никак не съм наивен също. Съдиш по хората повърхностно, без да ги познаваш. Когато някой не ти споделя мнението се гневиш...Вземи малко порасни бе човек. Има различни хора. Това, че не мислят като теб не ги прави наивни. Ти губиш уважение по този начин. Отшелник ли си, какъв си???
Аз пък се чудя, ти в какъв филм живееш. Клаус Шваб е реален човек, книгата му е напълно реална. Конспирация няма, това е реалния живот. Човекът е основател и председател на Световният Икономически Форум. Гневиш се на хора, които търсят отговори извън мейнстрийм медиите. Хубаво, имаш си мнение, но за хората, които четат и анализират, ти са като кон с капаци.
 
Те лекарите преди ковид бачкаха, ама с тоя вирос по цял ден нищо не правят. Само попълват документи и чакат кеша от здравната каса. Влизат скафандрите по 3 пъти на ден и това е. Цялата им работа се свежда до 30 минути на ден, ама иначе са претрупани с работа...
Нищо, нищо, като вдигнем 6000 на ден и искат не искат ще се разбачкат.
 
Абе дебелее си се от много неща, понякога даже на пръв поглед - напълно нелогични.. но пък на мен ми е супер странно как пък така обвързват дебелащината (генерално) с повишен рист от ковид усложнение.. яко глупости, доказано е, че голяма част от дебелаците са по-издържливи на определени външи намеси и атаки, да не говорим за гладен кибик на северния полюс ахахах Просто, наистина - поредна ултра глупост .. даже се чудя дали наистина това се лансира, мега глупаво е. Ковид - папка дебелаци ахахах страшни тотални глупости..
 
Аз пък се чудя, ти в какъв филм живееш. Клаус Шваб е реален човек, книгата му е напълно реална. Конспирация няма, това е реалния живот. Човекът е основател и председател на Световният Икономически Форум. Гневиш се на хора, които търсят отговори извън мейнстрийм медиите. Хубаво, имаш си мнение, но за хората, които четат и анализират, ти са като кон с капаци.
Ти да не си му адвокат, че и го анализираш? Ами да, имам си мнение и не желая да ми го анализират. Ама те го правят. А сега и ти. Какво искаш, да ви вляза в тона и да пиша 1000 тона глупости? Ми аз се боцнах първи и до ден днешен не съжалявам. Ти му мисли! Аз съм си сейфти, нали се сещаш? Ама анализирай си де, какво чакаш. Българинът винаги най-умният излиза. То и затова ни се смеят. Не, че няма много по-зле и от нас де.
 
Честито. В тубата забраняват всякакви клипове насочени срещи ваксини от всякакъв вид. Демокрация в действие :D :D :D
 
Последно редактирано:
Честито. В тубата забраняват всяккави клипове насочени срещи ваксини от всякакъв вид. Демокрация в действие :D :D :D
Какво по-сигурно доказателство, че всичко е нагласено :)
Пародията е пълна :D :D :D
На мястото на "про-вакс-импекс", аз верно вече щех да се замисля "мамка му, какво наистина ми туриха тия :oops:" хахах
 
Ти в какъв филм живееш..леле. Естествено, че не искам никой да ме спасява, никак не съм наивен също. Съдиш по хората повърхностно, без да ги познаваш. Когато някой не ти споделя мнението се гневиш...Вземи малко порасни бе човек. Има различни хора. Това, че не мислят като теб не ги прави наивни. Ти губиш уважение по този начин. Отшелник ли си, какъв си???
Всички сме във филма :) Ще станат 2 години откак се знаем. Не се гневя, ми ти обяснявам за пореден път, че все не схващаш. И си те представях теб като отшелник с много въображаеми приятели :)

Поне си постоянен в тая тема. Каквото и да напишеш винаги си много далеч от истината.
Я си признай, по тая картинка в коя зона си?
Аз съм на границата между жълтата и първата оранжева. Трябва малко да се стегна :)
 
Ти да не си му адвокат, че и го анализираш? Ами да, имам си мнение и не желая да ми го анализират. Ама те го правят. А сега и ти. Какво искаш, да ви вляза в тона и да пиша 1000 тона глупости? Ми аз се боцнах първи и до ден днешен не съжалявам. Ти му мисли! Аз съм си сейфти, нали се сещаш? Ама анализирай си де, какво чакаш. Българинът винаги най-умният излиза. То и затова ни се смеят. Не, че няма много по-зле и от нас де.
Изобщо не съм му адвокат, той няма и нужда. Аз какво да му мисля, разсмя ме. Щом си се боцнал и си сейфти, аз съм хепи за теб. Ще си анализирам каквото искам, пет пари не давам какво ти мислиш за това. Важното е, мнението на такива като теб, да бъде подлагано на съмнение, и да не подлъгваш хората.
 
Ако погледнете исторята назад всичко се повтаря многократно. Много пъти е имало ваксини и хората са мислили, че искат да ги стерилизират и да нямат деца или да ги убият и е имало антиваксъри. В по-голямата част от 90% не са били прави и ваксините са били точно средство за спасение.
Дали историята се повтаря ? Живеем в различни времена с онези хора, макар с повече технологии ние сме същите като тях по начин на мислене - едни и същи сме просто в различни времена. Това, че до сега е било така не пречи сега да е нещо различно все пак...
 
Изобщо не съм му адвокат, той няма и нужда. Аз какво да му мисля, разсмя ме. Щом си се боцнал и си сейфти, аз съм хепи за теб. Ще си анализирам каквото искам, пет пари не давам какво ти мислиш за това. Важното е, мнението на такива като теб, да бъде подлагано на съмнение, и да не подлъгваш хората.
Да подлъгвам хората? Абе ти луд ли си? Я прочети някъде дали съм агитирал и подтиквал някого към нещо. Бъркаш ме с някое тв лице, което наистина подтиква. Нещо не си много в час.
 

Горе